AR Lublin - Wterynaria

Awatar użytkownika
kuszumai

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: kuszumai » 22 wrz 2013, o 15:00

Pytanie o akademik.
A więc, jak zameldujemy się, dajmy na to, 28 września, to ile pobierają opłaty za te dni do pierwszego października? I jak wpłacacie kasę za akademik? Wpłata na konto czy spacer do okienka? (Pytam, bo nie chcę przez całą Polskę ciągnąć tyle kasy... wszystko się może zdarzyć;) )

marI

Post autor: marI » 24 wrz 2013, o 21:26

nic sie nie płaci za te kilka dni od 28.09 do 1 pazdziernika:) a i mozna płacic w róznej formie jak chcesz albo na poczcie lub przelewem nie wychodząc z akademca, dostajesz kwity z nr konta i ich tylko obchodzi zeby kasa była kazdego miesiąca:) tylko kaucję 50 zł trzeba przy meldowaniu zapłacic;p
weterynaria w Lublinie==>http://wetinlublineti.blogspot.com/

Awatar użytkownika
iSzymur

Post autor: iSzymur » 30 maja 2014, o 20:14

od tego roku zamiast biol,chem,język jest tylko biol i chem w rekrutacji na wetę dlatego progi ulegną zmianom

lima 95

Post autor: lima 95 » 31 maja 2014, o 17:43

to akurat wiem :) Być może z Bio I chem potrzeba podobnej ilośći % jak w tamtym roku. Więc chcę tylko zrobic sobie jakiś zarys bo na stronie UP w Lublinie nie mozna nic doczytać :? Takze Jakie Mieliści wyniki z bio i chem i dostaliście się do Lublina?? Gdzie jest się najłatwiej dostać w kraju na wetę ??? Jaką uczelnie polecacie?

Awatar użytkownika
JellyTime

Post autor: JellyTime » 31 maja 2014, o 21:36

Ja miałam 77% z biologii i 75% z chemii i dostałam się w pierwszym naborze. Aczkolwiek sporo ratował mnie rozszerzony angielski napisany na 86% :)
Jeśli chodzi o polecanie, to wiadomo, że każdy będzie polecał swoją uczelnię ;) Ja z Lublina jestem zadowolona.

lima 95

Post autor: lima 95 » 1 cze 2014, o 13:28

dzieki:)) Bo na stronie UP nic nie mozna doczytac niestety ... Wiesz moze ile % z bio i chem mieli ludzie z ostatniego naboru.Bylabym bardzo wdzieczna.
Chemia byla troszke dziwna w tym roku i nie wiem czy w ogole skladac;((

[ Post via Android ] Obrazek

Korczaszko

Post autor: Korczaszko » 1 cze 2014, o 14:43

Awatar użytkownika
JellyTime

Post autor: JellyTime » 1 cze 2014, o 17:27

lima 95 pisze:dzieki:)) Bo na stronie UP nic nie mozna doczytac niestety ... Wiesz moze ile % z bio i chem mieli ludzie z ostatniego naboru.Bylabym bardzo wdzieczna.
Chemia byla troszke dziwna w tym roku i nie wiem czy w ogole skladac;((
Pewnie, że składaj, bo progi często ładnie spadają. Jak nie złożysz, możesz potem żałować. Wydaje mi się, że moja koleżanka miała jakoś 70 i 50%, angielski zdawała na podstawie i dostała się z ostatniej listy we wrześniu.

Awatar użytkownika
CoffeeDrinker

Post autor: CoffeeDrinker » 5 cze 2014, o 13:03

Składaj, składaj bo co Ci szkodzi?:- ) Akurat wcale nie byłam super dobra, bo miałam 75% Biologię, 69% Chemię i 96% z podstawy z Angielskiego i dostałam się na początku września. Nie przejmuj się, wiem, że to giga stres, ale składaj i czekaj do końca, sprawdzaj, dzwoń, dowiaduj się:- ))

lima 95

Post autor: lima 95 » 7 cze 2014, o 22:17

Dzieki CoffeDrinker jednak spróbuje chociaż:)

Awatar użytkownika
iSzymur

Post autor: iSzymur » 27 cze 2014, o 11:51

Na pierwszy semest mam wybrać filozofię, albo psychologię, serio? Ma to jakieś znaczenie praktyczne (jeśli tak, to polećcie coś) czy zwykły zapychacz czasu?

Awatar użytkownika
JellyTime

Post autor: JellyTime » 27 cze 2014, o 13:11

To zwykły zapychacz czasu ;)
Ja wybrałam psychologię tylko dlatego, że filozofia była w piątek, więc w ogóle bym się tam nie zjawiała. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że są problemy z zaliczeniem psychologii. Były chyba cztery albo nawet pięć terminów. Nie da rady ani ściągać ani konsultować się ze sobą, a notatek z wykładów nikt nie robi, więc nawet jakby ktoś chciał, to ciężko się nauczyć. Dostajesz pytanie w stylu - "co to są emocje" i musisz odpowiedzieć tak, jak było na wykładach, nie tak jak Ty to rozumiesz.
Zaliczenie filozofii polegało na zrobieniu referatu i podobno nie było żadnych problemów.

Awatar użytkownika
iSzymur

Post autor: iSzymur » 27 cze 2014, o 13:43

ogromne dzięki :)

aha, jeszcze :| jak mam sobie wybrać język który pisałem na maturze (czyli angielski na poziomie B1) ale chciałbym się uczyć np. niemieckiego na studiach to czy w czymś moja matura przeszkadza? nie chcę, żeby było "o, ten zdawał angielski rozszerzony, to damy mu angielski na studiach i niech sobie kontynuuje bo nic innego nie umie"

ODPOWIEDZ