Analityka Medyczna 2012/2013

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Yavanna
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2010, o 19:14

Re: Analityka Medyczna 2012/2013

Post autor: Yavanna »

Ale na razie nie musisz się tym przejmować, jeśli dobrze kojarzę, to teraz pierwszy rok zaczyna wf dopiero w drugim semestrze:)
Dominika_92
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2011, o 16:41

Re: Analityka Medyczna 2012/2013

Post autor: Dominika_92 »

Hej Jestem po I roku analityki medycznej w Lublinie Mam do sprzedania całą bazę potrzebnych materiałów:
- zeszyt do chemii organicznej z opisami wszystkich doświadczeń (każde doświadczenie, które będziecie robić musicie opisać i oddać do sprawdzenie - wszystko zależy od asystenta, ale często zwracają zeszyty w celu uzupełnienia)
- notatki z roślin trujących, z których uczyłam się do egzaminu oraz uzupełniony zeszyt z ćwiczeń
"Podstawy anatomii człowieka Z. Wójtowicz )ksero)
"Anatomia czynnościowa R. Maciejewski (ksero)
"Chemia analityczna tom 1 R. Kocjan (ksero) - biblia analityków, potrzebna zarówno w I jak i w II semestrze i dodatkowo w następnych latach Obliczenia w chemii analitycznej S. Przeszlakowski - zbór zadań (ksero)
"Biofizyka Kapuścińskiej (ksero)
- podręcznik do I pomocy
- uzupełnione ćwiczenia z biologii
Cena do uzgodnienia, zainteresowanych proszę o kontakt na priv bądź tel: 513868281
Dominika_92
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2011, o 16:41

Re: Analityka Medyczna 2012/2013

Post autor: Dominika_92 »

Kochane, wf macie przez cały rok (przynajmniej tak było w tamtym roku, a chyba nic się nie zmieniło) Tylko on nie jest uwzględniony na planie, który macie na wirtualnej uczelni. Prawdopodobnie dopiero w drugim tygodniu października okaże się z kim i kiedy go macie - wf rządzi się swoimi prawami Pozdrawiam )))
Yavanna
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2010, o 19:14

Re: Analityka Medyczna 2012/2013

Post autor: Yavanna »

Te materiały, które oferujesz w Łodzi się nie przydadzą, tylko Kocjan nam się pokrywa, poza tym z wfem u nas też jest inaczej. Powinnaś raczej kontaktować się z kimś od siebie:)
Pozdrawiam
agatha123
Posty: 24
Rejestracja: 13 lip 2012, o 19:16

Re: Analityka Medyczna 2012/2013

Post autor: agatha123 »

Yavanna nie wiem dlaczego ale nie mogę wysłać do Ciebie prywatnej wiadomości. Co do materiałów jestem zainteresowana Może napisz mi w pw numer do siebie lub tej koleżanki? Aaa i jeszcze co wgl ma do sprzedania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości