Analityka medyczna - Bydgoszcz

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
lenblik138
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 17:53

Analityka medyczna - Bydgoszcz

Post autor: lenblik138 »

Hej, czy ktos z was studiuje analityke medyczna w Bydgoszczy,pytam bo ja w tym roku zaczynam studia na tym kierunku i nie wiem czy w ogole warto, mam zamiar poprawic mature i sprbowac dostac sie na farmacje. Jak myslicie dam rade studiowac i uczyc sie do matury? Trudno jest sie utrzymac na tych studiach. Jak w ogole sa traktowani studenci, z profesorami idzie sie dogadac. Czekam na odpowiedzi
TripleTrouble
Posty: 41
Rejestracja: 21 lis 2010, o 22:07

Re: Analityka medyczna - Bydgoszcz

Post autor: TripleTrouble »

Pierwszy rok jest ciężki, bo oprócz tego, że jest sporo nauki to jest jeszcze zderzenie ze studencką rzeczywistością, która wygląda zupełnie inaczej niż liceum, trzeba sie przystosować. Ja bym Ci jednak poleciła odpuszczenie sobie studiów i naukę do matury jeżeli naprawdę chcesz iść na farmację. Rok cię nie zbawi Byłam w podobnej sytuacji, stąd moja opinia. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Analityka medyczna - Bydgoszcz

Post autor: Charlize91 »

Z drugiej strony może Ci się spodobać. Bo też się poprawiałam z zamiarem, żeby iść na farmację. I poprawiłam, ale zostaję, bo wiem, że farma to nie to. Chyba, że faktycznie jesteś bardzo zdecydowana, to nie ma co iść na studia żeby tylko iść bo to szkoda czasu - a znam wiele ludzi, którzy tak zrobili i żałują
Lara15
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 17:44

Re: Analityka medyczna - Bydgoszcz

Post autor: Lara15 »

Cześć . Mam nadzieję, że to dobry wątek, jeśli nie to przepraszam. Zaczynam I rok analityki w Bydgoszczy i chciałabym dowiedzieć się od starszych roczników jakie podreczniki są niezbędne, a które mogę sobie darować. Proszę o jakieś informację na temat podręczników, kierunku, profesorów i uczelni. Z góry dziekuję wszystkim za odpowiedź .
AgataW91
Posty: 3
Rejestracja: 1 sty 2011, o 14:47

Re: Analityka medyczna - Bydgoszcz

Post autor: AgataW91 »

Hej! Chętnie udzielę Ci informacji na ten temat. Właśnie zaczynam 3rok analityki na CM. Mój e-mail to : niereformowalna_[at].pl ]
Kingston
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:45

Re: Analityka medyczna - Bydgoszcz

Post autor: Kingston »

lepsza analityka czy mikrobiologia?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość