Akademiki i stypendia UMED

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
illona
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2012, o 22:26

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: illona »

Dzięki dzięki:) też tak przypuszczam, że może chodzić o umywalkę. Mam nadzieję, że te prysznice w miare do zniesienia
illona
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2012, o 22:26

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: illona »

Niestety, mieliscie racje Pokoje z łazienką są trzy- dla matek z dziećmi
Aith
Posty: 300
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:20

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Aith »

Cześć wszystkim, nie wiem, gdzie mogłabym zapytać, więc pytam tutaj. Od października zaczynam farmację na UMEDzie i chciałabym Was zapytać o akademiki. Jak sprawy z łazienką/kuchnią wygląda na dzień dzisiejszy? Jedna wspólna na korytarzu czy każdy pokój ma swoją?
No i który akademik byłby najlepszy, by było najbliżej na zajęcia dla przyszłych farmaceutów?(Przy okazji jeszcze jedno pytanie - czy studenci famamcji mają zajęcia w jednym miejscu czy muszą podróżować po całej Łodzi?).

Z góry dziękuję ślicznie za jakiekolwiek informacje
Awatar użytkownika
przedob
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2013, o 15:03

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: przedob »

Tak samo jak ja, jako student/ka I roku nie wybieramy sobie akademika (pole z numerem akademika pozostawiamy puste) - informacja u źródła.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: wojtass »

ja bym radzil wybrac numer akademika, rok temu tez nam mowili zeby zostawic puste miejce. zdecydowalem sie pomimo to wpisac i dzieki temu mieszkam w synapsie gdzie chcialem. moi inni znajomi rowniez dostali tu miejsce bo wpisali numer. ci ktorzy nie wpisli zostali wsadzeni do pierwszego z brzegu.

viridiss
Posty: 14
Rejestracja: 15 lip 2012, o 15:34

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: viridiss »

Skoro to także temat od stypendiach - orientuje się ktoś odnośnie stypendiów, czy UMED przyznaje jakieś włącznie za wysoką średnią ocen? Bo ze strony można się tylko dowiedzieć, że stypendia przyznawane są tylko za wybitne osiągnięcia i trzeba zdobyć określoną ilość punktów za różne rzeczy, zaś sama średnia jest tylko częściową tej punktacji.
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: attyde »

Można dostać za samą średnią, musi być ona jednak wysoka.
mintera
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2012, o 17:42

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: mintera »

Cześć Dostałam się na lekarski do Łodzi właśnie i wysłałam wniosek o akademik, w sumie zdziwiło mnie że nie można było napisać do jakiego pokoju by się chciało trafić. Czy jest tak, że trzeba tam dzwonić czy automatycznie przydzielają pokój?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: wojtass »

Nie wiem jak sprawa wyglada w innych akademikach ale w synapsie jest tak ze sa pokoje 1 i 2 osobowe, 1ki nie dostanie sie na 1 roku. Wybor wspollokatora jest taki ze mozna sie z kims umowic i gdy 1 osoba przyjezdza zamieskzac to wybiera pietro i mowi czy ma kogos do pokoju czy nie. Jesli nie to kogos dobieraja
Michal_93
Posty: 19
Rejestracja: 15 lip 2013, o 11:56

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Michal_93 »

Czy Łagiewnicka 80 to dobry adres dla studenta medycyny?
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Ziomek123 »

Jak masz własny samochód to spoko.
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: nikt »

Te wszystkie dokumenty wypisane na stronie są na serio wymagane? Przecież załatwianie tego zajmie co najmniej tydzień /
mintera
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2012, o 17:42

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: mintera »

Niestety są Jak dzwoniłam to mówili żeby załatwiać jak najszybciej, bo urząd skarbowy swoje zaświadczenia robi najdłużej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości