AR Lublin - Weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Moniek
Posty: 65
Rejestracja: 27 mar 2008, o 07:25

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Moniek »

hej, jak to jest z rekrutacja na ar w lublinie bo nie rozumiem / jesli chce skladac podania na wete stacjonarna i niestacjonarna, to musze skladac dwa podania, dwie oplaty i dwie kopie dokumentow, dwa razy musze sie logowac, czy wsytarczy zlozyc na stacjonarna i w razie jak zabraknie mi punktow, to automatycznie przejde do rekrutacji na niestacjonarne ? / bo juz nic nie rozmiem.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Gekon »

Ja sam nie wiem. Tam na tej stronie jest wszystko pogmatfane. Ale wydaje mi sie ,ze musisz zrobic wszystko oddzielnie, jakbys skladala na dwa oddzielne kierunki:P
dezi
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 09:10

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: dezi »

takie pytano, gdzie beda wyniki rekrutacji?
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Gekon »

Czy ktos juz dostarczyl dokumenty? Podanie etc.
Bo ja mam problem Jest napisane,ze nalezy dostarczyć kopie dowodu osobistego potwierdzoną przez Uczelnię.
Nie wiam jak mam to rozumieć.
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Kicia »

ja właśnie też nie za bardzo wiem / ale robię tak że kopiuje mój dowód i potwierdzam go z oryginałem w urzędzie gminy. Ja do nich jechac nie będe zeby popatrzyli i powiedzieli : tak to ten dowód dziękujemy P hehe P ah
BoaConstrictor
Posty: 30
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:05

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: BoaConstrictor »

Słuchajcie ja tam dzwoniłam i kazali mi po prostu przysłać ksero i nie przejmować się. Tak też zrobiłam.

Na wszelki wypadek można zadzwonić i się upewnić, ale mi pani powiedziała żebym po prostu skserowała dowód i wysłała ksero

Może dopiero jak się człowiek dostanie to tam na miejscu sobie sprawdzają czy się ksero zgadza z dowodem?
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Kicia »

to ja mam jeszcze jedno pytanko tam na tym super przekazie to wydział piszemy Medycyny Weterynaryjnej a rok i semestr nic prawda? ja to nie jestem pewna więc proszę o podpowiedź
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Gekon »

A jeśli chodzi o odpis swiadectwa ukończenia szkoły to Tylko od notariusza ?
jaro_O
Posty: 83
Rejestracja: 1 lip 2008, o 13:33

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: jaro_O »

jeśli chodzi o przelicznik to dla leniów bardzo proszę :
na Weterynarię- 120 miejsc
p.rozszerzony p.podstawowy
biologia 2 1
chemia 2 1
j.polski 1,5 1
j.obcy 1,5 1

więc widać ze liczą nawet polski i jezyk obcy a ja jednego nie rozumiem bo czasem na forach piszecie ze przyjmowali od 163 pkt i to są punkty z samej biologii i chemii bo jeżeli brać pod uwagę AR z polskim i jezykiem obcym to mnie by wyszło ponad 200ltlol
moze ktoś mi to wyjaśnić a tak wogóle ile trza mieć procent conajmniej zeby sie dostac chodzi mi tak średnio jak zawsze było, ale wiem ze to zalezy od innych na ile napisali 70% z chemii i boli wyst. (oba przedmioty rozszerzone)
Ostatnio zmieniony 2 lip 2008, o 17:07 przez jaro_O, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Gekon »

Kicia pisze:to ja mam jeszcze jedno pytanko tam na tym super przekazie to wydział piszemy Medycyny Weterynaryjnej a rok i semestr nic prawda? ja to nie jestem pewna więc proszę o podpowiedź
dokładnie.

[ Dodano: Sro Lip 02, 2008 18:06 ]
jaro_O pisze:70% z chemii i boli wyst. (oba przedmioty rozszerzone)
Jaro ja mam podobnie s

Ale obawiam się, że możemy się nie dostać no ale co miejmy nadzieję !
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Kicia »

no z tym odpisem to też nie wiem ja dostałam świadectwo i odpis od razu w szkole ale wolałabym im dać ksero potwierdzone przez szkołe
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Gekon »

No ale nie chodzi mi o świadectwo maturalne Tylko szkolne (ukonczenia szkoły średniej ) gdzie masz oceny ze wszystkich przedmiotów

[ Dodano: Sro Lip 02, 2008 18:10 ]
jaro_O pisze:bo czasem na forach piszecie ze przyjmowali od 163 pkt i to są punkty z samej biologii i chemii
Bo z tego co mi sie wydaje na innych uczelniach liczą Tylko biole i chemie s
W Lbl moze być wyjątek
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Kicia »

aa to jak tak to ja im wysyłam kopie zgodną z oryginałem potwierdzoną przed szkołe za szybko czytam


w Lublinie liczę polski ang biol chem, Olsztyn biol chem i ang, Wrocław biol chem , Warszawa biol chem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości