Adam Małysz

Tutaj znajdziesz posty tylko o sporcie w Polsce i na świecie
Awatar użytkownika
vuze

Re: Adam Małysz

Post autor: vuze » 22 sty 2011, o 20:35

karteczka88 pisze:Adaś jest super!!!! Ja dzięki niemu oglądam skoki od 10 lat, od początku jego wielkiej kariery! Normalny facet w wielkim świecie sportu :)
dokładnie. gdyby nie Małysz,to również nie zainteresowałabym się skokami.
ale trzeba przyznać, że Stoch będzie jego następcą. dzisiaj 7 miejsce zaraz za Adasiem. moim zdaniem, duży sukces:)

jutro Adaaam na podium! zobaczycie :-D

Awatar użytkownika
godziasia

Post autor: godziasia » 22 sty 2011, o 20:37

chyba ten art właśnie czytałam, ludzie żałośni...za Adama trzymamy jutro kciuki:]

WojtekB

Upadek Małysz

Post autor: WojtekB » 23 sty 2011, o 17:35

Dzisiaj radość miesza z smutkiem: z jednej strony wielki sukces Stocha z drugiej jednak wielka nie wiadomo z Małyszem.

Jestem ciekaw czy ten upadek nie wpłynie na formę i na wyniki w MŚ. Jeżeli nie jest poważny i Małysz wróciłby do skakania to kto wie :twisted: w indywidualnych zawodach odskakują mu jednak Morgenstern, Ammann i Kofler. Poza tym Hilde i Romoeren będą skakać u siebie.

Ja tu bym liczył bardziej na drużynę - w Libercu byliśmy już na 4. miejscu - może teraz się uda :)

Finowie w rozsypce, Niemcy też nierówno (poza Freundem), Japończycy też się nie wyróżniają. Austriacy są poza zasięgiem, potem Norwegowie i trzecia lokata jest teraz wielką zagadką :twisted:

Małysz w tym sezonie (poza dzisiejszym konkursem) był poza czołową 10. dwukrotnie. Stoch też regularnie punktował w tym sezonie. W ostatnim czasie Hula i Żyła skaczą z zmiennym szczęściem, ale w Zakopanym też punktowali. Jednak do mistrzostw jeszcze 3 tygodnie i wszystko może się zdarzyć :twisted:

WojtekB

Post autor: WojtekB » 23 sty 2011, o 17:46

PS (nie zdążyłem edytować): Taki news - W 2012 trzy PŚ w Polsce! - z tego co się orientuje oficjalny kalendarz PŚ ustalają gdzieś w maju, ciekawe co z tego wyniknie :twisted:

Awatar użytkownika
karteczka88

Post autor: karteczka88 » 24 sty 2011, o 12:21

exilim pisze:
karteczka88 pisze:Adaś jest super!!!! Ja dzięki niemu oglądam skoki od 10 lat, od początku jego wielkiej kariery! Normalny facet w wielkim świecie sportu :)
dokładnie. gdyby nie Małysz,to również nie zainteresowałabym się skokami.
ale trzeba przyznać, że Stoch będzie jego następcą. dzisiaj 7 miejsce zaraz za Adasiem. moim zdaniem, duży sukces:)

jutro Adaaam na podium! zobaczycie :-D

moim skromnym zdaniem to jeszcze żeby ogłaszac Kamila Stocha następcą jest jeszcze za wcześnie, dopiero po paru latach można będzie to stwierdzic a nie po wygraniu jednego konkursu czy bycia w pierwszej 10. choc zdolny jest chlłopak:) wczoraj smutno było na skoczni ale trzymajmy kciuki za powrót Adasia!!
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".

Awatar użytkownika
Epsilon

Post autor: Epsilon » 29 sty 2011, o 13:42

Może nie tyle następca, bo taki się na codzień nie rodzi, ale ktoś, kto ma szanse istnieć w sporcie na światowym poziomie. Niekoniecznie często na podium, może czasem, ale będzie widać polską flagę w tabeli :)

Małysz pewnie długo jeszcze nie będzie miał następcy...

WojtekB

Post autor: WojtekB » 29 sty 2011, o 19:15

I nasi na trzecim miejscu w drużynówce - dobry prognostyk przed MŚ w Oslo. Jednak nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, jeszcze wiele może się zdarzyć (Norwegowie mieli gorszy dzień i Finowie mogą odbudować formę, choć po dzisiejszym konkursie, gdzie ledwo przeskoczyli Japończyków w klasyfikacji, ciężko im wróżyć sukcesu).

Jutro konkurs indywidualny i szansa dla Stocha na awans do pierwszej "10" generalnej klasyfikacji :)

Awatar użytkownika
vuze

Post autor: vuze » 29 sty 2011, o 22:22

po cichu liczyłam, że Nasi utrzymają 2 lokatę do końca. no,ale trudno.. grunt, że byli na podium :) :party: !

Awatar użytkownika
Nene

Post autor: Nene » 30 sty 2011, o 16:54

Świetnie im poszło.
Zwłaszcza pamiętając takie czasy kiedy nie kwalifikowali się nawet do finałowej "ósemki" w drużynówkach.

Orchidea

Post autor: Orchidea » 30 sty 2011, o 18:41

Wczoraj w drużynowym konkursie wszyscy z polskiej reprezentacji bardzo dobrze i równo skakali.Zasłużone trzecie miejsce :).A dzisiaj w indywidualnym konkursie Adam Małysz i Kamil Stoch oczywiście w pierwszej dziesiątce-co również cieszy ;)

WojtekB

Post autor: WojtekB » 30 sty 2011, o 21:41

WojtekB pisze:Jutro konkurs indywidualny i szansa dla Stocha na awans do pierwszej "10" generalnej klasyfikacji :)
I Stoch zasłużył na pierwszą "10" :)

WojtekB

Stoch wygrywa po raz drugi

Post autor: WojtekB » 2 lut 2011, o 18:48

I Stocha znowu pierwszy :dance: i to w Niemczech :P
Małysz na 7. :idea:

Awatar użytkownika
karteczka88

Post autor: karteczka88 » 2 lut 2011, o 20:09

Stoch się odegrał za drużynówkę :) Ja czuje niedosyt po skokach Adasia, może będzie lepiej w lotach
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".

ODPOWIEDZ