Atlas Sobotty 3

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
toomm
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2012, o 19:32

Atlas Sobotty 3

Post autor: toomm »

Witam.Czy ma ktoś z państwa atlas sobotty 3 w pdf.? Bardzo bym prosił jest mi bardzo potrzebny.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Atlas Sobotty 3

Post autor: halidor »

w sklepie można przecież kupić atlas, bodajże za jedyne 300?
to chyba nie fair? jeden wydaje 300 a drugi chce za darmochę?
toomm
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2012, o 19:32

Re: Atlas Sobotty 3

Post autor: toomm »

Tak się składa że w księgarni nie ma.Jeśli zamówić to trzeba czekać.A ja mam sprawdzian.Myślałem ,że jest w necie bo potrzebne mi dzisiaj.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Atlas Sobotty 3

Post autor: randomlogin »

.pomijajac samo pytanie i to, ze chocbysmy bardzo chcieli to nie wolno nam powiedziec nic innego niz Google. Ktorego niby tomu szukasz? Sobotta od dawna dosc wychodzi w 2 tomach o ile mnie pamiec nie myli. Wiec moze nie mozesz znalezc bo szukasz czegos, co nie istnieje.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Atlas Sobotty 3

Post autor: halidor »

zwracam honor i powodzenia na egzamine
Awatar użytkownika
Selene93
Posty: 216
Rejestracja: 16 mar 2011, o 18:16

Re: Atlas Sobotty 3

Post autor: Selene93 »

randomlogin -ostatnio wyszedł trzytomowy Sobotta (:

Potrzebujesz koniecznie Sobotty czy jakiegokolwiek atlasu? Jct polecam Feneisa, anglojęzycznego można w pdfie na necie znaleźć. I to na legalu (
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Atlas Sobotty 3

Post autor: Wendigo »

randomlogin pisze:Sobotta od dawna dosc wychodzi w 2 tomach o ile mnie pamiec nie myli. Wiec moze nie mozesz znalezc bo szukasz czegos, co nie istnieje.
W związku z wprowadzonymi w tym roku zmianami programowymi (mianownictwo angielskie na anatomii) powstało nowe, 3 tomowe, wydanie soboty. Bardzo słabe swoją drogą
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Atlas Sobotty 3

Post autor: randomlogin »

Oo. Znaczy co, angielskie nazwy sa dluzsze niz lacinskie i sie w dwoch tomach nie zmiescily? Co za kretynstwo. No ale coz, w ten sposob po pierwsze mozna dolaczyc do ligi najlepszych, Sinelnikova i Prometheusa, a po drugie sciagnac wiecej kasy od biednych studentow.
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Atlas Sobotty 3

Post autor: Wendigo »

Heh, pewnie takie było zamierzenie. Musieli to naprawdę w pośpiechu tłumaczyć, bo jest błąd na błędzie. Do tego zmienili formę atlasu wprowadzając sporo teorii, lecz niestety część rycin została usunięta. Przypuszczam, że byś nie poznał obecnego Sobotty, gdyby Ci dali książkę bez okładki (białej!)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości