AR Lublin - Wterynaria

Awatar użytkownika
JellyTime

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: JellyTime » 27 cze 2014, o 14:05

Tego pewna nie jestem, bo interesował mnie tylko angielski, ale nie sądzę. Wydaje mi się, że podczas elektronicznej rekrutacji można było wybrać język i poziom, który chcemy mieć na studiach. A nawet jeśli nie, wszystko jest kwestią dogadania się z prowadzącymi. U nas podział na grupy językowe był tylko formalny, w praktyce można było przyjść do dowolnego prowadzącego, bo wskutek jakiegoś zamieszania (które jest chyba co roku) nie mieli oni list z nazwiskami osób, przydzielonych do ich grupy. Myślę, że jeśli pójdziesz do osoby, która prowadzi niemiecki i z nią porozmawiasz, to spokojnie będziesz mógł uczyć się tego języka :)

Awatar użytkownika
CoffeeDrinker

Post autor: CoffeeDrinker » 27 cze 2014, o 23:40

Ogólnie rzecz biorąc powinieneś wybrać poziom języka który zdawałeś, a więc jeżeli zdawałeś poziom B1 to wybierasz kontynuację B1 albo wyższy. Jest możliwość wybrania dodatkowego języka:- )
Byłam na filozofii. Za samą obecność masz już wystawione 3,5, osobiście walczyłam o wyższą ocenę:- ) Nie polecam psychologii, sporo będziesz się musiał namęczyć. Szczęśliwie, że wybierasz fakultet dopiero na samym początku semestru :- ))

Awatar użytkownika
kuszumai

Post autor: kuszumai » 29 cze 2014, o 10:17

Wykłady z psychologii były koszmarne. Koszmarnie nudne. Nie polecam.

MKcm

Post autor: MKcm » 29 cze 2014, o 10:34

Ja mam pytanie co do tych języków. Zdawałam rozszerzony angielski, więc zaznaczyłam poziom B1, ale chcę się uczyć na C1. Jednak jak zaznaczam te dwa poziomy to wyświetla się komunikat "Niepoprawna ilość wybranych elementów formularza [Wybierz z listy język obcy (należy wskazać obowiązkowo język obcy i poziom zdawany na maturze)]". Co powinnam zaznaczyć? :/

Awatar użytkownika
kuszumai

Post autor: kuszumai » 29 cze 2014, o 10:53

W tamtym roku było tak, że jak zdawałaś rozszerzenie to zaznaczałaś B1, a jak podstawę to A2. Jednak w październiku okazało się, że z 20 osób zaznaczyło B2 (nie rozumiem po co wstawili tę opcję na irk), a reszta B1 i A2. I w ten sposób utworzono grupy - pierwsza składała się z ludzi, którzy zaznaczyli B2 i B1, druga z B1 i tak dalej... Angielski był na jednym poziomie. To zależy na kogo się trafiło, ja nie robiłam na angielskim nic. Chyba jak ktoś ma poziom C1 (jakieś certyfikaty), to może być zwolniony, ale były z tym jakieś kwiatki, więc nie wiem. Ogólnie przestrzegam przed braniem innych języków niż angielski, bo potem są same kłopoty - dziekanat swoje, a centrum swoje.

MKcm

Post autor: MKcm » 29 cze 2014, o 11:02

W takim razie zaznaczam B1 i koniec, nie będę się już nad tym więcej zastanawiać. Dzięki :)

baartku

Post autor: baartku » 23 lip 2014, o 19:49

Jeśli ktoś z Was dostał się do Lublina i chciałby wspólnie wynająć mieszkanie z bliźniakami z drugiego roku wety to czekam na priv :)
Na pewno będzie Wam łatwiej, bo możemy okazać się pomocni jeśli chodzi o studia, a poza tym znamy już trochę Lublin :)

phocoena

Post autor: phocoena » 13 sie 2014, o 09:58

Hej!
Powoli rozglądam się za pokojem niedaleko uczelni. Rekrutuje się na niestacjonarne. Liczę, że 220 pkt wystarczy:P

Mam ze sobą kota i obawiam się, że większość mieszkań jest bez zwierząt, a nie chciałabym zostawić mojej kici w domu.
Czy jest szansa wynajęcia pokoju (oczywiście 2 os) w cenie akademika (300)? I czy ktoś z wet byłby zainteresowany wspólnym poszukiwaniem we wrześniu? :D

baartku

Post autor: baartku » 14 sie 2014, o 15:23

Wydaje mi sie, ze marne szanse na wynajecie pokoju dwuosobowego w cenie 300zl. No chyba, ze gdzies w jakichs odleglych dzielnicach, ale tez nie sadze :)

[ Post via Android ] Obrazek

phocoena

Post autor: phocoena » 15 sie 2014, o 13:18

Chodzi mi o 300 zł od osoby, najlepiej ze wszystkimi opłatami:) Chcę zmieścić się w cenie akademika, ale potrzebuję kącika dla kota.
Widziałam takie ogłoszenia w necie i zastanawiam się na ile to się pokrywa z rzeczywistością (płaciłam swojego czasu w Gdyni 340 zł/os w pokoju dwuosobowym, a potem okazało się że właściciel nie pilnował rachunków i trzeba było pod koniec płacić więcej...)
Wiem, że Gdynia to nie Lublin, po za tym nie miałam jeszcze okazji odwiedzić Lublina i dlatego pytam jak to wygląda:)

Awatar użytkownika
JellyTime

Post autor: JellyTime » 15 sie 2014, o 14:51

Za 300 złotych będzie ciężko. 400-450 na osobę to taka przeciętna cena za dwójkę, z tego co się orientuję. Jeśli znalazłaś coś za 300, zwróć uwagę, w jakiej dzielnicy jest mieszkanie.

Awatar użytkownika
kuszumai

Post autor: kuszumai » 15 sie 2014, o 17:11

Nie wiem jak w innych akademikach, ale w Dodku ludzie trzymali różne zwierzaki (legalnie czy nie - nie wiem, ale były).

MagdaSob

Post autor: MagdaSob » 16 sie 2014, o 09:58

przekopiuję swój post z innego wątku bo tam podobno nie miejsce na niego:)

Witajcie,
A ja mam nietypowe pytanie. Chodzi mi o Lublin i przeniesienie z niestacjonarnych na stacjonarne. Widziałam, że w progach 2012 widniała informacja, że ludzie z odpowiednio wysokim wynikiem zostali przeniesieni w połowie października. Tutaj czytam, że możliwe jest to tylko po poprawieniu matury - do rozumiem takiego poziomu, który dawałby dostanie się na stacjo tak?

Chodzi o to, że mam wynik 286, który dałby mi w tym roku dostanie się z pierwszej listy na stacjonarne do Lublina, ale przez różne przypadki i to, że dopiero teraz zdecydowałam się rekrutować na weterynarię to została mi tylko niestacjonarna w Lublinie. Czy jeśli się dostanę (na co liczę) to myślicie, że byłaby szansa na przeniesienie na stacjonarne z racji, że wynik z matury pozwoliłby mi na dostanie się na nie?

Będę wdzięczna za informacje jak to formalnie by wyglądalo czy muszę napisać PODANIE, czy ma to sens czy też czekać?

Kto jeszcze rekrutuje się na niestacjonarne do Lublina? jest jeszcze szansa na akademik jeśli dopiero pod koniec sierpnia będę wiedziała czy się dostałam?

Pozdrawiam:)

ODPOWIEDZ