AR Lublin - Weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
dezi
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 09:10

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: dezi »

blackaneta pisze:
Dezi, dopiero teraz zauważyłam, że pisałaś polski i angielski rozszerzony Jesteś więc w dużo lepszej sytuacji Ile masz pkt w Lublinie? Właściwie, to już możesz świętować swoje dostanie się na te studia Gratuluję

skad ta pewnosc?

[ Dodano: Sro Lip 02, 2008 22:30 ]
ale wiesz, ze robisz mi nadzieje i jesli 18.07 okaze sie ze nic z tego bedziesz miala moje zwloki na sumeiniu
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Gekon »

W podaniu na AR na samym koncu obok dokumentów jest rubryka :Pokwitowanie."
Zostawiamy ją pustą mam rozumieć ?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Korczaszko »

dezi, nie powinnaś się już martwić jeśli brać tabelkę Giertycha to masz ponad 820 pkt a w tamtym roku pierwszy próg to było 640

blackaneta, Ty też powinnaś się załapać jak nie w pierwszym to w drugim naborze

za wszystkich trzymam kciuki (za siebie też ) uda się
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Kicia »

ja mam jeszcze pytanie czy to drukowane podanie wysyłacie to przed rejestracją czy po bo różni się u mnie tym, że to drugie nie ma tej tabelki SPIS DOKUMENTÓW i ja nie wiem co mam robić /
angelangie89

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: angelangie89 »

Ja tam byłam wczoraj osobiście, Pani w dziekanacie powiedziała Że na Weterynarię przyszło najwwięcej podań od kilu lat! Podobno jest bardzo duŻo chętnych, zarówno tegorocznych maturzystów jak i tych z lat poprzednich, tak wiec progi skoczą.
ALe Lublin to piękne miasto, sama moŻliwość studiowania w nim wterynarii i myśl Że moŻna tam mieszkać to coś wspaniałego, chcę Żyć tą nadzieją do 18, jak się dowiedzałam, wyniki będą na internecie!

Pozdrawiam wszystkich ]
monika134
Posty: 25
Rejestracja: 29 cze 2008, o 17:03

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: monika134 »

[at]: serio uważasz że lbn to piękne miasto?
no coż każdemu podoba się cos innego no ale clubów rzeczywiscie do wyboru do koloru także życie nocne istnieje, gorzej z zabytkami i walorami estetycznymi
dezi
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 09:10

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: dezi »

najwiecej podan?.

oj, niedobrze (

[ Dodano: Sob Lip 05, 2008 14:51 ]
ile jest rekrytacji w lublinie?

ta druga to w jakim terminie mniej wiecej?

wie ktos moze jak spadl prog pomiedzy pierwsza a ostatnia rekrotacja we wroclawiu w zeszlym roku?

dzieki z gory
angelangie89

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: angelangie89 »

Lublin jest wspaniały według nie, ale zauwaŻ,Że jestem z Katowic więc nie ma sie czemu dziwić, u mnie w mieście tylko szarobure budynki, brudny dworzec i śmieci! masakra, a Lublin jest boski
zresztą niewazne gdzie, waŻne Że weterynaria!
jak myślicie, jaki będzie próg w tym roku
BoaConstrictor
Posty: 30
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:05

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: BoaConstrictor »

Już nie wierzę w to że uda mi się zdobyć stare testy dla staromaturzystów do Lublina z poprzednich lat.

ale może jest tu na forum ktoś kto dostawał się ze starą maturą i takie testy zdawał i napisze chociaż mniej więcej jak wyglądały? Poziom taki jak w szkole średniej czy znacząco wyższy? Bardziej nakierowane pytania na zoologię, czy wszystko jak leci? Coś na co trzeba szczególnie zwrócić uwagę w czasie nauki?
A może ktoś nie zdawał, ale coś zasłyszał, ktoś mu opowiadał.

Z góry dzięki za wszelką pomoc!
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: pingus18 »

Ale ten Lublin jest głupi! Ja składałem na inny wogóle kierunke na UP Lublin i nawet nie wiem czy pieniądze moje doszły na konto czy nie i papiery tak samo! Wysłane 3 dni temu i nawet nic na koncie nie napisali jeszcze! Co za uczelnia! Lol
A Wam coś napisali? Odpiszcie
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: parva »

No właśnie, ja im wysłałam we wtorek i nie wiem czy im to doszło w ogóle, jak to można sprawdzić? Ja już nie mam sił do tej całej rekrutacji Mogli zrobić coś takiego jak na ŚUMie i wszystko byłoby jasne
BoaConstrictor
Posty: 30
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:05

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: BoaConstrictor »

Ja np. muszę tam dojechać na egzamin dla staromaturzystów. Jeszcze kilka dni do niego zostało tylko. Dzwonię i chcę popytać o nocleg itp., a tam mnie spławiają, że wszystko mam napisane w liście który do mnie wysłano. Tłumaczę, że jeszcze nie doszedł, a oni że dojdzie na pewno. Oby przed egzaminem.
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: pingus18 »

blackaneta, nom tak samo ja! Nie wiem co i jak! W ogóle!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości