Akademiki

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Akademiki

Post autor: makebelieve »

No wlasnie, ja tez jeszcze sie nie dostalam a chyba jednak bede myslec o akademiku bo znalezienie mieszkania graniczy z cudem Lepiej wybrac Ds3 czy 4?

Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Akademiki

Post autor: nimfka »

Argentum, musisz poczekać aż się dostaniesz, ale spokojnie, W akademikach jest tyle miejsca, że nawet we wrześniu spokojnie dostaniesz. Ja dostałam się z ostatniej sierpniowej listy i dostałam takie samo miejsce w akademiku jak osoby, które dostały się z pierwszych list


Jeśli chodzi o to czy wybrać DS3 czy DS4 to tak naprawdę nie ma zbyt dużej różnicy, w DS4 są bardziej niedawno odnowione piętra (p.3 i p.4), a tak poza tym to mieszkańcy obydwu powiedzą ci, że to ich masz wybrać, bo atmosfera, więc śmiało można składać do obu i dać komisji wybrać

lopik
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2016, o 19:22

Re: Akademiki

Post autor: lopik »

Czy jest jakaś szansa, żeby na 2 roku dostać jedynkę ?
wertyp
Posty: 1
Rejestracja: 5 sie 2016, o 21:19

Re: Akademiki

Post autor: wertyp »

W tym roku dostałem się do Szcz i składałem wniosek o akademik. Wszystko w tym wątku już zostało wyjaśnione, ale chciałbym zapytać dlaczego w DS3 na 3 i 4 pietrze są tylko jedno i dwuosobowe pokoje ? Czy są to pokoje o cenach rzędu za 1 700-800 zł ?
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Akademiki

Post autor: nimfka »

Nie, takie ceny są tylko w przypadku pokojów jednoosobowych dużych z aneksem/łazienką, one są w DS5, a cały DS3 oraz piętra 1,2 i 3 w DS4 mają taki układ, że na jeden segment składają się 2 pokoje 2 osobowe (370zł) i 2 jedno osobowe (470zł) + wspólna łazienka.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości