AM Poznań

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jayc
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2007, o 11:42

Re: AM Poznań

Post autor: jayc »

Witam, czy ktos dostal sie w zeszlym roku na AM Poznan ze stara matura moze mi podpowiedziec jaki poziom i jak sie najlepiej przygotowac?
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: AM Poznań

Post autor: Khayman00 »

wystarczy sciagnąć sobie z internetu testy które sa przez UMed w Poznaniu przeprowadzane i od razu poznasz poziom jaki obowiazuje
konturek

Re: AM Poznań

Post autor: konturek »

Ja sprawdziłem sobie taki test na PAM w Szczecinie. Dziwny. Bardzo dziwny. A bynajmniej dziwniejszy od nowej matury.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: AM Poznań

Post autor: Khayman00 »

tzn? dziwny pod jakim wzgledem
konturek

Re: AM Poznań

Post autor: konturek »

Sama genetyka i jakieś dziwne, skomplikowane i długie reakcje chemiczne zachodzące podczas procesów biochemicznych, trzeba było pełno rzeczy podopisywać, pouzupełniać i przewidywać skutki jak coś się doda czy coś zniknie.
Ale wiesz, dla 17-latka mógł być dziwny, ale dla Ciebie być może byłby bajecznie łatwy.
akolita
Posty: 48
Rejestracja: 16 cze 2008, o 14:21

Re: AM Poznań

Post autor: akolita »

Na pewno nie był bajacznie latwy bo poziom trudności takich testów zawsze jest dosyć wysoki i wiekszośc wychodzi z nich z milioinem pytań i nie domówień. To jest coś podobnego jak konkursy typustart po indeks gdzie ludzie kompletnie sie nie spodziewający indeks dostają. Jak wszędzie.trzeba mieć dużo szczęścia a chyba mniej wiedzy. Wiedze i taka nauka żeby naprawde mieć wiedze a nie odczytywać tylko tabele to jest na studiach- tam sie wiele nie zmieniło w kwestii egzaminów. Takie same jak i 50 lat wcześniej
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: AM Poznań

Post autor: Khayman00 »

czyli ogolnie ludzie ze stara matura sa na gorszej pozycji niz ci z nową maturą? Troche to niesprawiedliwe.
konturek

Re: AM Poznań

Post autor: konturek »

A nawet bardzo niesprawiedliwe. egzamin powinien być na poziomie nowej matury, a jest o wiele wiele gorszy.
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: AM Poznań

Post autor: Przemeqq »

Fakt, egzaminy dla przystępujących do rekrutacji legitymujących się starą maturą są dosyć kośliwe z tego co się orientuję i duży łyk szczęścia nikomu w nich nie zaszkodzi.
Czy ja wiem, czy to jest takie niesprawiedliwe? Poniekąd tak, aczkolwiek to jednak przyszli studenci zgłaszają chęć kształcenia się na Akademii/Uniwersytecie Medycznym a ona musi dbać o swój poziom.

PS. Zły dział.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości