Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: Jivan »

Mam pytanie jak jest z akademikiem w Bydzi ?, b?d?c z Podkarpacia du?e szanse dosta? mimo kapk? przekraczaj?cego dochodu ? Daleko od uczelnie, jakie op?aty i czy kto? móg?by opisa? jak to wygl?da.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: kokardka »

licealistaa2012, a titititi, jednak bydgoszcz tajemniczy kolego?
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: rozekkwidzyn »

Akademik na 100% dostaniesz- tyle ?e ten 40 minut od Uczelni. Na bli?szy nie ma szans za bardzo, bo jest dla wybranych. Skoro masz nieco przekraczaj?ce dochody to jednak polecam mieszkanie.
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: Jivan »

[mod] taki akademik 40 min od uczelni , otuk?em si? przez 3 lata do lo autobusem godzin? w jedn? strone i mam do

Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: Jivan »

kokardka pisze: licealistaa2012, a titititi, jednak bydgoszcz tajemniczy kolego?
kato orygina? le?y , bydzia odpis , gda?sk ksero notarialne bo tak mo?na , jeszcze los poka

Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: kokardka »

licealistaa2012, gratuluj? tylko uwi? si? szybko z decyzj? bo inni czekaj?
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: Jivan »

niezbyt mnie to interesuje zamierzam trzyma? ile si? da , bo zbieram jak najwi?cej info , a mo?e pozna? si? uda

szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: szska »

licealistaa2012, ile masz punktów, ?e na Pozna? czekasz? Slysza?am, ?e u nich listy ju? zamkni?te, ale nie wiem ile w tym prawdy.
magali
Posty: 286
Rejestracja: 22 lis 2012, o 21:13

Re: Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: magali »

Ten drugi nie jest dla wybranych,ale po prostu ludzie przynajmniej z drugiego roku i wy?szych roczników zajmuj? sobie tam miejsca wcze?niej. Niby jest du?o wolnych miejsc,zawsze mo?na wpisa? w ankiecie,?e chce si? ten bli?ej,a jakby co ten dalej na Fordonie. Na fordonie to s? mieszkania,a nie typowy akademik. Niektórzy mimo dojazdów wol? tam mieszka?,w?asna kuchnia i ?azienka.
koskar
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2013, o 11:43

Re: Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: koskar »

A jak to jest z osobami, które dostaj? si? z wrze?niowych list? Jest wtedy szansa na akademik (bo przecie? podania trzeba sk?ada? do 6 wrze?nia) czy trzeba sobie szuka? mieszkania?
magali
Posty: 286
Rejestracja: 22 lis 2012, o 21:13

Re: Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: magali »

Jest jest,tylko trzeba dzwoni? do tego na fordonie,ja zrobi?am bd i my?la?am,?e ju? nie ma miejsc w ogóle,a nie by?o tylko na rondzie,jak si? potem okaza?o
koskar
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2013, o 11:43

Re: Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: koskar »

jest kto? mo?e zorientowany czy sk?adaj?c podanie o akademik trzeba doczy? te? za?wiadczenia z ZUSu o wysoko?ci sk?adek? bo nie ma ich podanych w?ród wymaganych dokumentów, ale bez nich nie da si? obliczy? i udokumentowa? dochodu netto.
Awatar użytkownika
VooDoo
Posty: 28
Rejestracja: 21 gru 2008, o 23:18

Re: Akademik Bydgoszcz, wydz. lek

Post autor: VooDoo »

Niestety w tym roku co? wyj?tkowo pilnuj? i ka dostarcza? te za?wiadczenia, bo odrzucaj? wnioski o akademik. Wiem co? o tym, bo sam mieszkam w akademsie na Fordonie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości