Akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
multi
Posty: 10
Rejestracja: 1 lip 2009, o 18:34

Re: Akademik

Post autor: multi »

Wniosek wypełniłam i oddałam w dziekanacie. Można je składać do końca lipca.
Orientuje się ktoś może, kiedy ta wysoka izba obraduje nad wnioskami?
Teraz można jeszcze w miarę tańszy kwadrat na mieście znaleźć, ale jak nam późno (czyt.wrzesień) listę wywieszą to będziemy kwiczeć.
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: Akademik

Post autor: Anelordina »

Zawsze twierdziłam, że szukaj nie gryzie, a ponieważ znów pojawiło się pytanie odnośnie akademika, to podbije temat do góry bo chyba lepiej by informacje były w jednym miejscu.

Btw. w dziekanacie powiedzieli mi, że listy będą koło 3 tyg sierpnia
wisimi
Posty: 1
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 18:09

Re: Akademik

Post autor: wisimi »

mam pytanie o co chodzi z tym wymaganym do zakwaterowania zaświadczeniem lekarskim o stanie zdrowia (na podstawie RTG płuc), mam iść sobie do rodzinnego, który mi takie zaświadczenie wystawi czy jak?
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: Akademik

Post autor: Delirium »

[at]wisimi,

tak wystarczy iść do lekarza pierwszego kontaktu
I powinien Ci napisać coś ,niej więcej coś pokroju :

"Na podstawie RTG płuc z dnia . stwierdzam brak przeciwwskazań do zakwaterowania Pana xxx w domach studenckich CMUJ przy ulicy Badurskiego"
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Akademik

Post autor: kuskus »

Delirium, A jak ktos sie kwateruje drugi raz to moze miec rtg z ubieglego roku? Bo bez sensu tak co roku sie przeswietlac.
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: Akademik

Post autor: Delirium »

kuskus, sądzę że nie ma problemu Wystarczy że jakiś lekarz na podstawie tego RTG wystawi Ci zaświadczeniegt. (Najlepiej samemu napisać wydrukować i dać tylko do podbicia i podpisu ^^)

btw. w którym pokoju mieszkasz ^^ ?
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Akademik

Post autor: kuskus »

1010 było, teraz jestem jeszcze bezdomna ale myślę, że się do kogoś dołączę niebawem
blackpearl
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 07:33

Re: Akademik

Post autor: blackpearl »

Hej, mam małe pytanko do zakwaterowania w akademiku potrzebne jest zaświadczenie lekarskie na podstawie rtg pluc, ale czy niezbedne jest rowniez samo rtg, czy ktokolwiek bedzie ode mnie wymagal okazania zdjecia?:twisted:

Dzieki wielkie za odp
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: Akademik

Post autor: Delirium »

blackpearl pisze:Hej, mam małe pytanko do zakwaterowania w akademiku potrzebne jest zaświadczenie lekarskie na podstawie rtg pluc, ale czy niezbedne jest rowniez samo rtg, czy ktokolwiek bedzie ode mnie wymagal okazania zdjecia?:twisted:

Dzieki wielkie za odp

Nie, samo zdjęcie nie jest konieczne.
kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: Akademik

Post autor: kate27 »

Pozwolę sobie odświeżyć wątek, bo minęło już kilka lat od ostatnich wypowiedzi i coś mogło się zmienić:

Co sądzicie o akademikach CMUJ (prokocim)? Pewnie nie ma luksusów, ale czy mimo wszystko da się opisać warunki mieszkalne jako względnie znośne? No i najważniejsze - da się tam uczyć, czy niekoniecznie?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Akademik

Post autor: randomlogin »

Co sie moglo zmienic. Te akademiki od kilkudziesieciu lat stoja, i drugie tyle postoja. Warunki do nauki sa o ile potrafisz sie uczyc przy kims albo spac jak ktos siedzi i ma wlaczone swistlo i cos klepie na klawiaturze czy skrobie po kartce. Luksusow nie ma, ale jest wszystko co potrzeba, tylko jakas lodoweczke trzeba zorganizowac, inne sprzety typu mikrofala to juz wg wlasnych potrzeb. Przynajmniej lazienki sa na segment a nie na korytarzu, a to wcale nie jest standard wszedzie. Jest klaustrofobicznie troche, ale z tym trzeba sie liczyc placsc takie pieniadze. Dojazd do centrum przyzwoity - dosc daleko, ale tramwajow i autobusow duzo.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości