AM GDAŃSK

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

AM GDAŃSK

Post autor: vegul »

witam,
mam pytanie do pierwszoroczniakow z nie gdanska: wybieracie mieszkanie na miescie czy akademik?

pzdr
~paulina~
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2007, o 08:02

Re: AM GDAŃSK

Post autor: ~paulina~ »

Wybieram się do Gdańska na lekarski i raczej jestem zmuszona wybrać akademik. Może pomieszkam tam tylko na początku, a później udałoby się coś wynająć. No nie wiem, zobaczymy:)
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: AM GDAŃSK

Post autor: vegul »

czesc
mysle ze te akademiki to nie tai zly pomysl, napewno maja swietna lokalizacje bo bylem i sprawdzilem
ja chce zlozyc podanie do akademca ale niedlugo wyjezdzam i mam nadzieje ze uda mi sie dotrzymac wszystkich terminow.
pdr
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

Ja również będę w Gdańsku na lekarskim, mieszkanie chyba jednak na mieście, bo na akademik nie mam szans (tudzież ochoty ).
Pozdrawiam !
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: AM GDAŃSK

Post autor: vegul »

czesc ponownie
no co jest , czy nikt w gdansku nie studiuje? cos tak blado to wyglada.odezwijcie sie
czy moze mi ktos udzielic informacji jakie sa warunki mieszkaniowe w akademikach medycznych w gdansku. pzdr
veronik@
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2007, o 00:44

Re: AM GDAŃSK

Post autor: veronik@ »

no ja wybieram sie do gdanska i widzialam akademik. szczerze mowiac wyglada tragicznie. trzy osoby w niezbyt duzym pokoju, nie ma nawet 3 stolow. lazienka na korytarzu malo prysznicow (ale nie pamietam ile ale malo) w pokoju jedynie zlew oddzielony szfa.takze warunki moim zdaniem sa ciezkie a cena jakna te warunki nie zbyt niska 270zl. ja szukam jakiegos pokoju w mieszkaniu studenckim. wydaje mi sie ze to jest lepszy pomysl, bo przynajmniej mialabym swoj pokoj.


ps. JEZELI KTOS BY MI MOGL ZAOFEROWAC TAKI POKOJ MIESZKANIU STUDENCKIM! BYLABYM WDZIECZNA
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: AM GDAŃSK

Post autor: vegul »

czesc,
ciekawie piszesz, moze cos razem poszukamy na miescie? bo ja sie zastanawiam wlasnie miedzy miastem a akademikiem.z jednej strony plusem akademikow jest ich dobre polozenie w stosunku do miejsc gdzie sa zajecia.
veronik@
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2007, o 00:44

Re: AM GDAŃSK

Post autor: veronik@ »

ja bylam ostro napalona na akademik, dopoki go nie zobaczylam . a z tym poszukiwaniem wspolnie mieszkania to nie glupi pomysl bo ja kompletnie nikogo nie znam w gdansku i nie wiem za bardzo jak sie za jakies poszukiwanie zabrac hehehehale jak bys mial jakas ciekawa propozycje ja napewano bede zainteresowana
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

W takim razie i ja dorzucę swoje 0.03 pln. Gdyby dało rade znaleźć na tyle duże lokum to ja także bym sie na coś takiego pisał. Dodam tylko ze potrzebuje 2 miejsc (student medycyny-ja i studentka farmacji)
Myślę, że ekipą będzie nam łatwiej znaleźć coś konkretnego.
Awatar użytkownika
safa_tt
Posty: 73
Rejestracja: 4 lut 2007, o 21:11

Re: AM GDAŃSK

Post autor: safa_tt »

Ok napisze, a co! dostałem sie na AMG kierunek lekarski i nawet mam już gdzie mieszkać. Lokalizacja taka sobie, ze względu na komunikacje - wzgórze Mickiewicza. Za to lokal przypadł mi do gustu ]
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

No, czyli jednak będą jacyś mniej lub bardziej znajomi na leku
A powiedz safa, czy wynajmujesz stancje u kogoś czy po prostu masz tam szczęśliwie rodzinkę ? Ile taka przyjemność będzie Cię kosztować ?
Awatar użytkownika
safa_tt
Posty: 73
Rejestracja: 4 lut 2007, o 21:11

Re: AM GDAŃSK

Post autor: safa_tt »

Wynajmujemy w 3 osoby, na głowę wychodzi 400zł. Według was 40 min drogi na uczelnie to dużo? ile Wam to zajmuje?
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

40 minut to sporawo, ale do przeżycia. Ja szukam lokalizacji żeby było góra 25 minut. Ale jak będzie to dopiero się okaże. 400 pln to jednak wg mnie o 50 za dużo biorąc pod uwagę odległość, no ale zawsze na swoim swobodniej
Samemu muszę się wziąć ostro do szukania bo potem zostaną mi miejscówki u ciekawskich emerytek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości