akademiki Akademii Medycznej w Warszawie

Maggie

akademiki Akademii Medycznej w Warszawie

Post autor: Maggie » 23 lip 2007, o 19:29

Witajcie,
Dostałam się do Wawy na analityke medyczna i chciałabym się dowiedzieć od studentów mieszkającym w akademikach lub osób, które coś na ten temat wiedzą jakie panują tam warunki, czy ludzie się raczej uczą, czy częściej imprezują? Wydaję mi się, że generalnie ludzie z AM uczą się sporo, bo tego wymagają zazwyczaj ich studia, ale jak jest naprawdę tego nie wiem:) Lepiej wybrać akademik czy zdecydować się na mieszkanie? Byłabym wdzięczna za jakieś opinie i informacje na ten temat. Pozdrawiam:)

ollciaq

Re: akademiki Akademii Medycznej w Warszawie

Post autor: ollciaq » 23 lip 2007, o 19:49

w akademikach spotkasz się z różną młodzieżą ;] jedni uczą się systematycznie a drudzy na ostatnią chwilę ;D jest oczywiscie czas na naukę jak i na zabawę ;p
ja w innym miescie bede studiowac ale zdecydowalam sie na akademik bo to pierwszy rok i trzeba zbadac teren i zasady jakie panują na studiach ;) zawsze mozna popytac starszych kolegow o wykladowcow, czego wymagaja i takie tam ;] ps ja od starszych kolegów juz mam pożyczone książki ^^
a co do warunków w akademikach w Warszawie to niech ktoś inny się wypowie ;p moja znikoma wiedza o nich nie daje mi uprawnien do informowania Cię ... ;]

Awatar użytkownika
Medycyna Lwów

Post autor: Medycyna Lwów » 23 lip 2007, o 19:55

radze wejsć na grono AM Warszawa i poczytać - dużo watków na ten temat. Na szczęście akademiki sa tylko AM warszawa, a tam sie uczyc trzeba wiec tylu imprez co a akademikach UW czy PW na szczęście ponoć nie ma :)

Kawowa

Post autor: Kawowa » 25 lis 2007, o 15:54

A ile kosztuje miesiąc życia w takim akademiku w Warszawie??:)

MatiGl

Post autor: MatiGl » 30 mar 2008, o 10:44

a mógłby ktoś zaprezentować jakieś zdjęcia akademików w warszawie?? przy okazji jeszcze jakieś info o cenach i warunkach...

Awatar użytkownika
Medycyna Lwów

Post autor: Medycyna Lwów » 30 mar 2008, o 15:16

ja mieszkam i ejstem zadowolony w sumie warunki są dobre (ja mieszkam w pokoju 2 os), ejst internet, sporo osób z lekarskiego i mili ludzi.

dingbat

Post autor: dingbat » 15 cze 2008, o 22:01

Kaamil pisze:ejst internet,
ooo to mnie bardzo cieszy :) myślałam, że w akademikach komputera sie nie miewa.
a +/- ile kosztuje miesieczne życie studenta WUM (w akademiku)? standardowo żywiacego sie i nieduzo pijacego :P

Awatar użytkownika
Medycyna Lwów

Post autor: Medycyna Lwów » 16 cze 2008, o 09:39

jak ktoś oszczędny to utrzyma sie spokojnie za 600 zł opłacając w tym akademik, czasem znaczy raz na 3 m-ce dochodzi ok. 100 zł na bilet (tzw. karta miejska) - ceny jedzenia są porównywalne, nie mówię tu o centrum miasta, ale o zwykłych sklepikach i marketach. Bilety okresowe są tańsze niż u mnie w Radomiu, a przecież w wa-wie poza autobusami jest metro, tramwaje i pociągi osobowe - bilet obowiązuje do granic miasta i jadąc do siebie do domu płace za pociąg zawsze ok. 2 zł mniej dzięki temu. Na poczatku roku jest zawsze wiecej wydatków (fartuchy, rękawiczki, pęsety, część książek, których nie dostało sie w bibliotece), ale te studia nie są finansową studnią bez dna, wiec spokojnie.

dingbat

Post autor: dingbat » 16 cze 2008, o 16:16

dziekuje Kaamil za wyczerpujaca odpowiedz ;) :)

mikates

Post autor: mikates » 12 lip 2008, o 20:48

hej :) wie ktos moze ile dokladnie kosztuje akademik na AM w warszawie miesiecznie? zgory wielkie dzieki za info :)

Awatar użytkownika
OlaaaM6

Post autor: OlaaaM6 » 5 sie 2008, o 13:56

mam male pytanko... od kiedy skladac wniosek o przyznanie miejsca w akademiku? i czy musze jechac po wniosek osobiscie czy moglabym go dostac faksem? z gory dziekuje za pomoc:)

Awatar użytkownika
Medycyna Lwów

Post autor: Medycyna Lwów » 5 sie 2008, o 15:23

wpisz w google bodp i na tej stronie wszystko jest.wniosek można sobie wydrukować.

Awatar użytkownika
OlaaaM6

Post autor: OlaaaM6 » 5 sie 2008, o 16:08

dziekuje bardzo:)

ODPOWIEDZ