Akademiki Białystok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Orda
Posty: 62
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:11

Re: Akademiki Białystok

Post autor: Orda »

ma ktoś info czy tak jak w gdańsku zostały wolne miejsca? czy może bardzo oblegany jest akademik?

Awatar użytkownika
chemfans
Posty: 32
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:10

Re: Akademiki Białystok

Post autor: chemfans »

patpat161
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2013, o 10:42

Re: Akademiki Białystok

Post autor: patpat161 »

Nie mam pojęcia, ale dzwoniłam i miła pani powiedziała, żeby w przyszłym tygodniu się dowiadywać czy mnie przyjęli
chocomuse
Posty: 34
Rejestracja: 5 maja 2013, o 22:40

Re: Akademiki Białystok

Post autor: chocomuse »

Mam nadzieję, że dosyć szybko to ogarną żeby nie zostać później z niczym w ostatniej chwili
Awatar użytkownika
chemfans
Posty: 32
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:10

Re: Akademiki Białystok

Post autor: chemfans »

Mam do Was kilka pytań odnośnie akademika.
Z góry dzięki za pomoc

( akademik nr.2 )
1) Umowę podpisuje się w dniu kiedy się wprowadzamy ? Należy ją samodzielnie wydrukować ?
2) Jak to jest z oddzielną umową na internet ?
3) Kaucja obejmuje cały rok szkolny (jest jedna) ?
4) Za pierwszy miesiąc (pazdziernik) płaci się pod koniec miesiąca czy na początku ?
5) Czy wpłatę należy dokonywać na konto uczelni czy w administracji akademika ?
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Akademiki Białystok

Post autor: chevelle »

1) oj nie pamiętam. ale na resztę pytań odpowiem
2) internet jest z Biamanu - trzeba iść podpisać umowę, to jest na terenie politechniki. Tylko poczekaj, aż będziesz mieć współlokatorów, to może weźmiecie sobie na spółkę. Trzeba mieć przy sobie MACa routera, tylko przypadkiem nie wspominaj, że to nie MAC laptopa, bo oni sobie życzą podpisania paragrafu, że nie będziesz się tym internetem z nikim dzielić. No chyba, że sami się zorientują - nie wiem, nie znam się Zapytaj na facebooku, na grupie DS2, jak postawić Biamanową sieć, to Ci powiedzą.
3) kaucja jest jedna na cały rok
4) na początku października, z tego co pamiętam. Najpierw jednak musisz zapłacić kaucję.
5) ja kaucję wpłaciłam na konto uczelni, ale coś się pozmieniało koło grudnia bodajże, i teraz każdy ma osobny numer konta do dokonywania wpłat - dostaje się kartkę z tym numerem. Musisz się dowiedzieć, jak to teraz będzie, bo niestety nie znam szczegółów.
patpat161
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2013, o 10:42

Re: Akademiki Białystok

Post autor: patpat161 »

Mi pani mówiła, że tą kaucje trzeba wpłacić na ogólne konto uczelnie wpisując w tytule kaucja za DS. Tak mi mówiła w DS1, ale w DS2 pewnie jest to samo ja mam jeszcze jedno pytanie ( wiem, głupie, ale cóż ) Jak jest z pościelą w akademiku? trzeba mieć swoją?
Awatar użytkownika
Orda
Posty: 62
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:11

Re: Akademiki Białystok

Post autor: Orda »

kiedy następne listy z akademików?
chocomuse
Posty: 34
Rejestracja: 5 maja 2013, o 22:40

Re: Akademiki Białystok

Post autor: chocomuse »

Ja zabieram swoją pościel, ale nie wiem, jak to u nich dokładnie wygląda. Póki co nie dostałam akademika, więc czekam na kolejną listę. Dzwoniłam i pan z DS2 powiedział, że kolejna lista będzie w przyszły wtorek. Mam nadzieję, że są jakiekolwiek szanse na ten akademik, mieszkam ponad 350km od Białegostoku /
Awatar użytkownika
Orda
Posty: 62
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:11

Re: Akademiki Białystok

Post autor: Orda »

oświećcie mnie bo wszędzie pisze o kaucji a nie piszę ile ona wynosi, i jaka jest cena akademca za dwójkę bo takowy dostałem w DS1 , 15 min temu był tel
patpat161
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2013, o 10:42

Re: Akademiki Białystok

Post autor: patpat161 »

kaucja wynosi tyle, ile płacisz miesięcznie, ja na przykład za dwójkę mam płacić 315zł, ale to jeszcze zależy, który pokój się wybrało większy czy mniejszy, bo z tego co pamiętam to była taka opcja
Awatar użytkownika
Orda
Posty: 62
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:11

Re: Akademiki Białystok

Post autor: Orda »

Orientuje się ktoś czy duzo gorsze warunki są w ds1 niż w ds2? bardzo stare graty są w środku?
patpat161
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2013, o 10:42

Re: Akademiki Białystok

Post autor: patpat161 »

Na stronie internetowej jest napisane, że w DS1 jest sala gier i sala gimnastyczna. Czy ktoś mógłby napisać o tym coś więcej, co tam jest dokładniej? Z góry dziękuję
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 71 gości