AM GDAŃSK

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: AM GDAŃSK

Post autor: Savok »

arek(z) pisze:Jak na razie to zakupiłem atlas do histologii Myśliwskiego
Sugeruje sie rzucic na najnowsze wydania skryptu Mysliwca jak tylko bedzie dostepne. Jak co roku beda w nim bledy, jak co roku inne, ale te najbardziej kardynalne sa juz poprawione.
Lepiej nie kupowac starszego skryptu niz zielony, zolty jest juz przestarzaly i nie obejmuje zmian w programie.
OMIJACE NIEBIESKI SKRYPT Z 2000R! Jest jednym wielkim bledem!

KseroMagiel jest rzeczywiscie dobrym punktem pozyskiwania podrecznikow, notatek i gield.

Jakby ktos bardzo potrzebowal, moge pozyczyc Sawickiego, nie chcialbym sie z nim rozstawac na zawsze, czasami tam zagladam, chociaz rzadko.
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

Podobno Myśliwski odszedł na emeryturę i nowy kierownik katedry jest wybrany. Z tego też powodu od tego roku ma obowiązywać oficjalnie Sawicki.
Co do atlasu, to podobno dobry jest (no i był tani jak barszcz) ).
BTW - Savok, mógłbyś mi mniej więcej opisać czy starsze wydania Sawickiego różnią się znacząco od tych nowszych ? Histologia to taka dziedzina laboratoryjna i niby na bieżąco są nowe fakty odkrywane, więc nie wiem czy lepiej opłaca się oszczędzić na tej starszej czy dopłacić do nowszego wydania.
Dzięki z odp pozdrawiam.

[ Dodano: Pią Wrz 07, 2007 12:31 ]
Tzn jeśli oczywiście masz jakieś doświadczenia z tym Sawickim, zdaje sobie sprawę, że niekoniecznie musisz znać wszystkie podręczniki
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: AM GDAŃSK

Post autor: Savok »

AFAIR to do 2002r sa ok, wczesniejsze moga miec juz inna tresc. Zdaje sie ze najnowsze wydanie ma jakies udoskonalenia, ale na potrzeby amg i Kmiecia nie powinno to miec to wiekszego znaczenia.

Kmiec od Mysliwego rozni sie w zasadzie wiekiem, podejscie ma chyba jeszcze gorsze. I nie liczcie na to, ze na AMG ktos odchodzi na emeryture. on pewnie jeszcze gdizes sie tam kreci i bedzie sie pojawial np zeby poprzestawiac preparaty na egzaminie P
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: AM GDAŃSK

Post autor: vegul »

jesli chodzi o sawickiego to bym sie zastanowil nad najnowsza pozycja. bochenek warto zakupic na allegro niecale 300zl pituchowa ok 100zł, sawicki tez ok 100zł.
ach studiowalo sie pare rzeczy chemia, biologia tak wiec pewnie doswiadczenie mam
pzdr
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

vegul, to już weteranem jesteś
BTW zamierzasz zakupić tego bochenka ? Z ciekawości pytam.

Ceny Sawickiego wydań między 2002-2005 różnią się o 10-15 zł, więc chyba sobie sprawię tę najnowszą wersję.
Czyli, że pracownikiem AMG jest się do końca życia ?
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: AM GDAŃSK

Post autor: Savok »

arek(z) pisze:Czyli, że pracownikiem AMG jest się do końca życia ?
I jeszcze rok dluzej
ilona b.
Posty: 1
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 09:06

poszukuję współlokatorki i mieszkania

Post autor: ilona b. »

Jestem studentką I roku kierunku lekarskiego. Chciałabym wynająć samodzielne mieszkanie minimum dwupokojowe. Szukam miłej dziewczyny która zechciałaby poszukać go ze mną.
telefon
609594303
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: AM GDAŃSK

Post autor: vegul »

łeeeee jak szukasz dziewczyne to odpadam raczey a szkoda
bochenka nie wiem musze zobaczyc jak bede stal z kasa, napewno kupie jeszcze pituchowa z allegro, moze sawickiego.
pzdr
veronik@
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2007, o 00:44

Re: AM GDAŃSK

Post autor: veronik@ »

droga ilono b. ja juz znalazlam sobie lokum takze bardzo mi przykro nie moge ci pomoc. pzdr

a jesli chodzi o te warsztaty to wlasciwie sobie pomylalam ze sie bede integrowac przez nastepne 6 lat, takze jeszcze moze mi sie znudzic :pltzarcik ale moze male piwko integracyjne po immetrykulacji hmmm? napewno nas taniej wyjdzie niz te kilkadziesiat pln-ow za latanie po lesie w czasie deszczu
almost_me
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:16

Re: AM GDAŃSK

Post autor: almost_me »

wszystkie osoby, które znam z amg- pierwszy rok nie są zainteresowane tymi zajęciami. rzeczywiście bieganie po lesie za kasę jest mało przyjemne, ale piwko? grudziądz jak najbardziej za- a sporo nas tam będze
micha³_88

Re: AM GDAŃSK

Post autor: micha³_88 »

Cześć:) teŻ dostałem się na AMG i teŻ sądzę, Że trochę przesadzili z tą opłatą za warsztaty integracyjne, ale mimo to wybieram się na nie- głównie z ciekawości ale teŻ słyszałem Że w w zeszłym roku było podobne spotkanie- no i było na nim fajnie. ChociaŻ cięŻko nazwać to warsztatami INTEGRACYJNYMI bo w sumie na wydziałach lekarskim i lek.-dent. będzie nas trochę więcej niŻ 60 ludzi:) Popieram więc pomysł INTEGRACYJNEGO PIWKA:P A te warsztaty traktuję jako szybki kurs typu: CO? GDZIE? KIEDY? JAKI JEST TEN PROFESOR? itd.
almost_me
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:16

Re: AM GDAŃSK

Post autor: almost_me »

to jak? jaki termin? może ktoś z gdańszczan się wypowie i zaproponuje miejsce?
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

Też bym się pisał na jakieś piwko, z tym, że przed lub po immatrykulacji, bo nie widzi mi się bieganie po Gdańsku w garniaku co najmniej od 9:00 przez kilka godzin
Rozumiem, że to spotkanie nie będzie trwało pół godziny i nie będziemy tam bezsensownie tkwili aż do rozdania indeksów o 12

[ Dodano: Sro Wrz 19, 2007 22:55 ]
Pisząć to spotkani miałem oczywiscie na mysli organizacyjne 29.09 godzina 9:00
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości