Bialystok - przyjeci

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
SkY
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2008, o 10:08

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: SkY »

no widze ze jest koszykowka co mnie bardzo cieszy : D i nawet osiagniecia sa : PII miejsce Mistrzostw Polski Uczelni Medycznych - Białystok 2007 niech szykuja dla mnie miejsce : DD, a treningi danej sekcji to bedzie jak sie domyslam w ramach wf + treningi danej sekcji poza zajęciami ? Mozna chodzic na 2 sekcje ?
light
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2008, o 15:06

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: light »

jezeli znajdziesz czas to mozna:) tak jak chodzisz na sekcje to tak jakbys na wf chodzil:)
szyszyn
Posty: 55
Rejestracja: 20 lip 2008, o 18:56

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: szyszyn »

Czyli jak się chodzi na jakąś sekcje to nie trzeba chodzić na wf? I wogle jak wf wygląda? Bo miałam nadzieje, że koszmar biegów na czas jest już za mną.
SkY
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2008, o 10:08

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: SkY »

czas zawsze mozna znalezc ] dla chcacego nic trudnego bo jak żadnego sportu nie bede uprawial to bede chory
light
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2008, o 15:06

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: light »

wf to luzzzzzzzzz oby chodzic i miec obecnosc robi sie co chce zalezy jak bedzie grupa i co bedzie chciala robic u mnie np non stop w siatkowke gralismy albo w hokeja:P
szyszyn
Posty: 55
Rejestracja: 20 lip 2008, o 18:56

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: szyszyn »

a jak można trafic do jakiejś sekcji sportowej? Są jakieś testy sprawnościowe wcześniej? Marzy mi się pływanie, ale jestem samoukiem i pływam wyłącznie rekreacyjnie, a jak rozumiem, to te sekcje służą treningom i przygotowaniu na zawody itp?
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: serine »

Czy ktos moze juz załozył na naszej-klasieklasę dla przyjetych pierwszaków ? Nie moge takiej znalezc.


P.S Oki juz znalazłam pozycja na liscie 200 coś podpisane ze lata nauki 2008-2014 wpisujcie sie ! Ja znajde jakies ludzkie zdjecie i tez dolacze niedlugo
majkelu
Posty: 101
Rejestracja: 5 cze 2008, o 17:04

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: majkelu »

Tak na marginesie to niesamowite rzeczy dzieją się na listach w Białymstoku. 164 pkt i 24 miejsca wolne na leku, 163 na stomie i końca rekrutacji nie widać. Jeszcze punkt i okaże się że niepotrzebnie poprawiałem maturę, bo i tak bym się załapał /
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: Martusia »

z sekcjami to jest tak, że chodza tylko ci co później startuja w zawodach i którzy mieli już jakies osiagniecia w tej dzeidzinie wczesniej i to sie zglasza na pierwszym wfie jak pan/pani zapyta czy ktoś cos kiedys wczesniej uprawiał

wf jest raz w tygodzniu trwa 1,5 h - robicie co chcecie, zalezy jak liczna grupa, duzo zalezy tez od trenera, przewaznie z wami prowadzi tylko rozgrzewke. jesli jest wiecej chlopcow w grupie dziewczyny ida na siłownie (latem jak chca biora rowery i jada gdzies) a chlopcy na calej sali graja w noge, jesli jest wiecej dziewczat - jest tez i siatka, kosz, aeorbik, badminton - co chcecie. moze byc tez mega nuda

a co do planu - to nie wazne ze 5 h - tylko wazne co to jest. bo jak zapychacze czasu o beznadziejny ten dzien. chociaz na leku jest duzo mniej niepotrzebnych przedmiotow (nie to co na stomie)
pamietajcie-wazna jest systematycznosc

[ Dodano: Sro Lip 30, 2008 08:43 ]
czy na 2 sekcje mozna chodzic ? własnie .
kolezanka chodzila na kosza (miala w nim wczesniej niezle osigniecia) i treningi sa 2 razy w tyg. po 1,5h - da rade pogodzic z nauka a jest to jakas rozrywka od ksiazek

jeżeli ktos ma duzo czasu to i na 2 sekcje jest w stanie chodzic ale predzej czy później wyegzekwuja od was to co robicie tam
SkY
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2008, o 10:08

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: SkY »

"predzej czy później wyegzekwuja od was to co robicie tam co przez to rozumiesz ?

a co do 5 h to chodzilo mi o to ze w LO dojezdzalem do szkoly 30 km pociagami i bylo tak ze wstawalem 630 / 530 i wracalem srednio o 16 wiec jezeli teraz bede musial byc na zajeciach 5 godzin przy czym dojde sobie w 10 minut z akademika to bedzie bardzo przyjemna odmiana
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: serine »

Ja chodziłam do liceum europejskiego gdzie dali nam tyle róznych dziwnych przedmiotów ze srednio 4 dni w tyg siedziałam w szkole od 8 do 17 i dochodziło do tego jakies 15min dojscie do domu przez 2 lata tak miałam, 3 klasa o tyle była ciezka ze mielismy duzo fakultetów które zajmowały czas juz po skonczonych lekcjach. Ciesze sie ze jestem przyzwyczajona do takiej ciezkiej pracy i pewnie poczuje niesamowita ulge majac tylko 5h dziennie zajec takze to bardzo dobre info jak dla mnie ^^
trututu
Posty: 37
Rejestracja: 8 lip 2008, o 22:31

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: trututu »

tylko 5h? skad o wiadomo?
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: spideros »

serine: Jeszcze zatesknisz za ta ciezka praca w LO
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości