Analityka medyczna Wrocław 2013

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Sofia »

Może nieodpowiedni temat, ale mam nadzieję że mi troszkę pomożecie. Dostałam się teraz do Szczecina na lekarski i chcę zrezygnować z analityki we Wrocławiu. Gdy składałam dokumenty miła Pani powiedziała mi, że nie muszę ich osobiście odbierać, wystarczy jeśli napiszę na maila Komisji Rekrutacyjnej pismo, że rezygnuję. Powiedziała też że wzór tego pisma jest na stronie uczelni i trzeba go znaleźć. Mój problem polega na tym że nie potrafię tego znaleźć

Czy wobec tego znajdzie się tu jakaś dobra duszyczka i dałaby mi namiary na to pismo? Czy może ktoś jeszcze może napisać jak to można inaczej rozwiązać (jeśli się da oczywiście) Byłabym bardzo wdzięczna
Awatar użytkownika
iłła
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2013, o 22:18

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: iłła »

Też nie widzę nigdzie tego wzoru, prawdopodobnie go nie ma. Myślę, że nic się nie stanie jeśli posłużysz się innym, np. stąd, modyfikując nieco.
Awatar użytkownika
inky
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2013, o 10:07

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: inky »

Słuchajcie, a kiedy pojawią się jakieś informacje dotyczące rozpoczęcia roku itd?
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Też się zastanawiam Może czegoś dowiemy się 16 września. Inne kierunki podobno mają jeszcze jakieś spotkania w dniu swojego szkolenia, ale jak u nas to nie wiem, nikt mi nic takiego nie mówił.

Awatar użytkownika
inky
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2013, o 10:07

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: inky »

No właśnie, koleżanka z fizjoterapii coś tam mi mówiła. Dlatego zmartwiłam się o analitykę, myślałam, że tylko ja nic nie wiem
A może na dniach będzie jakieś info na ich stronie
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Mam nadzieję, bo jak nie to może trzeba będzie dzwonić i się pytać. A może my nie mamy spotkania? Albo mamy spotkanie-niespodziankę D

Awatar użytkownika
inky
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2013, o 10:07

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: inky »

Haha, kto wie Może szykują dla nas coś ekstra A jak nastroje? Ja, przyznaję, zaczynam się denerwować
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Może. D A ja o dziwo jakoś nawet całkiem spokojnie Może dlatego, że cały czas jestem we Wrocławiu i zdążyłam się już zaznajomić z tym miastem

Awatar użytkownika
iłła
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2013, o 22:18

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: iłła »

O, to znakomicie.
Moniak19
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2013, o 21:27

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Moniak19 »

Super, że już mamy swoją grupę:) Rozpoczęcie roku zbliża się wielkimi krokami, ale stres masakra
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Nie ma się czym stresować.jeszcze D Jeszcze się zdążymy nastresować przed sesją zimową D
[Em]
Posty: 36
Rejestracja: 6 lip 2012, o 17:37

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: [Em] »

miśki, dopowiem trochę do postu curly (subiektywne odczucia, które czasami mogą lekko mijać się z rzeczywistością):

anato - dobrze jest mieć (prócz Suder) jakieś notatki z wykładów, bo prof. G. czasami wymaga na egzaminie czegoś, czego nie ma w książce, a co pojawiło się na wykładzie. poza tym egzamin to loteria, losuje się dwa pytania z puli bodajże stu.

biofiza - osobiście prócz Miękisza zaglądałam do Jaroszyka, ale konieczny nie jest.

biologia z genetyką - wykładowca będzie straszył, że bez wykładów nie zaliczycie - można go spokojnie olać wystarczą notatki z ćwiczeń. no i potwierdzam - ćwiczenia najprzyjemniejsze w semestrze.

analityczna - wykucie wykładów na pamięć wystarczy. a kolokwium końcowe jest jednocześnie przedterminem egzaminu, jeśli napisze się je na co najmniej 4 - egzamin z głowy.

nieorganiczna - Wojakowska jest bardziej przystępna i lepiej się z nią pracuje, ale są reakcje, które da się znaleźć tylko w Szmalu. no i nauka do kolokwiów - wyłącznie Szmal, Wojakowska nie wyrabia, jest za mało szczegółowa.
asystenci na labie sympatyczni mniej lub bardziej, polecam Żanetę i Olimpię, Stasię radzę omijać jak najszerszym łukiem

organiczna - owszem, rzeź. zaliczenie labu mocno zależy od asystenta, na którego się trafi. dobrze chodzić na wykłady, Karina jest cudowna i podkreśla rzeczy, których najbardziej wymaga. ale na egzaminie ścina głowy. jeszcze nie wiem, jak poprawka, będzie 16

historia medycyny - mnie się podobało, mimo że prowadząca cholernie przynudzała (choć była sympatyczna!). w sumie nie wiem, z czego się uczyć na egzamin.

pierwsza pomoc - względny luz na zajęciach, zupełnie banalne zaliczenie.

medycyna laboratoryjna w systemie ochrony zdrowia - pisemne zaliczenie przeprowadzone dla picu. podobno w zeszłym roku w ogóle niczego nie pisali, a w przyszłym ma być już ostro i stanowczo, ale wątpię, że będzie

propedeutyka analityki ogólnej - wspaniałe zajęcia, cudowni, bardzo ludzcy prowadzący, łatwe zaliczenie.

ogólnie - poszłam na analitykę, bo chciałam, studia mnie nie zawiodły, w dalszym ciągu się nimi jaram, jest mega. niczego się nie bójcie, nic nie jest takie straszne, na jakie wygląda, wszystko da się przejść. jeśli macie pytania, to śmiało.

mam do sprzedania jakieś ksera książek (normalnych, niekserowanych, praktycznie nie widziałam na oczy i nie potrzebowałam widzieć) i notatki, jakby co, to pisać, nie krępować się

PS
wasze jaranie się Borowską jest urocze ja osobiście wolałam stary budynek wydziału przy Szewskiej/Grodzkiej. nowe laboratoria są wyposażane trochę bez głowy - oświetlenie przysłonięte wyciągami, brak gazu, a więc i otwartego ognia. prócz tego toalety, o których panie sprzątaczki zapominają, pękające ściany, tynk odpadający z sufitu w dziekancie, takie tam.
xyz759
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2013, o 11:03

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: xyz759 »

Czy dużo zajęć odbywa się na placu Grunwaldzkim? Jak często trzeba opuszczać Borowską ? ( Zastanawiam się nad lokalizacją mieszkania).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość