AZS UMed Łódź

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Rachel
Posty: 6
Rejestracja: 31 sty 2014, o 19:26

AZS UMed Łódź

Post autor: Rachel »

Cześć
Czy ktoś orientuje się jak to jest z AZS-em na naszej uczelni ? Konkretnie chodzi mi ile płaci się za poszczególne sekcje. Na stronie napisane jest tylko, że aby zapisać się do klubu trzeba wnieść roczną opłatę w wysokości 60 zł. A jak to jest z miesięczną płatnością za sekcje ? Głównie chodzi mi o treningi karate, ale jeżeli maci informacje o innych sekcjach to też jestem ciekawa.
pawel6693
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2013, o 15:18

Re: AZS UMed Łódź

Post autor: pawel6693 »

W zeszłym roku chodziłem na sekcję tenisa ziemnego.

Płacisz 60zł za cały rok, dla kilkuset pierwszych studentów, którzy opłacili składkę, była koszulka gratis

Te 6 dyszek to całkowity koszt za rok, nic nie dopłacałem. W cenie masz ubezpieczenie i zniżki u partnerów programu. Dodatkowo można załatwić sobie zwolnienie z WFu, jeśli należysz do sekcji.

Świetna sprawa, niegdzie nie potrenujesz za tak śmieszne pieniądze

Co do karate - podejrzewam, że będzie bardzo podobnie. Z tego co wiem, to niektóre sekcje mają wyższą opłatę (chyba 110zł), być może wspomniana sekcja łapie się w wyższe widełki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości