Anatomia z Dr. Syc

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
PiXel
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:03

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: PiXel »

Wybaczcie, że się nie udzielałem w moim temacie, ale zapomniałem o nim. Także, miesiąc minął z dr Syc i powiem wam, że nie jest tak źle. Kończynę górną zrobiliśmy całą, oczywiście dwójki się posypały ale poprawa ich była banalna. Raz dała każdemu zadanie domowe do zrobienia i na następnych zajęciach powiedziała, że jak każdy powie swoje zadanie to ma poprawioną, jaką będzie chciał dwóje d Btw. babeczka strasznie sympatyczna i potrafi bardzo dobrze nauczyć przy preparacie. Trzeba u niej wiedzieć na zajęciach niemalże wszystko, ale nie zadaje pytań z Bochenka, tylko z Graya. Jedyny minus - ekspresowe tempo, trzeba odpowiadac na pytanie w przeciagu 3 sekund i nie wiadomo kiedy Cię wylosuje (taka rosyjka ruletka)
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: karooolajn »

No widzisz, a ja nie muszę umieć praktycznie nic, na każdym preparacie mamy z 5 rzeczy pokazanych
Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: Lawsonia Inermis »

Ja miałam przyjemność mieć jedne zajęcia z panią dr Syc, teraz mam regularne sesje z mgr Kostro i powiem szczerze, że z dr Syc było bardzo fajnie, nawet teraz, jak mamy zajęcia w innej sekcji, ale jest przegląd, to potrafi nam szukać preparatu z plantarisem etc. tylko po to, żeby jakieś dziewczyny z obcej grupy go zobaczyły Za to odbiegając od tematu mgr. (kropkę stawia się przy odmianie - magistra", doktora") Kostro uwielbiamy całą grupą i naprawdę fajnie tłumaczy i pokazuje, potrafi też czasami sporo wymagać, ale jest uroczy i kompetentny przynajmniej, jeżeli chodzi o kończyny.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: randomlogin »

Lawsonia Inermis pisze:Za to odbiegając od tematu mgr. (kropkę stawia się przy odmianie - magistra", doktora") Kostro
Mozna, nie trzeba. Rownie poprawne jest pisanie mgra, dra. Zastanawiam sie natomiast nad plcia tej/tego Kostro. Bo wczesniej napialas regularne sesje z mgr Kostro, wiec albo w jednym miejscu kropki brakuje, albo w drugim jest o nia za duzo - zaleznie od plci wlasnie.
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: karooolajn »

To mężczyzna
Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: Lawsonia Inermis »

randomlogin pisze:
Lawsonia Inermis pisze:Za to odbiegając od tematu mgr. (kropkę stawia się przy odmianie - magistra", doktora") Kostro
Mozna, nie trzeba. Rownie poprawne jest pisanie mgra, dra. Zastanawiam sie natomiast nad plcia tej/tego Kostro. Bo wczesniej napialas regularne sesje z mgr Kostro, wiec albo w jednym miejscu kropki brakuje, albo w drugim jest o nia za duzo - zaleznie od plci wlasnie.


Brakuje jednej kropki, faktycznie! Człowiek na tych studiach się mocno uwstecznia jednak, mówię rzecz jasna o sobie ).

Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: Erick »

Zmieniam zdanie. Dr Syc to złota kobieta, naprawdę. Nie mam z nią zajęć, ale mamy na tej samej sali i widać, że po miesiącu odpuszcza ten terror i naprawdę jest rzetelna, dużo żartuje i prowadzi zajęcia w super atmosferze, a wiedzę ma imponującą (dlatego też dużo wymaga).
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: karooolajn »

Erick od przyszłego tygodnia zmiana asystentów, może będziesz miał okazję przeżyć zajęcia z Panią Doktor
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: Erick »

Raczej wątpię, bo myślę, że to będą spore rotacje, a nie w obrębie sekcji.
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: karooolajn »

No to w takim razie może mnie się uda
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: MrBrightside »

Erick pisze:Zmieniam zdanie. Dr Syc to złota kobieta, naprawdę.
Nie wierzcie mu! Jest zindoktrynowany!
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: Erick »

Prawda, to był taki żarcik.
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Anatomia z Dr. Syc

Post autor: Erick »

kdelaa pisze:Erick od przyszłego tygodnia zmiana asystentów, może będziesz miał okazję przeżyć zajęcia z Panią Doktor
Jak mogłaś mi to wywróżyć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości