ANALITYKA MEDYCZNA I ROK

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Moonisiaa19
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 18:25

ANALITYKA MEDYCZNA I ROK

Post autor: Moonisiaa19 »

Witam W tym roku zaczynam studia na analityce medycznej. W związku z tym mógłby mi ktoś podpowiedzieć w jakie książki mam się zaopatrzyć, gdzie mogę kupić skrypty (jeżeli ktoś ma do sprzedania to chętnie odkupie) Jakie rzeczy są niezbędne (oczywiście prócz fartucha). Na co należy zwrócić uwagę? I jak wyglądają zajęcia z WF-u? Czy są obowiązkowe (posiadam zdrowotne przeciwwskazania do uczestnictwa na zajęciach) Bardzo proszę o pomoc Piszcie wszystko co jest na tym kierunku istotne
roxanaa
Posty: 34
Rejestracja: 28 gru 2010, o 21:23

Re: ANALITYKA MEDYCZNA I ROK

Post autor: roxanaa »

Oo a co do fartucha to czy jakis konkretny jest wymagany? Czy na razie lepiej nic nie kupować i dowiemy się na zajęciach?
rose20
Posty: 2
Rejestracja: 14 cze 2012, o 11:40

Re: ANALITYKA MEDYCZNA I ROK

Post autor: rose20 »

fartuchy możecie zamówić przez samorzad uczniowski, skrypt będzie potrzebny na chemię ogólą, z takich przydatnych rzeczy to warto zaopatrzyć się w rękawiczki jednorazowe na genetykę. Jak chcecie mam materiały do sprzedania z czterech ostatnich lat, dobrze posegregowane, z pytaniami i materiałami do kolosów, egzaminów, notatkami z wykładów jak coś to gg 4843589
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości