Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
logbio
Posty: 12
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 10:43

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: logbio »

HEJ!
Dostałam się na farmację w Łodzi, ale nie odebrałam jeszcze papierów z dwóch uczelni. M.in z WROCŁAWIA tam jestem na analityce medycznej. Mieszkam strasznie daleko, bo w Białym i musialabym jechac specjalnie po odbiór papierów, tracac kase i czas.
Koleżanki mama pracuje na UMB, siedzi w papierkowej robocie i słyszałam, że podobno jeśli uczelnia nie sprawdza przyjętych w sensie nie dzwoni czy napewno beda studiowac itd to ludzie widnieja po prostu jako studenci na liscie, ale nikt nie interesuje sie tym czy chodza na te zajecia itd, bo jest roczne rozliczenie.
To mnie akurat jeszcze nie boli, ale sytuacja sie sypie kiedy weszla teraz ta ustawa z drugim kierunkiem. Jesli pójdę na farme do lodzi i bede stdiowac jednoczenie analityke we wrocku, bede musiała zaplacic za rok analityki, bo zwyczajnie mnie wywala za niezaliczony semestr.

Czy ktos z was wie cos wiecej na ten temat? Jak było w poprzenich latach?
Prosze o odpowiedz, bo nie wiem co mam robić!

Pozdrawiam
roxanaa
Posty: 34
Rejestracja: 28 gru 2010, o 21:23

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: roxanaa »

Witam wszystkich . Właśnie zajrzałam na listę na analitykę i ku mojemu zaskoczeniu po wczorajszej liście jestem pierwsza w kolejce z rezerwowych. Jak myślicie jaka jest szansa, że będzie choc jeszcze jedna lista na uczelni? Ta była 7. Już stracilam jakąkolwiek nadzieję na analitykę a tu taka niespodzianka! Na chwilę obecną jestem na kosmetologii, ale wolalabym jednak analitykę. I zastanawiam się czy rzeczywiście jest mozliwe że sie na nią dostanę? Jak myślicie?
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Irys »

roxanaa pisze:Witam wszystkich . Właśnie zajrzałam na listę na analitykę i ku mojemu zaskoczeniu po wczorajszej liście jestem pierwsza w kolejce z rezerwowych. Jak myślicie jaka jest szansa, że będzie choc jeszcze jedna lista na uczelni? Ta była 7. Już stracilam jakąkolwiek nadzieję na analitykę a tu taka niespodzianka! Na chwilę obecną jestem na kosmetologii, ale wolalabym jednak analitykę. I zastanawiam się czy rzeczywiście jest mozliwe że sie na nią dostanę? Jak myślicie?
Szansa jest bardzo duża. Rok temu ostatnie listy rangingowe były w październiku. Było ich 12 więc w tym roku też może być coś koło tego.

Ps. Sprzedam materiały na I rok analityki na SUMie. Cena 70 zł.
roxanaa
Posty: 34
Rejestracja: 28 gru 2010, o 21:23

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: roxanaa »

Dzięki bardzo mam nadzieje, że się uda jak tak to z chęcia kupię od Ciebie materialy
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Irys »

roxanaa pisze:Dzięki bardzo mam nadzieje, że się uda jak tak to z chęcia kupię od Ciebie materialy

To daj znać jak się dostaniesz czy nadal będziesz chciała kupić
edyta93
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 17:55

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: edyta93 »

hej, szuka ktoś współlokatora w Sosnowcu ?
Shenanigans
Posty: 12
Rejestracja: 18 lip 2012, o 18:41

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Shenanigans »

A na stronie SUMu już pojawił się nasz plan. W sumie nie wiele to daje bo nie wiem w jakiej grupie jestem, ale zawsze coś :p

No i kto się jeszcze do naszej grupy fejsowej nie dopisał to zapraszam
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Glina »

Ja się nie dopisałem bo czekam namiętnie na Wrocław
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Irys »

Convallaria

Wysłałam Ci wiadomość PW . Nie wiem czy doszła.
roxanaa
Posty: 34
Rejestracja: 28 gru 2010, o 21:23

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: roxanaa »

Ja nie dolaczyłam na fb, bo jeszcze nie jestem w Waszym gronie :d ciągle czekam, ale mam nadzieję że się doczekam
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Glina »

Jak dostane się do Wrocławia to odrazu zwalniam miejsce roxanaa Ile masz pkt?
roxanaa
Posty: 34
Rejestracja: 28 gru 2010, o 21:23

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: roxanaa »

Cłe 119 pierwsza pod kreską to może się uda
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Glina »

Zwalniam jutro analitykę na ŚUMie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości