AR Lublin - Wterynaria

phocoena

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: phocoena » 16 sie 2014, o 18:20

Dzięki za odpowiedzi:)
kuszumai Co do zwierzaka w aka to pewnie chomik czy szczur spoko, ale nie jestem przekonana czy kota da się ukryć :P nie chcę w razie co problemów :( i też nie wiem czy to dobrze dla kota, ona jest dosyć strachliwa.

JellyTime. O dziwo te lokalizacje mieszkań nie są najgorsze. Jest kilka w odległości do 30 min pieszo od Akademickiej. No ale nie wiadomo czy we wrześniu jeszcze coś zostanie.

MagdaSob tutaj info o akademikach http://www.up.lublin.pl/files/rekrutacj ... _14-15.pdf
"Podanie o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki
2014/2015 (druk do pobrania-www.akademiki.up.lublin.pl), należy złożyć
w terminie do dnia 25 lipca 2014 r. – dotyczy osób przyjętych w pierwszym naborze i w
terminie do 26 września 2014 r. dla osób przyjętych w kolejnych naborach "
:)

Awatar użytkownika
kuszumai

Post autor: kuszumai » 16 sie 2014, o 19:52

Po 3 tygodniach jak ktoś był nieobecny na zajęciach to prowadzący powiadamiali dziekanat i chyba wykreślano tę osobę, a na jej miejsce wchodziła osoba z niestacjo. Pamiętam, że jakoś w grudniu ogłoszono też, że jest ponad 22 miejsca na stacjo i osoby z najwyższymi wynikami mogą się przenieść.

Co do akademika: z Dodkiem chyba nie ma szans, w tamtym roku trzeba było złożyć podanie do końca lipca (nie wiem jak w tym). Ale na Felinie zawsze są miejsca, trzeba tylko dojeżdżać. Zadzwoń do nich w poniedziałek. :)

Reverie

Post autor: Reverie » 17 sie 2014, o 17:20

Hej, myślicie, że jest opcja zmiany psychologii na filozofię u kogoś, kto wybrał psychologię przed przeczytaniem cennych komentarzy odstudenckich? (;

Awatar użytkownika
JellyTime

Post autor: JellyTime » 18 sie 2014, o 09:02

Zapisujesz się na przedmiot przychodząc na pierwszy wykład i wpisując się na listę, więc nie ma problemu.

Awatar użytkownika
ellawilcox

Post autor: ellawilcox » 12 cze 2015, o 23:42

W sumie na wątku zbiorczym kandydatów, pojawiały się pytania o Lublin, więc może warto ożywić ten wątek co by tutaj zjawili się potencjalni studenci z pytaniami :)

[ Post via iPhone ] Obrazek

Awatar użytkownika
magda694

Post autor: magda694 » 14 cze 2015, o 09:14

hej, mam pytanie, czy slyszrliscie o kims kto sie przeniosl na mostar do lublina z innej uczelni? pytam bo juz czekam na decyzje prawie miesiac i nie wiem gdzie w koncu szukac mieszkania itepe. chodzi mi o 4 rok, programy w miare podobne ...

[ Post via Mobile Device ] Obrazek

blackmegi

Post autor: blackmegi » 15 lip 2015, o 18:43

Reverie pisze:Hej, myślicie, że jest opcja zmiany psychologii na filozofię u kogoś, kto wybrał psychologię przed przeczytaniem cennych komentarzy odstudenckich? (;

a gdzie te opinie? kurde ja w deklaracji wpisalam psychologie..
ps. nie wiecie czy jest szansa przepisania oceny z filozofii jak sie ja zaliczyło na innym kierunku?

Awatar użytkownika
JellyTime

Post autor: JellyTime » 16 lip 2015, o 09:26

Opinie są na poprzedniej stronie. Chyba przepisywali oceny, ale nie jestem tego pewna, pamięć ludzka jest ulotna.

ninja96

Post autor: ninja96 » 17 lip 2015, o 10:53

Orientujecie się jak wygląda życie w akademiku i czy trudno dostać pokój 1-osobowy :twisted: ?

Demotywator

Post autor: Demotywator » 17 lip 2015, o 12:05

blackmegi pisze:
Reverie pisze:Hej, myślicie, że jest opcja zmiany psychologii na filozofię u kogoś, kto wybrał psychologię przed przeczytaniem cennych komentarzy odstudenckich? (;

a gdzie te opinie? kurde ja w deklaracji wpisalam psychologie..
ps. nie wiecie czy jest szansa przepisania oceny z filozofii jak sie ja zaliczyło na innym kierunku?
przepisują bez problemu

moons

Post autor: moons » 17 lip 2015, o 14:07

Wiecie może jakie specjalizację oferuje up w Lublinie? Nie mogę znaleźć :x

Awatar użytkownika
ellawilcox

Post autor: ellawilcox » 20 lip 2015, o 09:19

Do specjalizacji to długa droga i wcale nie musi być w Lublinie i w sumie w ogóle jej nie musi być.
W akademiku przy uczelni nie dostaniesz jedynki. Są tam trójki na Felinie czyli w akademikach daleko daleko od uczelni dopiero dostaniesz.

[ Post via Android ] Obrazek

moons

Post autor: moons » 20 lip 2015, o 09:23

Czy książki potrzebne na I rok w Lublinie są podobne do tych w innych miastach? (tzn. czy pozycje te się pokrywają)?

ODPOWIEDZ