AM GDAŃSK

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
veronik@
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2007, o 00:44

Re: AM GDAŃSK

Post autor: veronik@ »

na moj gust to nie powinno tam być na tym tescie nie wiadomo czego, ale jak ci z biblioteki pomyśleli że zrobią nam dobrze, tzn taką małą rozgrzewkę na rozruszanie pamięci przed rozpoczęciem Bochenka to troche bedzie nie w ciastko.

no jesli chodzi o spotkanie to tez jestem za tym zeby juz odbyło sie po wszytkich oficjalnych imprezach
jaqb19
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 09:59

Re: AM GDAŃSK

Post autor: jaqb19 »

no co Ty Bochenek to jest prosta rzecz (ironia) no i do tego jeszcze inne rzeczy będzie dobrze ja sie nie boje
veronik@
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2007, o 00:44

Re: AM GDAŃSK

Post autor: veronik@ »

najpierw obowiązki potem przyjemności :D:D
jaqb19
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 09:59

Re: AM GDAŃSK

Post autor: jaqb19 »

może być i odwrotnie ja nie będe protstował
veronik@
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2007, o 00:44

Re: AM GDAŃSK

Post autor: veronik@ »

dobra dzieciaki nie ma co rozpaczać tylko trzeba sie pogodzić z tym ze jesteśmy od zakuwania, także nie marudzimy już i uczymy się rozmieszczenia toalet BG amg
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: AM GDAŃSK

Post autor: vegul »

ludze bez paranoii, prosze was test musi byc aby spr czy umiecie poruszac sie w biblio, wypozyczac ksiazki i takie tam. BEZ PARANOII O WKUWANIU, bo mnie krew zalewa jak to czytam
pzdr
veronik@
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2007, o 00:44

Re: AM GDAŃSK

Post autor: veronik@ »

nie ma co sie denerwować niestety taki nasz marny los.
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

Ludzie ! Już bez przesady z tymi WC
Przecież jak ktoś wcześniej zauważył wystarczy mieć odpalone 2 okna przeglądarki i w jednej wypełniać test a w drugiej czytać info
Nie popadajmy w przesadę bo jak zaczną się prawdziwe wkuwania to podostajemy zawałów
almost_me
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:16

Re: AM GDAŃSK

Post autor: almost_me »

kombinowanie, tzn. umiejętność radzenia sobie, musi wejść nam w krew i może tego chcą nas nauczyć tym testem? jak się uczyć, żeby zdać i się nie przeuczyć
veronik@
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2007, o 00:44

Re: AM GDAŃSK

Post autor: veronik@ »

nie odbierajmy życia z byt poważnie
almost_me
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 22:16

Re: AM GDAŃSK

Post autor: almost_me »

powiało grozą!
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

No łdnie, Ty już życie chcesz odbierać ?
justys123
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2008, o 19:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: justys123 »

hej, ja tez dostalam sie na lek w tym roku, ale juz mam rok farmacji za soba tez na AMG wiec co nieco moge wam pomóc w niektorych sprawach bo juz to przerabiałam to szkolenie biblioteczne to w ogole wielka improwizacja- odpalasz stronke z testem, druga stronke z inf o bibliotece i jechane takze tym sie nie przejmujcie. co do dylematu w kwestii zamieszkania- akademik jest mega wygodny bo jest blisko do wydzialu a uwierzcie ze docenicie to zima bo zajecia odbywaja sie w roznych miejscach jak ktos wybierze miasto to niech tez doliczy sobie kawałek od tramwaju bo jest pod gorke. i jesli na terenie gdanska bedziecie dojezdzac np 40 min to lepiej juz chyba wybrac cos blizej skm, nawet w gdyni czy sopocie. skmka jezdzi zawsze, a autobusy czy tramwaje w gda. no coz, lepiej to przemilczec. w kazdym badz razie niektore osoby z mojego roku dojezdzaly czasem nawet ponad godzine na uczelnie bo wybraly beznadziejna jesli chodzi o dojazd miejscowke w gdansku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości