Analityka medyczna Wrocław 2013

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Kaasiek
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:57

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Kaasiek »

Jest w stanie mnie ktoś oświecić do kiedy trzeba złożyć zaświadczenie lekarskie?
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Z tego co mi mówili w dziekanacie, to na szkoleniu BHP. Byłaś już u lekarza?

Awatar użytkownika
Kaasiek
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:57

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Kaasiek »

jeszcze nie, ale mam już umówioną wizytę 12 sierpnia, akurat wtedy będę we Wrocławiu i myślałam na początku, że od razu pojadę z tym na uczelnie, ale jednak się nie wyrobię czasowo. Dobrze że czas do września )
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

O, a mogę zapytać, gdzie się rejestrowałaś? Też się właśnie zastanawiam, gdzie dzwonić.

Awatar użytkownika
Kaasiek
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:57

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Kaasiek »

"Vita". Większej różnicy chyba nie ma gdzie, mi akurat wygodnie, bo koleżanka z politechniki na ten sam dzień się tam zapisała i razem jedziemy.
Moniak19
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2013, o 21:27

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Moniak19 »

Hej witam wszystkich przyszłych studentów analityki. Zapeewne spotkamy sie niebawem na zajeciach
Wy też jesteście tak przerażeni tymi studiami, nauką i w ogóle perspektywa pracy, a raczej brakiem perspektyw?
Mam jeszcze pytanie odnoście książek: zaczynacie już ich szukac teraz czy poczekacie az wykladowcy nas oświecą troche na ten temat w październiku?
Awatar użytkownika
iłła
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2013, o 22:18

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: iłła »

Witajcie,
Także zaczynam studiowanie analityki medycznej. Bardzo się cieszę, że znalazłam ten wątek - wiele tu przydatnych informacji.
Listę przychodni wykonujących badania znalazłam stonie.
Awatar użytkownika
Kaasiek
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:57

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Kaasiek »

Miałam taki moment tuż po obejrzeniu wyników rekrutacji, że byłam niesamowicie przerażona, bo w sumie dalej nie bardzo sobie wyobrażam te studia, mieszkanie we Wrocławiu, a co dopiero życie po studiach. Ale z drugiej strony, ile ludzi przed nami je kończyło i dawali radę, bez jakiś większych problemów? A do martwienia się o pracę mamy jeszcze całe 5 lat, więc staram się po prostu wrzucić na luz. Jakoś to będzie, pora tylko zainwestować w plan Wrocławia, bo ni jak nie umiem się póki co połapać co gdzie jest
Jeśli chodzi o książki, to mam mieszane uczucia,bo obawiam się, że w październiku ciężko może być znaleźć jakieś z drugiej ręki, bo wszystko wykupią, a z drugiej strony lista z uniwerku, a książki o których mówią starsze roczniki nie do końca się pokrywają, więc już sama nie wiem czy coś kupować. Więc to też póki co odkładam na później, w najgorszym wypadku przeżyję pierwsze dwa tygodnie roku akademickiego w bibliotekach/księgarniach, wkurzając się na to, że nie zajęłam się tym w lipcu.
Awatar użytkownika
iłła
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2013, o 22:18

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: iłła »

Tak, doskonale Cię rozumiem. Ja też jakoś nie mogę sobie wyobrazić organizacji nauki, mieszkania z dala od domu, poruszania się po mieście. jednym zdaniem - siebie na studiach. A szczególnie pierwszych dni na uczelni. Cały czas czuję się jak przed wizytą u dentysty. Rzeczywiście nieco krzepiąca jest myśl, że prawdopodobnie wszyscy nasi poprzednicy odczuwali to samo, a jakoś sobie poradzili.
Zainwestowanie w plan miasta to dobry pomysł. Co do książek - jakoś nie pomyślałam o tym (chyba jedyna rzecz, którą się dotychczas nie martwiłam , a istotna!). Też nie wiem jak postąpić wobec tak rozbieżnych informacji - może jeszcze ktoś doświadczony doradzi.
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Myślę, że co do pracy to chyba nie ma się czego obawiać, jeśli ktoś idzie na te studia, bo naprawdę chce i ma zamiar się do nich przyłożyć Wszyscy dookoła namawiali mnie chociaż na farmację, a jak idę przez Wrocław to na każdej uliczce minimum 3 apteki, więc za 5 lat ze 150 nowymi absolwentami farmacji rocznie, zakładając że przynajmniej 1/3 z nich zostanie we Wrocławiu to z pracą też nie będzie już tak różowo jak się wszystkim wydaje

Ja mieszkam od tygodnia we Wrocławiu bo znalazłam tu pracę i miasto jest naprawdę do ogarnięcia, poruszam się już wszędzie raczej bez mapy. A jak chcecie kupić dobry plan miasta to polecam w księgarni na Grabiszyńskiej, obok punktu w którym można wyrobić kartę miejską D

Ostatnio zmieniony 1 sie 2013, o 12:50 przez Pinsleepe, łącznie zmieniany 1 raz.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: deVries »

Materiały (w tym książki) można kupić od starszych roczników, na pewno będą się ogłaszać. Wtedy dostaniecie raczej to, co jest przydatne. W październiku przed akademikami jest też kiermasz i tam można pogadać z ludźmi i dowiedzieć się co warto kupić. No i jak już zaczniecie jakieś zajęcia to wam powiedzą, z jakich książek się najlepiej uczyć i będziecie je kserować. Polecam ksero w Hali Targowej, najtaniej.
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Glina »

Ksiak istnieje coś takiego jak ksero d
Awatar użytkownika
gregoru571
Posty: 20
Rejestracja: 13 lip 2013, o 13:22

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: gregoru571 »

Nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę. 26 na rezerwie jestem, a limit miejsc zapełniony. Ehh powodzenia bo wątpię żebyśmy się spotkali.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość