3 dni przed porodem dowiedziała się o ciąŻy

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
bagatha

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: bagatha »

eElka, bardzo mi przykro,ze uwazasz to za bez sensowną dyskusje, to nie jest strona ani forum sensacyjnych wydarzen. To strona biologiczna, gdzie podejmuje sie tematy biologiczne.
To troche nie miejsce, by rozmawiac o swoim zyciu osobistym, wiec nie odpowiem Ci na zadane pytanie.
Natomiast, sama bylam sportowcem jakis czas, gralam w kosza i wiem, co treningi robia z organizmu kobiety.
Mam nadzieje,ze zmienisz o nas zdanie
troche nie rozumiem obarczanie mnie obrazem tej dyskusji, napisalam co mysle i nie na podstawie jakiegos widzi mi sie. Celem jest rozmowa, dyskusja a nie wysmiewanie sie czy opowiadanie zabawnych historyjek na ten temat. Troche nie sluszne wydaje mi sie takze stwierdzenie, ze sensacyjnych newsow jest tutaj wiele. Dlaczego tak uwazasz? wszyscy tutaj pracujemy z calych sil, by przekazywac Wam najwazniejsze informacje. A ten temat ciazy dla scislosci- nie byl zamieszczony przez redakcje.

Mam nadzieje,ze teraz sie rozumiemy
pozdrowienia!
AnKa^^

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: AnKa^^ »

hmmm bardzoc iekawe jak ona mogła tego nie zauwaŻyć. Pewnie to Że ciągle trenowała, ten wysiłek fizyczny itd. A urodziła chociaŻ zdrowe dziecko? Bo jeŻeli nawet nie czuła, jak dziecko się rusza ( a maluszek juŻ kopie po 7 miechach) to moŻe poroniła? jak dla mnie to dziwne.

Elu, to jest forum biologiczne, tu ciągle się mówi o dziwnych rzeczach:D:D takich jak np. nieoczekiwane porody:D
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: Guru »

bagatha poniekad jestes odpowiedzialna za ta dyskusje gdyz ty jestes moderatorem i mozesz wplywac w znacvzacy sposob na obraz tego forum:]
bagatha

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: bagatha »

dziekuje Ci, bardzo dobrze o tym wiem nie zamierzam jednak moderowac czyis wypowiedzi, jesli nie łamią one zasad obowiazujacych na forum.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości