Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: klejnotka »

trututu, dziękuję za zaproszenie
ale po całodniowejburzy mózgów", podliczania plusów i minusów, zdecydowałam się na Katowice (pomimo samych nieprzychylnych komentarzy na forum ) powód prozaiczny - miasto jest atrakcyjniejsze^^ byle znaleźć czas na rozrywki a poza tym zadzwoniłam do nich i obiecali przyjąć odpis, a nie oryginał dalej atakuję Poznań !
Miejscówę w Białym zwalniam, więc wbijajcie powodzenia
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: serine »

Klejnotka a czym sie sugerowałas prócz piekna miast ? Bo Białystok słynie z zielonych i cudnych parków . Ja sie boje tych ostrych wykóładowcow na SUM
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: klejnotka »

serine, no rzeczywiście sam Pałac Branickich i parki miejskie robią wrażenie.ale nic poza tym wśród atrakcji turystycznych: kościół, kościół, kościół i jeszcze kościół (swoją drogą przepiękne, ale ile można kościoły zwiedzać). Mają jedną większą galerię handlową z kinem i kręgielnią. A poza tym zimno tam brrrr
No a w Katowicach wiadomo.dzieje się. Mecze mojej ukochanej siatkówki w Spodku, najlepsze koncerty w Chorzowie itd, itp.
serine pisze:Ja sie boje tych ostrych wykóładowcow na SUM
Też się naczytałam o upiornej kadrze na SUM i o tym, że na pierwszym roku robią nieludzki odsiew studentów póki co nie martwię się tym, bo mi się wciąż jeszcze marzy Poznań (mieszkam 40 km od Poznania, więc dla mnie to rewelacyjna opcja) byle się dostać
Tasiemiec
Posty: 15
Rejestracja: 18 maja 2008, o 22:54

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: Tasiemiec »

klejnotka, na pewno na studiach będzie mniej czasu na rozrywkę niż Ci się wydaje hee:) a Białystok jest pięknym przytulnym zielonym miastem d (wybieram się tam oczywiscied)
trututu
Posty: 37
Rejestracja: 8 lip 2008, o 22:31

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: trututu »

Witaj tasiemiec a na co dokładnie idziesz?
Solituda
Posty: 94
Rejestracja: 12 lip 2008, o 08:38

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: Solituda »

Jak spadnie jeszcze o 8 punktów to spadne z krzesła ze szczescia
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: Martusia »

prawde mówiąc może spaść
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: serine »

Klejnotka mi tez sie marzy Poznan choc mieszkam az 10h pociagiem od niego poprostu uwazam ze Kraków i Wawa sa dosc przereklamowane a Poznan juz nawet jako miasto daje niesamowite mozliwosci, moj znajomy mieszka tam juz ponad rok i bardzo mnie namawia gdyz o UM Poznanskim sa same dobre opinie . Wysoki poziom miedzy innymi , jakos nie umiem nie patrzec na wysoki poziom uczelni. juz tak mi zostalo z mlodszych lat. a Białystok jakto Białystok w miare cichutko jest o nim i zadnych rewelacji ale co kto lubi ja mam rodzine w Białym i wiem ze to piekne miasto a UM ma jeden z najpiekniejszych budynków
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: Padre Morf »

serine pisze:a Białystok jakto Białystok w miare cichutko jest o nim i zadnych rewelacji
Tak to już jest. Prasa popularna nie jest miejscem na medycynę Jakbyś poczytała np. Neurologię i Neurochirurgię Polską, MP albo prasę zagraniczną zmieniłabyś zdanie
Mały Piekaż
Posty: 43
Rejestracja: 9 lip 2008, o 17:47

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: Mały Piekaż »

ja zwalniam miejsce Białym i ide do Wawy. Ale nie wydaje mi sie żeby próg mógł spaść o 8 punktów, przecież było 20 kandydatow na miejsce. Więc na liście rezerwowej jest pewnie po kilkadziesiąt osób z takimi samymi wynikami. Ale trzymam kciuki za wszystkich rezerwowych
Dorota230589
Posty: 62
Rejestracja: 19 sty 2008, o 15:55

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: Dorota230589 »

Mały Piekaż, potrafisz pocieszać
Tasiemiec
Posty: 15
Rejestracja: 18 maja 2008, o 22:54

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: Tasiemiec »

trututu, miałam 174 pkt i dostałam się na lekarski cieszę się i mysle, ze będzie napraawdę faajnie d
trututu
Posty: 37
Rejestracja: 8 lip 2008, o 22:31

Re: Akademia Medyczna Białystok- kto się wybiera?

Post autor: trututu »

witaj, ja miałam 175, czeka mnie niemała podróz - jestem z pomorskiego:) wybierasz akademik czy stancje?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości