Akademiki WUM- wyposażenie, rozdział pokoi

Inka98

Akademiki WUM- wyposażenie, rozdział pokoi

Post autor: Inka98 » 30 sie 2017, o 11:28

Dostałam się do Rogasia. :) Szukałam na różnych stronach informacji czy zdjęć o wyposażeniu pokoi w tym akademiku, ale wszystko było z wcześniejszych lat i nie wiem czy nadal jest aktualne. :( Nie chodzi mi o informacje typu: jaka atmosfera, czy da się uczyć. Bardziej interesują mnie konkrety np.czy w kuchni jest kuchenka, lodówka, zamrażarka, czajnik, mikrofala itd. bo, prawdziwe mówiąc, nie wiem co kupić :twisted: Tak samo nie wiem czy wieźć przez pół Polski kołdry, poduszki, garnki, talerze, czy może będzie to już na stanie. Wiem, że akademiki są różne i wyposażone w inne rzeczy. (W moim internacie były np. talerze czy sztućce dla ogólnego użytku) Ciekawa jestem tez jak wygląda sprawa z internetem.
Z góry dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że ochronicie mnie przed zbędnym tachaniem ciężkiego bagażu :arrow:

Inka98

Re: Akademiki WUM- wyposażenie, rozdział pokoi

Post autor: Inka98 » 30 sie 2017, o 11:31

A i ewentualnie, jeśli ktoś coś by widział, to kiedy ustala się czy zajmuję segment 2 czy 3 pokojowy, albo czy mieszkam w dwójce czy jedynce? Kiedy ustalany jest rozkład pokoi?

ODPOWIEDZ