AM GDAŃSK

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
veronik@
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2007, o 00:44

Re: AM GDAŃSK

Post autor: veronik@ »

mam zapytanie: a na to smieszne spotkanie organizacyjne to trzeba sie elagansko ubrac? ja myslalam ze bedzie mozna po tym a przed imatrykulacja skoczyc do domq i sie przebrac.

[ Dodano: Czw Wrz 20, 2007 09:25 ]
po za tym mam nadzieje ze nie bedzie to trwalo 3 h O_o
Jaqb

Re: AM GDAŃSK

Post autor: Jaqb »

mam pytanie kto z was będzie mieszkał w akademiku ja jestem do tego zmuszony pochodze z Rzeszowa i nie znam gdańska i sie troche boje i moŻeciepowiedzieć jakie są tam warunki jak ktoś wie
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: AM GDAŃSK

Post autor: vegul »

czesc, ja jestem przyjety do akademika nr.1 jakies dodatkowe inf zapraszam na prv.
pzdr
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

[at], ja też właśnie tego nie wiem. Zaryzykuje i wpadne już w garniaku. Dla mnie opcja przebrania sie odpada, bo musiałbym chodzić w tę i z powrotem a to jest 20 minut marszu w jedna strone, autobusów brak. Zresztą będe tam już za tydzień, może dowiem się czegoś i napiszę tutaj.
maciej

Re: AM GDAŃSK

Post autor: maciej »

witam zebranych. teŻ bede studentem I roku. niestety zmuszony jestem na spotkanie przyjśc juŻ w galu bo mieszkam 30 km od gda i przebranie nie wchodzi w rachube
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

Tzn, że chociaż nie będę sam
jaqb19
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 09:59

Re: AM GDAŃSK

Post autor: jaqb19 »

co myslicie o tym szkoleniu w bibliotece i może wiecie co za pytanie mogą byc w tym teście na zaliczenie
almost_me
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:16

Re: AM GDAŃSK

Post autor: almost_me »

z tego, co zauważyłam, to szkolenie sami odbędziemy przez internet. czy się mylę?

idea fajna. tylko ciekawe, jakie pytania mogą być na tym teście właśnie

a kiedy się spotykamy w ramach integracji? czyżby naprawdę nikomu się nie chciało?
veronik@
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2007, o 00:44

Re: AM GDAŃSK

Post autor: veronik@ »

co to za dziadostwo O_o ma nadzieje ze nie musimy tego wkuwac wszytkiego na pamiec a jak ktos nie zda tego za pierwszym razem, to mozna poprawiac? wie ktos cos na ten temat

[ Dodano: Pon Wrz 24, 2007 20:48 ]
myslicie za musze wiedzieć, iż w zbirach bibliotecznych amg znajduje się 103.000 czasopism?

[ Dodano: Pon Wrz 24, 2007 20:49 ]
albo ze corocznie wplywa 578, nie sorki 587 tytułów czasopism

[ Dodano: Pon Wrz 24, 2007 20:51 ]
nr telefonu tez musze znac na pamięć?

[ Dodano: Pon Wrz 24, 2007 20:57 ]
to jest ważne: w holu znajdują sie toalety. o lol
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: AM GDAŃSK

Post autor: vegul »

boze bez jaj nie wprowadzajcie tutaj jakies paranoii.
veronik@
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2007, o 00:44

Re: AM GDAŃSK

Post autor: veronik@ »

hehehehe trudno przewidzieć czego bedą wymagać w koncu to am, a pan doktor juz odrazu diagnozuje paranoje.
almost_me
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:16

Re: AM GDAŃSK

Post autor: almost_me »

ja jestem za tym, że wszystko się przyda. szczególnie otwarty tekst z informacjami. na tym lub tamtym komputerze
jaqb19
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 09:59

Re: AM GDAŃSK

Post autor: jaqb19 »

dla mnie to jest dziwne
przynajmniej troche przesadzone mi sie nei chce uczyc kiedy jest orwarta biblioteka albo na jakiej ulicy jest jakiś tam oddział bo ja znam w gdańsku jedną ulice no dobra max 5 a rozkąłd wc mnei rozbił a co do spotkania to po imartykulacji bo wcześniej nei będzie jak a przecie mamy całą sobote i niedziele
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości