Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: sanvalentin18 »

Ja juz mam mieszkanko na kolobrzeskiej na przymorzu . Od 15 moge sie wprowadzac juz wiec bede sie instalowac przypuszczam ze bedzie ciezko a niby wiekszosc rzeczy mam juz u kuzynki ktora tez na przymorzu mieszka
Lexa
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2010, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Lexa »

nie bedzie tak zle dasz rade wszyscy na poczatku narzekaja a pozniej nie chce im sie wyprowadzac
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: sanvalentin18 »

Z samej przeprowadzki bardzo sie ciesze:) tylko zwozenie tego znoszenie ustawianie uhh to jest to co kocham ale juz jak tam sie ogarne to bedzie git . I organizujemy grupowy wypad
Lexa
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2010, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Lexa »

chyba jakas parapetowke a nie wypad
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: sanvalentin18 »

Mozna i parapetowe jednak nie ma jak to imprezy domowe
Lexa
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2010, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Lexa »

najszybciej sie poznaje ludzi bo przeciez tekst ze mna nie wypijesz jest nie do pokonania
Maja91
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:11

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Maja91 »

ale sie rozpisałyścieD a ja złożyłam podanie o akademik, ostatnio moi znajomi bardzo zachwalili akademik, więc mam nadzieję że będę zadowolona. Będę w Gdańsku na pewno na początku września, nie wiem jak długo no i pod koniec września, ale to pewnie najwcześniej 27, bo w ostatni weekend września ide jeszcze na wesele
a Ty sanvalentin18 masz jakiś kontakt z Twoja rodzina z lidzbarka, wiesz jak się nazywają? może znam, wiesz to nieduże miasto więc jest jakies prawdopodobieństwo:D ale nie pytam na forum o nazwisko, bo to może za bardzo prywatna informacja
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: sanvalentin18 »

No tak tekst ze mna nie wypijesz jest nie do pobicia i chyba kazdy ulega .

Podobno akademik fajna sprawa:D aczkolwiek ja mam kota i w ogole dostaje on swira jak jest duzo ludzi i naraza zdrowie fizyczne innych na szwank .

Maja91 nie pamietam to jakas dalsza rodzina o ktorej dowiedzialam sie w tym roku .
Maja91
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:11

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Maja91 »

skoro mówimy już o domówkach, spotkaniach integracyjnych widzę że będę miała do czynienia z rozrywkowymi osobami i to mi się podoba
a wiecie może jak to jest z opłata za legitymację? bo z tego co sie orientuje na innych uczelniach juz sie wpłaca za legitymację
Lexa
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2010, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Lexa »

wydaje mi sie ze jak w koncu napisza nam kiedy mamy sie stawic na uczelni zeby dostac indeksy to przy okazji dadza informacje kiedy zaplacici chyba tam gdzie skladalo sie papiery.

a co do rozrywkowych osob to tez mi sie podoba i mam nadzieje ze bedzie ich wiecej niz nas trzy
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: sanvalentin18 »

No wlasnie a dostal juz ktos list czy cos?

Co do imprezowania studia wcale nie sa banalne no ale przeciez trzeba sie zawsze jakos zrelaksowac prawda a na poczatku poznac
Maja91
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:11

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Maja91 »

Ja dostałam tylko 1 list, w którym było napisane że zostałam przyjęta na studia na kierunku analityka medyczna.

Mam nadzieję, że przynajmniej na początku będzie trochę czasu na wspólne imprezy. A i później w ciągu roku, żeby nie oszalec z powodu nadmiaru nauki
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: sanvalentin18 »

Spokojnie mysle ze bedzie czas na wszystko tak mnie pociesza moj kolega ktory konczy fizjoterapie w tym roku :p ale mysle ze ma racje .

Aha jeden list ale nic o rozpoczeciu roku nie bylo?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości