AM w Białymstoku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: AM w Białymstoku

Post autor: spideros »

No i prog w Bialym spadl do 165 na lekarski
Mysle, ze jeszcze spadnie bo w Kato jest teraz 165 no i bedzie jeszcze druga lista w Poznaniu
light
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2008, o 15:06

Re: AM w Białymstoku

Post autor: light »

dokladnie 165 na lekarski na stome 164

[ Dodano: Czw Lip 24, 2008 15:08 ]
a w kato 163
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: AM w Białymstoku

Post autor: owsik »

katte pisze:Może się mylę, ale wydaje mi się, że jest taka konkurencja w Białymstoku, bo tu są zwykle niższe progi i nie trzeba było wysyłać papierków na uczelnie tylko wpłacić kasę. Dużo osób i tak zrezygnuje, ci co pisali 3 przedmioty też tu zdawali i oni pójdą gdzieś indziej. Ja zdawałam 3 i też raczej interesuje mnie Bydgoszcz, chociaż i tak się nie dostane nigdzie .
tak ale wtym roku w białym jest 3239 kandydatow a w ubiegłym 1300, czyli konkurencja wzrosła , dlatedo progi tu spadaja po kilka a nie jak pierwszy spadło13 w ubiegłym
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: AM w Białymstoku

Post autor: spideros »

owsik, pierwszy prog w zeszlym roku spadl o 13 bo wtedy w Bialym tez wymagali 3ech przedmiotow. Katte ma dzo racji w tym co pisze
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: AM w Białymstoku

Post autor: owsik »

spideros pisze:owsik, pierwszy prog w zeszlym roku spadl o 13 bo wtedy w Bialym tez wymagali 3ech przedmiotow. Katte ma dzo racji w tym co pisze
wiesz ja byłem swiadkiem takiej rozmowy , wiesz składam na medycyne miałam studiować biologie na uniwerku ale dobrze mi matura poszła, to co mi szkodzi dostane sie na lekarski
nic dodać nic ująć
albo w olsztynie poskładali na lekarski i weterynarie -w sumie to lekarz i to lekarz
to robia 2 przedmioty , co innego jak przygotowujesz sie do 3a na medycyne wybierasz sie od lat lub walczysz o nia 2-3 razy
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: AM w Białymstoku

Post autor: Korczaszko »

owsik pisze:wiesz ja byłem swiadkiem takiej rozmowy , wiesz składam na medycyne miałam studiować biologie na uniwerku ale dobrze mi matura poszła, to co mi szkodzi dostane sie na lekarski
nic dodać nic ująć
albo w olsztynie poskładali na lekarski i weterynarie -w sumie to lekarz i to lekarz
to robia 2 przedmioty , co innego jak przygotowujesz sie do 3a na medycyne wybierasz sie od lat lub walczysz o nia 2-3 razy
tylko jeśli jest odwrotnie ktoś nie dostaje sie na medycynę a zajmuje miejsca na weterynarii/biologii/chemii/stomatologii/farmacjiitd to jest dobrze | a teraz nagle bulwers gdy to wam miejsca zabierają, juz dajcie sobie spokój
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: AM w Białymstoku

Post autor: Padre Morf »

owsik skikasz po forum i szerzysz panike jakby Ruskie odpaliły bombe atomową w naszą stronę. Wyluzujcie i czekajcie na wyniki. Panika nic nie da.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości