Bezsenność- pomocy

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Bezsenność- pomocy

Post autor: Erick »

M&#xE5rran pisze:Zwlaszcza wszechobecny magnez i odwracanie lozka wzgledem stron swiata (feng shui?)
Nie śmiej się, z tym obracaniem łóżka coś jest. Zawsze jak nie mogę zasnąć tak robię i działa
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Bezsenność- pomocy

Post autor: AnnaWP »

Jeżeli problem się utrzymuje, to ja również polecam lekarza. Mama się mordowała, a po kuracji (długotrwałej, później odstawionej pod kontrolą) ma całkiem dobrze. Zdarza się epizod, ale zawsze pojedynczy.

A z rad babcinych - radzę rytuał przed snem. Czynności powtarzalne, wprowadzające w nastrój do spania.
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Bezsenność- pomocy

Post autor: LanceArmstrong »

stary topic nagle sie ożywił
już byłem u lekarza, zobaczymy co pomogą leki
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Bezsenność- pomocy

Post autor: AnnaWP »

I bardzo dobrze - trzymam kciuki, ale jestem dobrej myśli.
Zależnie od przypadku, możliwe, że po kuracji lekarz odstawi Ci leki, ale zdarza się i trwały problem, taką osobę też znam. Śpi jak aniołek, ale wieczorem musi zażyć jej lek. Do końca życia, wiemy to.
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Bezsenność- pomocy

Post autor: LanceArmstrong »

Juz jest dobrze, proszę moderatora o usunięcie tematu
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: Bezsenność- pomocy

Post autor: walkway »

Jakie leki na bezsenność polecicie?
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Bezsenność- pomocy

Post autor: LanceArmstrong »

Pisz pw. Jest bardzo źle?

Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Bezsenność- pomocy

Post autor: krim »

Nie lepiej jest wyeliminować przyczyny bezsenności a nie faszerowac się lekami?
Kasia952

Re: Bezsenność- pomocy

Post autor: Kasia952 »

Czasami na bezsenność pomaga ciepłe mleko, czasami sine leki. Na pewno każdy jej rodzaj jest dla nas jakimś sygnałem z organizmu, którego nie należy bagatelizować. Zapoznając się ze stroną [mod] można dowiedzieć się więcej na temat bezsenności, a nawet pozna się metody walczenia z nią. Myślę, że walkę z tą przypadłością należy zacząć właśnie od tego
Mesuit
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2019, o 11:27

Re: Bezsenność- pomocy

Post autor: Mesuit »

Myślę, że nie warto faszerować się lekami na sen, nawet jeżeli są na bazie roślin. Warto przetestować domowe sposoby. Na pewno pomaga na przynajmniej godzinę przed snem nie patrzyć w ekran telefonu czy telewizora. Z bardziej ciekawych metod polecam poczytać jak działają mudry lecznicze. Są tam między innymi układy dłoni na lepszy sen
renatarey
Posty: 9
Rejestracja: 16 lis 2019, o 14:37

Re: Bezsenność- pomocy

Post autor: renatarey »

Na Sen bardzo pomaga zioło - Ashwagandha
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości