Akademik GUMed- rocznik 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
insomniastar
Posty: 124
Rejestracja: 29 cze 2013, o 08:46

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: insomniastar »

A może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi lodówkami? Każdy ma lodówkę w pokoju, czy trzeba sobie kupić? Jak wygląda korzystanie z kuchni? Łazienki są wspólnotowe? Wybaczcie, że takie durne pytania, ale chcę wiedzieć:P
biologicus1
Posty: 3
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 11:53

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: biologicus1 »

Z tego co wiem, łazienka jest na korytarzu niestety. W pokoju mamy tylko zlew odgrodzony od pokoju zasłonką. A jak jest z lodówkami, to nie wiem
Awatar użytkownika
ahepb
Posty: 73
Rejestracja: 17 lip 2011, o 15:49

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: ahepb »

Może mi ktoś powiedzieć, czy jeśli dostałam miejsce, ale mam już mieszkanie mam im dać znać mailowo/telefonicznie? Pewnie dużo osób jest w takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
makeAchange
Posty: 29
Rejestracja: 24 lip 2011, o 21:44

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: makeAchange »

insomniastar pisze:A może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi lodówkami? Każdy ma lodówkę w pokoju, czy trzeba sobie kupić? Jak wygląda korzystanie z kuchni? Łazienki są wspólnotowe? Wybaczcie, że takie durne pytania, ale chcę wiedzieć:P
z tego co wiem (dzwoniłam do akademika) lodówek nie ma niestety, co bardzo mnie przeraża, trzeba kombinować
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: lith »

Jakies lodówki po akademiku krążą, ale może to jest tak, że sobie Ci co się wyprowadzają to sprzedają nowym. Może kilka jest do upolowania miejscowych - ale nawet jak takie są to pewnie już są wszystkie dawno porezerwowane i porozstawiane Dokładnie nie wiem, bo tam nie mieszkałem. w każdym razie lodówka to nie jest standard. Są kuchnie na korytarzach, ale praktycznie w każdym pokoju widziałem, ze ludzie mają swoje. łazienki na korytarzach - 1 na piętro.
kinek93
Posty: 8
Rejestracja: 12 lip 2013, o 15:22

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: kinek93 »

Mam prośbę do osób, które dostały miejsce w akademiku i chcą z niego zrezygnować aby zrobiły to jak najszybciej, ponieważ ja jestem na liście rezerwowej i czekam czy przydzielą miejsce
Awatar użytkownika
insomniastar
Posty: 124
Rejestracja: 29 cze 2013, o 08:46

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: insomniastar »

Słuchajcie, a o co kaman z tą kaucją? Mam to wpłacić na to konto przyznane mi podczas rekrutacji? Do tego ile kasy? 340 zł?
Awatar użytkownika
ahepb
Posty: 73
Rejestracja: 17 lip 2011, o 15:49

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: ahepb »

insomniastar na pewno nie na na konto rekrutacyjne, jak już to na konto akademika. Musisz zadzwonić do nich i dowiedzieć się ilu osobowy pokój Ci przydzielili i ile masz dokładnie płacić. Tak będzie najbezpieczniej
Awatar użytkownika
insomniastar
Posty: 124
Rejestracja: 29 cze 2013, o 08:46

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: insomniastar »

Już zadzwoniłam Dla wszystkich niedoinformowanych jak ja: Dopiero po przyjeździe( a nie jak napisano w listach) otrzymamy konto bankowe, na które musimy wpłacić kaucję.
Awatar użytkownika
makeAchange
Posty: 29
Rejestracja: 24 lip 2011, o 21:44

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: makeAchange »

insomniastar pisze:Już zadzwoniłam Dla wszystkich niedoinformowanych jak ja: Dopiero po przyjeździe( a nie jak napisano w listach) otrzymamy konto bankowe, na które musimy wpłacić kaucję.
też dzisiaj dzwoniłam i powiedziano mi to samo, jak widać mieli dużo telefonów tego rodzaju dzisiaj.
Awatar użytkownika
insomniastar
Posty: 124
Rejestracja: 29 cze 2013, o 08:46

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: insomniastar »

Tam ostatnio ciężko jest się dodzwonić:) Ale nie ma się co poddawać. Ja raz próbowałam 5 razy. No wiadomo wszyscy mają pytania:)
legolas55
Posty: 105
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:04

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: legolas55 »

ja mieszkam juz w akademcu 2 lata wiec jak macie pytania to walcie smialo
1. lodowki trzeba samamemu skombinowac
2. kaucje dostaniecie dopiero przy wymeldowaniu z akademika
3. z tym dobieraniem studentow do pokojow pod wzgledem kierunkow to nie jest za nardzo prawda. przynajmiej tak jest w DS1, tu walą jak leci, ja jestem na leku, a nigdy mieszkalem tylko z 1 chlopakiem z tego kierunku.
4. akademiki pustoszeja. to prawda, bo drożeja z roku na rok, 2 lata temu, albo 3, nie pamietam juz kosztowaly ok. 280 zl, a teraz 345. to troche duzo jak na standard jaki oferuja, czyli mieszkanie w 3 os pokoju, niezbyt duzym, 2 prysznicami i dwoma kiblami na kilkanascie pokoi
Awatar użytkownika
insomniastar
Posty: 124
Rejestracja: 29 cze 2013, o 08:46

Re: Akademik GUMed- rocznik 2013

Post autor: insomniastar »

Słuchaj a co jest jeszcze na wyposażeniu pokoi? Bo jestem z brdzo daleka i nie wiem czy mam wieźć lampke itd.
Jak wygląda korzystanie z kuchni? Wieczne kolejki? No i korzystanie z łazienki?
Panuje ogólny spokój czy raczej impreza za imprezą?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości