Akademiki i stypendia UMED

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Surgeeon
Posty: 210
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:13

Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Surgeeon »

Czy ktos sie orientuje kiedy będzie cos wiadomo na temat tego kto sie załapał na akademik? I do kiedy można składac na stypendia socjalne?
maria33
Posty: 45
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 11:40

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: maria33 »

Akademiki pewnie listy koło 20 a papiery na stypendium zdaje sie że do 12 pażdziernika
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: wojtass »

podobno listy akademikow jutro ale to wiadomosc nieoficjalna. a o styp widzialem gdzies na stronie terminy wlasnie w dziale akademikow. najpierw na glownej studenci, potem pomoc materialna dla studentow, tam trzeba poszukac
gadula456
Posty: 1
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 16:42

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: gadula456 »

listy do akademików już są.
Surgeeon
Posty: 210
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:13

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Surgeeon »

Szkoda, ze nie podali ceny za pokoje. Kto wie ile kosztuje pokoj w IV?
korsyka147
Posty: 21
Rejestracja: 12 gru 2009, o 13:14

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: korsyka147 »

wejdź na str umed-u, zakładka studenci-pomoc mat. dla studentów, akademiki-akademiki-zarządzenie nr 57
illona
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2012, o 22:26

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: illona »

hej! Podzieli się ktos informacjami na temat DS1? Konkretnie, czy jest lodowka i czy lazienki z pokoju są, jak w cenniku. Jakis czajnik może? i czy jest to akademik z tych spokojniejszych czy tez nie?:) Czytałam juz wszystkie fora, ale informacje mi się mieszają d
pigularka
Posty: 10
Rejestracja: 2 sie 2012, o 13:16

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: pigularka »

DS I zwany Medykiem, są w nim pokoje 2 lub 3 osobowe (należy zadzwonić do kierowniczki (w dzień roboczy) i zapytać do jakiego pokoju zostało się przydzielonym, aby wiedzieć ile zapłacić. Kabiny z WC są obecne na każdym piętrze, na każdym pietrze jest też kuchnia z kuchenkami gazowymi. Natomiast prysznice są w piwnicy. Wiem że są jakieś pokoje jednoosobowe ale to chyba uzyskują je osoby z Rady mieszkańców, czy samorządu. Natomiast nie słyszałam aby w Medyku były pokoje z łazienkami, jednakże nie mieszkałam tam zbyt długo toteż mogę nie wiedzieć wszystkiego.
Surgeeon
Posty: 210
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:13

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Surgeeon »

A wiecie może jak jest w IV?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: wojtass »

Grzybu123 pisze:
Co do akademików :
I Ds Medyk jest ostatnim starym akademikiem na os. Lumumby. Pokoje dla pierwszaków to głównie 2/3 osobowe za 300/270 zł (o ile w październiku nic się nie zmieni). Mieszkają głównie starsze roczniki (mało pierwszaków dostaje co roku akademik). Bardzo fajna administracja, zasady pro studenckie, wewnątrz sala kinowa, siłownia. Prysznice wspólne w piwnicach (do przeżycia). Toalety wspólne na piętro. Kuchnia wspólna na piętro. Pralki wspólne.

II Ds po remoncie. Na os Lumumby. Ceny wyższe. W każdym pokoju 1/2 os łazienka, prysznic, toaleta, lodówka, pralki na piętro.

III Ds. na Hallera - więc dobrze dla studentów fizjo i wojleku. Małe pokoje. Więcej nie wiem

IV DS. na ul. Mazowieckiej (więc trochę na wydupiu - od 15 min. piechotą od lumumby). Podobnie jak w ds II. Generalnie akademik dla obcokrajowców.
Surgeeon
Posty: 210
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:13

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Surgeeon »

Grzybu chyba sie pomyliłes bo IV jest na pl. Hallera
illona
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2012, o 22:26

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: illona »

Kurcze, wszyscy mówią, że w DSI są te prysznice w piwnicach, po co więc w cenniku jest pokój 2osobowy z łazienka ?/ jestem niecierpliwa, zadzwonie dopiero jutro, a moze uda mi sie od kogos uzyskac odpowiedź
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: godziasia »

Zadzwoń, bo ja się jeszcze nie spotkałam, żeby w Medyku były łazienki w pokojach no ale wszystkich nie zwiedziłam, więc w sumie może są gdzieś wyjątki

Chyba że oni za łazienkę uznają tzw. rzygownik czyli umywalkę, która rzeczywiście w pokojach jest (przynajmniej niektórych).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości