Bialystok - przyjeci

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: Martusia »

co przez to rozumiem ? bo jesli bedziesz sie obijac na treningach to moga Cie z sekcji wyrzucic jesli nie bedziesz spelniac oczekiwan i wrocisz na normalny wf
SkY
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2008, o 10:08

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: SkY »

hehe spokojnie Martusia, jezeli pojde na sekcje to na pewno nie po to zeby sie obijac
majkelu
Posty: 101
Rejestracja: 5 cze 2008, o 17:04

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: majkelu »

Zajrzałem na naszą klasę, z osób zapisanych w grupie LEKARSKI 2008-2014 aż 8 na 11 jest z roczników starszych niż 89. Praktycznie wszyscy już wcześniej studiujący, głównie farmację i analitykę. Troszkę to dziwne.
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: Martusia »

takie zycie - malo co jest sprawiedliwe. . niestety.
trututu
Posty: 37
Rejestracja: 8 lip 2008, o 22:31

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: trututu »

moze im sie farma czy analityka przestaly podobac.
apropo znalazlam chyba z 10 grup na nasz lekarski . po co tyle tego zakladaja.?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: Padre Morf »

Martusia pisze:takie zycie - malo co jest sprawiedliwe. . niestety.
a dlaczego to niby niesprawiedliwe ?
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: serine »

trututu pisze:moze im sie farma czy analityka przestaly podobac.
apropo znalazlam chyba z 10 grup na nasz lekarski . po co tyle tego zakladaja.?
Hmm ja widziałam tylko jedną grupę wzasadzie reszty nawet nie sprawdzałam bo poco. Ta grupa 2008-2014 jest poprawnie nazwana i moim skromnym zdaniem tam powinniśmy sie dopisywac chyba że któreś z Was znalazło coś lepszego

Co do starszych roczników to nie uważam żeby było to niesprawiedliwe ponieważ oni też stracili miejsca na rzecz starszych jeszcze roczników. tak zawsze było i bedzie jedyne co mogłoby to całkowicie usunąc to zakaz poprawy matury i usunięcie egzaminów wstepnych co raczej sie nie stanie a szczerze mówiąc - jak ktoś miał sie dostac to sie dostał a i fajnie że wszyscy nie bedziemy mieli po tyle samo lat

Mam taką znajomą pracuje w aptece niedaleko mojego domu, dziewczyna bardzo zdolna biologie i chemie naprawde świetnie umie (wiem bo pare razy mi pomogła ) i bardzo żałuje pójścia na farmacje. Przy wyborze studiów wachała sie i poszła na farme z miłości do chemii , gdyby w tym roku startowała na studia to pewnie za rok by je zmieniła na lekarskie kiedys pewnie nie było aż tak duzych możliwosci bo sie na to nie zdecydowała tj. osoby ze stara matura.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 96
Rejestracja: 2 lip 2008, o 19:06

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: luiza »

A ty serine juz jestes tam zapisanagt? No i ja jestem z rocznika 88 i jest to sprawiedliwe !:P To studia więc każdy w każdej chwili (przynajmniej teoretycznie) może je zacząć:).
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: serine »

Nie jestem zapisana jeszcze ale wkrótce dołacze .
Dorciaq
Posty: 7
Rejestracja: 12 sie 2008, o 13:30

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: Dorciaq »

A ja mam pytanko do Morfeusza, który jak widzę jest bardzo zorientowany w tematach:-) Czy jeżeli miałam na moich poprzednich studiach, na filologii angielskiej, przedmiot technologia informacyjna który miał tyle samo godzin co przedmiot techniki informatyczne na lekarskim na który się teraz dostałam to istnieje realna szansa że zostanę z tego przedmiotu zwolniona?:-)
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: Padre Morf »

powinni Ci to zaliczyć
Dorciaq
Posty: 7
Rejestracja: 12 sie 2008, o 13:30

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: Dorciaq »

no to się jeszcze zapytam, czy z łaciny tez się jest zwolnionym jeżeli miało się ją w szkole średniej i dostało się z niej ocenę bardzo dobrą:-) i czy wogóle opłaca się z niej zwalniać, bo nie jestem pewna czy moja wiedza z łaciny jest dobra. Jak bardzo mi będzie ona potrzebna studiach?:-)
szyszyn
Posty: 55
Rejestracja: 20 lip 2008, o 18:56

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: szyszyn »

to ja też dołączę swoje pytanie: czy jak się przeniosę po roku analityki na medycynę, to mogę liczyć na zwolnienie z jakichś przedmiotów?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości