Akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Maniek-bz
Posty: 38
Rejestracja: 16 maja 2008, o 23:48

Re: Akademik

Post autor: Maniek-bz »

Powiem wam ze zaszalałem i pojechałem wczoraj na ten prokocim tak w ogole to byłem złożyć dokumenty zeby mi przyznali akademik ale byłem strasznie ciekaw jak to wygląda poszedłem do bloku A bo był najbliżej, obsługa pozostawia wiele do życzenia no ale.
Pani zaprowadziła nas do małego pokoiku, w przedpokoju dość duża szafa a dalej dwa stoliki i dwa łóżka, w sumie to wyglądało jakby tam nie było od dawna remontu ale ja tam nie wiem moze przed wyglądało jeszcze gorzej łazienka malutka ale wszystko jest (zamykana toaleta + prysznic z zasłonką)
ogólnie wrażenie pozytywne, pomieszkamy zobaczymy
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Akademik

Post autor: gosiaczek;) »

widzę, że mamy tu szpiega ujotowskiego
Maniek-bz, no to jednak akademik, więc póki co nie ma szans na jakieś filmowe warunki hehe, ale tak jak mówisz, pomieszkamy, zobaczymy Z uroków pokoju częściej przyda nam się miejsce na łóżku, coby się wygodnie ułożyć z książeczką, no i oczywiście tobiureczko
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Akademik

Post autor: kuskus »

mam jedno dość dziwne pytanie, ale mam nadzieje, że mi ktoś pomoże, bo jak składałam dokumenty byłam tak tym wszystkim zakręcona, że nie bardzo słuchałam co się do mnie mówiło.
Złożyłam ten wniosek o akademik i co dalej?. przyjdzie mi jakieś potwierdzenie, że mi przyznali? kiedy się mam tam stawić i w ogóle czy jest ktoś chętny do mieszkania? bo jadę tam zupełnie sama i w ciemno.
a i jeszcze pytanie. czy studenci innych uczelni np akademii pedagogicznej mogą mieszkać na Prokocimiu? z góry dziękuje za informacje.
mihal.89
Posty: 3
Rejestracja: 9 lip 2008, o 14:14

Re: Akademik

Post autor: mihal.89 »

Właśnie ja też jestem ciekawy jak to jest? Kiedy jest to całe kwaterowanie? Bo na stronie naszego cudownego cm uj jest info sprzed roku. Skandal!
kallinka1
Posty: 111
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 10:12

Re: Akademik

Post autor: kallinka1 »

Raczej bardzo bym się zdziwiła, jesli na stronie cmuj cokolwiek byloby aktualne
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Akademik

Post autor: kuskus »

a dostaliście jakąś decyzje czy coś w tym stylu, że wam przyznali? bo moi znajomi w większości już to maja a ja nie wiem w dalszym ciągu.
jadę w środę do Krk muszę się dowiedzieć czegoś więcej .

[ Dodano: Czw Sie 28, 2008 08:36 ]
No to dla wszystkich zainteresowanych. Listy osób, którym przyznali akademik będą dostępne a budynku głównym CMUJ i na prokocimiu. I ważna informacja - nie wszystkim pierwszorocznym przyznano akademik ( było bardzo dużo chętnych ) więc jeśli ktoś nie wie czy mu przyznali to lepiej jak najszybciej trzeba jechać i sprawdzić żeby na lodzie nie zostać potem.
Osobiście przyznam, że przeraziła mnie odległość od centrum (w zimę autobus jedzie nawet 1,5 godziny ) i cena - doliczając bilet miesięczny na wszystkie linie wychodzi w sumie ok 370 zł - za 250-300 zł można już znaleźć mieszkanie dużo bliżej rynku .
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Akademik

Post autor: gosiaczek;) »

No właśnienie wszystkim, mnie nie przyznano i teraz troszkę lipa. Nie szuka ktoś jeszcze współlokatora? albo w ogóle mieszkania?
Nesca;)

Re: Akademik

Post autor: Nesca;) »

kuskus pisze:Osobiście przyznam, że przeraziła mnie odległość od centrum (w zimę autobus jedzie nawet 1,5 godziny ) i cena - doliczając bilet miesięczny na wszystkie linie wychodzi w sumie ok 370 zł - za 250-300 zł można już znaleźć mieszkanie dużo bliżej rynku .
Czyli za bilety wychodzi około 70 zł?
AniaD303
Posty: 62
Rejestracja: 8 cze 2008, o 11:19

Re: Akademik

Post autor: AniaD303 »

Bilet miesięczny na wszystkie linie 47zł.
Maniek-bz
Posty: 38
Rejestracja: 16 maja 2008, o 23:48

Re: Akademik

Post autor: Maniek-bz »

mozesz też kupić na jedną linie, jak będziesz jeździć tylko np między akademikiem a kopernika i wtedy to kosztuje 23,50 na miesiąc
Nesca;)

Re: Akademik

Post autor: Nesca;) »

Aha, aha dzięki Wam za info
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Akademik

Post autor: kuskus »

ja kupie chyba na wszystkie. 370 bo liczyłam ok. 50 na bilety i 320 akademik bo nie wiem jak to w końcu - czy 320 zł, czy 300.
a na jakiej podstawie przyznawano te akademiki? bo nie składałam żadnego zaświadczenia o zarobkach ani nic.a składałam wniosek jako jedna z ostatnich. Oni to losowo przyznali?

[ Dodano: Wto Wrz 16, 2008 13:56 ]
I jeśli ktoś wie to jak zakupić bilet okresowy? mam się udać po niego już teraz? podobno wymagane jest zdjęcie , dowód i dokument uprawniający do ulgi, którego bądź co bądź jeszcze nie mam. no chyba, że uznają decyzję przyjęcia do szkoły .
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Akademik

Post autor: gosiaczek;) »

kuskus, akademik przyznawali pod względem odległości ponoć.(tak mi powiedzieli jak dzwoniłam) Jeśli o bilet chodzi to musisz mieć legitymacje żeby udać się do jakiegoś kioseczku i tam go aktywować. Jest o tym info na usosie ale niestety z tamtego roku-daje to jednak jakiś obraz)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości