Akademik pilne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
exsi
Posty: 26
Rejestracja: 28 cze 2014, o 22:09

Akademik pilne

Post autor: exsi »

Witam Moja współlokatorka wyprowadza się i zostaję sama w dwuosobowym pokoju w akademiku DS 4. W związku z tym orientuje się ktoś jak to działa? Czy przydzielą mi kogoś nowego? Czy byłaby możliwość mieszkania w tym pokoju w samotności i jeśli płacę 370 zł za miesiąc to cena wynosiłaby 740zł?
Pilne!
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: Akademik pilne

Post autor: karchola »

Jak się ktoś zgłosi to będzie miał do wyboru takie miejsca w dwójkach jak Twoja., jego decyzja, którą wybierze. Raczej szykuje Ci się rok w samotności bo chętnych na akademiki teraz jakoś specjalnie nie przybędzie. Ja przez miesiąc dopraszałam się o zmianę pokoju i dostawałam cały czas te same pokoje do wyboru a bardzo mi zależało na osobie niepalącej, w końcu zmieniłam akademik na DS1, tu też wieje pustkami, mieszkam sama w segmencie chyba jak każdy na tym piętrze )
exsi
Posty: 26
Rejestracja: 28 cze 2014, o 22:09

Re: Akademik pilne

Post autor: exsi »

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

Re: Akademik pilne

Post autor: egocentryk »

czyli sa jeszcze miejsca w akademikach ? czyli dostają je nie tylko ci z najniższymi wykazanymi dochodami ? moze dostac kazdy ?
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: Akademik pilne

Post autor: karchola »

są, każdy, dostaje się raczej bez wykazywania dochodów. Jeżeli nie dostaniesz odwołaj się to dostaniesz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości