Bialystok - przyjeci

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Dorciaq
Posty: 7
Rejestracja: 12 sie 2008, o 13:30

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: Dorciaq »

a można tak się przenosić z analityki na medycynę? wydaje mi się że jest tylko możliwe branie udziału w następnych rekrutacjach, wiem bo sama tak chciałam zrobić. Poprawiałam w tym roku maturę i jednocześnie szlifowałam język na filologii.
szyszyn
Posty: 55
Rejestracja: 20 lip 2008, o 18:56

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: szyszyn »

chodzi mi oczywiście o przeniesienie po poprawieniu matury i ponownej rekrutacji
garbage
Posty: 117
Rejestracja: 1 sie 2007, o 14:47

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: garbage »

mnie odpowiedz morfeusza troche zaskoczyla( mam na mysli tech informacyjna), ale mam nadzieje ze ci zalicza oczywiscie. Osobiscie wydawalo mi sie ze na zajeciach z tego przedmiotu jest zupelnie co innego na lekarskim (np: praca z programem wirtualny pacjet itp) i nie bylabym pewna ze uda sie to przepisac.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 96
Rejestracja: 2 lip 2008, o 19:06

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: luiza »

a ja jestem zła. Bo ogólnie z tech inf na pielęgniarstwie miałam łącznie 30 godzin zajęć(tyle samo co na leku). Tyle ze u mnie było 10 godzin wykładów i 20 godzin ćwiczeń. A na leku jest 30 godzin ćwiczeń. A z wf-u miałam dwa razy tyle co lek P.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: Padre Morf »

Dorciaq pisze:no to się jeszcze zapytam, czy z łaciny tez się jest zwolnionym jeżeli miało się ją w szkole średniej i dostało się z niej ocenę bardzo dobrą:-)
jeśli nic sie nie zmieniło to posiadanie oceny na świadectwie nie zwalnia.
Dorciaq pisze:Jak bardzo mi będzie ona potrzebna studiach?:-)
typowa łacina jest totalnie nieprzydatna. Nazw anatomicznych nauczysz sie na anatomii a reszty przydatnych rzeczy na klinikach i farmakologii.
garbage pisze:Osobiscie wydawalo mi sie ze na zajeciach z tego przedmiotu jest zupelnie co innego na lekarskim (np: praca z programem wirtualny pacjet itp)
Wirtualny pacjent to nie program tylko konkurs organizowany przez TVN Med. Zresztą student I roku ma marne pojęcie o leczeniu pacjentów (może mu co najwyżej krew pobrać i zastrzyk zrobić o ile sie nauczy).
luiza pisze:A na leku jest 30 godzin ćwiczeń. A z wf-u miałam dwa razy tyle co lek P.
60h. Mają to rozbite na 2 lata.
trututu
Posty: 37
Rejestracja: 8 lip 2008, o 22:31

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: trututu »

a co sie robi na technologi informacyjnej? bo ja w liceum miałam, ale nie miałam
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: Padre Morf »

Word, Access, Power Point itd.
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: serine »

Dostałam dzis Decyzje wydziałowej komisji rekrut ze zostałam przyjeta na I rok :) i mam usmiech naokoło głowy z tego powodu Cudownie jest przeczytac taka informacje mam nadzieje ze nie bede kiedys załowała tej radosci XD

Pozdrawiam reszte przyjetych !
julka :)
Posty: 33
Rejestracja: 16 lip 2008, o 17:48

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: julka :) »

Gratuluje Serine z całego seca. To jest najwieksza radośc tez bym chciala studiowc medycyne kochana ale na razie to jest niemozliwe
Ostatnio zmieniony 20 sie 2008, o 16:14 przez julka :), łącznie zmieniany 1 raz.
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: biedronka! »

jak stoi stoma w białym ? stacj i niestacj ?
Dorciaq
Posty: 7
Rejestracja: 12 sie 2008, o 13:30

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: Dorciaq »

mam pytanie, czy ktoś się może orientuje w planie zajęć na dwa pierwsze lata lekarskiego? chodzi mi tylko o przedmioty jakie będą na poszczególnych semestrach.
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: byebye »

mam pytanie przyszedl do mnie list ze sie nie dostałam i ze trzeba jak cos zlozyc odwolanie do 10 dni a brakuje mi pnkt wiec moge sprobowac ale z kolei na stronce pisze zeby nie skladac zadnych dokumentow i odwołan to jak to w koncu jest ? wie ktos cos sprawdznego?
majkelu
Posty: 101
Rejestracja: 5 cze 2008, o 17:04

Re: Bialystok - przyjeci

Post autor: majkelu »

Owołanie mogłabyś złożyć, gdyby w oke podwyższyli Twój wynik albo coś w tym rodzaju, a nie w przypadku, gdy brakuje Ci punktów.
Pozostaje mieć nadzieję, że jeszcze o jeden punkt spadnie próg.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości