Akademiki - Lublin

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kater11
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:37

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: kater11 »

W którym DS jest najwięcej studentów stomatologii i medycyny? Bo nie wiem który wybrać:(

entropiaa
Posty: 11
Rejestracja: 23 lip 2014, o 20:17

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: entropiaa »

Mam jeszcze pytanie do tego wątku. Co na sam początek dadzą nam do pokoju? Będzie pościel, czy trzeba zabrać z domu? Czy tam w kuchni jest dostępna mikrofalówka?
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: LanceArmstrong »

Pytanie czy warto wybrać akademik jeśli mieszkania są niewiele droższe? jest tam cicho? nie że jakieś inglishe się obijają i drą paszcze ?
bartek046
Posty: 37
Rejestracja: 5 lip 2010, o 18:58

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: bartek046 »

Generalnie w akademikach obcokrajowców praktycznie można policzyć na palcach jednej ręki (pomijając TBV). Nie wiem jak jest w innych akademikach, ale w DS3 (najgłośniejszym) da się przeżyć. z resztą jak coś to jest ryjec. A studia to nie tylko nauka.
gamer
Posty: 6
Rejestracja: 12 sie 2014, o 18:57

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: gamer »

Podłączam się do pytania co należy zabrać ze sobą do akademika - chodzi o rzeczy bez których ciężko przetrwać
bartek046
Posty: 37
Rejestracja: 5 lip 2010, o 18:58

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: bartek046 »

Chyba na pewno szczoteczkę do zębów.

A tak na serio to poduszki, lampki nocne, koce (średniej jakości, ale na trawę się przydają), zasłony na okna, obrus są wydawane z magazynu. Warto sobie przywieźć firankę do tego jak ktoś woli. Lodówka i pozostały sprzęt AGD i RTV we własnym zakresie (chyba że w innych akademikach są jakieś inne rzeczy) Pralki są w akademikach. jak coś to pytajcie. Ktoś się wybiera do DS3?
Awatar użytkownika
koliber111
Posty: 42
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 10:48

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: koliber111 »

Witam wszystkich wybierających się do Lb nie widziałam jeszcze info, w którym akademiku jest najciszej więc dodam że ds4 i plusem jest ksero w tym samym budynku.
Koleżanka w poprzednim roku dostała się do Lb pod koniec wrz i od razu poszła po zaniesieniu dokumentów do akademika i dostała miejsce
iami
Posty: 55
Rejestracja: 8 lut 2013, o 20:43

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: iami »

bartek046 pisze:Generalnie w akademikach obcokrajowców praktycznie można policzyć na palcach jednej ręki (pomijając TBV). Nie wiem jak jest w innych akademikach, ale w DS3 (najgłośniejszym) da się przeżyć. z resztą jak coś to jest ryjec. A studia to nie tylko nauka.
Wiesz coś może o akademikach TBV? Jak tam jest, byłeś kiedyś?
bartek046
Posty: 37
Rejestracja: 5 lip 2010, o 18:58

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: bartek046 »

W TBV jest Ukraina i Azja. Wszystkie kolory.
marcin93
Posty: 449
Rejestracja: 15 cze 2012, o 14:17

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: marcin93 »

Legenda głosi, że w TBVkach nie mają kluczy.
a tak serio to wątpię żeby jeszcze mieli tam jakieś miejsca.
iami
Posty: 55
Rejestracja: 8 lut 2013, o 20:43

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: iami »

McPherson pisze:Legenda głosi, że w TBVkach nie mają kluczy.
Co to znaczy? Wiesz coś o tym więcej?

marcin93
Posty: 449
Rejestracja: 15 cze 2012, o 14:17

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: marcin93 »

Nie mają tam pokoi zamykanych na klucz tylko na czytniki linii papilarnych.
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Akademiki - Lublin

Post autor: ekim »

Do pokojów są normalne klucze, tylko przy wejściu do budynku jest czytnik linii papilarnych. Co do samego TBV, to ogólnie nie polecam. Jest drogo i w zasadzie nie wiem za co tyle płaciłem. W cenie pokoju dwuosobowego można spokojnie rozejrzeć się za jedynką w niedalekich okolicach uczelni.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości