Bieganie

Tutaj znajdziesz posty tylko o sporcie w Polsce i na świecie
Awatar użytkownika
dragonka

Re: Bieganie

Post autor: dragonka » 18 kwie 2009, o 11:45

A ja własnie jak biegam z chłopakiem lub psem to bardziej się męczę i mnie to frustruje ;p muszę sama, własnym tempem. A zarówno pies jak i chłopak zawsze muszą szybciej ;p

Biomiłośniczka

Post autor: Biomiłośniczka » 18 kwie 2009, o 12:50

dragonka pisze:A ja własnie jak biegam z chłopakiem lub psem to bardziej się męczę i mnie to frustruje ;p muszę sama, własnym tempem. A zarówno pies jak i chłopak zawsze muszą szybciej ;p
Mam podobne odczucia... podczas samotnych biegów nikt mi nie narzuca tempa - to sprzyja odstresowaniu się i zapomnieniu o codziennych troskach, taka chwila intymności.
Znajomi z akademika, chłopak, a nawet pies bardziej sprawdzają się w grach zespołowych, gdzie liczy się współpraca...

Awatar użytkownika
fimona

Post autor: fimona » 18 kwie 2009, o 21:03

Biochemister pisze:
Korczaszko pisze:Nienawidzę biegać. mogę przejść 30km, łazić po górach, a bieganie napawa mnie niechęcią.. blech
Ja też nie lubię i to bardzo xD i też lubię łazić. Ale niestety - czego się nie robi dla formy... ;]
otóż to, bieganie nie jest bynajmniej moim ulubionym sportem :D spacer owszem, ale zbyt szybko nie strace tluszczyku :D przy bieganiu na pewno nieco szybciej, bo przeciez zeby spaclic 1kg smalcu trzeba zuzyc 7000kcal!! :shock:

Orchidea

Post autor: Orchidea » 11 wrz 2009, o 22:30

Uwielbiam biegać.Kiedyś w tym porządnie "siedziałam".Na chwilę obecną żałuję,że trochę zrezygnowałam.Ale dla przyjemności biegam dalej choć czasem się nie chce i czasu brakuje,albo się nie chce go mieć : ]
Teraz często biegam z psem.Przyjemne z pożytecznym,a że jest dobrym i SZYBKIM kompanem,to bieganie jest przyjemniejsze :)

Awatar użytkownika
dragonka

Post autor: dragonka » 18 wrz 2009, o 08:34

Psy biegają jak dla mnie ZBYT szybko ;p
I jeszcze jedna myśl- bieganie wciąga. Nie idzie zrezygnować!

Orchidea

Post autor: Orchidea » 18 wrz 2009, o 10:51

Szybko,szybko biegają :) Mój pies widzi jak nie nadążam to zwalnia,ale najczęściej dotrzymuje mi kroku.

Awatar użytkownika
Nene

Post autor: Nene » 2 paź 2009, o 19:18

Witajcie biegacze i biegaczki!
Ja także zaliczam się do tego grona 8) . Biegam dla amatorsko, dla przyjemności 4x w tygodniu. Około 30/40 minut biegu, rozciąganie i inne duperele nie są mi obce. Teraz wykonuję plan pod 10km.
Pozdro

Awatar użytkownika
Dzida

Post autor: Dzida » 9 paź 2009, o 23:16

W podstawówce biegałam, reprezentowałam zawsze szkołę w sztafecie, przełajach- zawsze na dłuższe dystanse. Pamiętam jak każdy patrzał się na mnie ze zdziwieniem jak taka mała kupka biegnie ( muszę przyznać, że nie należałam wtedy jak i obecnie do ogromnych osób). Jednak idąc do gimnazjum musiałam podjąć decyzję- iść do klasy sportowej czy klasy o profilu matematyczno-przyrodniczym- wybrałam to drugie. Pomimo tego zawsze co roku jak organizowane były w moim miasteczku biegi zawsze brałam udział zajmując dobre miejsca. Trochę żałuję, że nie mam gdzie uprawiać biegów jednak taki los :D

maciek_tyfel

Post autor: maciek_tyfel » 18 lip 2012, o 09:02

Rekreacyjnie, z przerwami.
Zwykle tak od 5 do 10 km.
10 km najszybciej wyszło circa 43 min.

Lilly123

Post autor: Lilly123 » 12 paź 2012, o 14:56

Witam biegaczy :) mam zamiar zacząć biegać regularnie, ale ciekawa jestem Waszych opinii o tym jakie pozytywne efekty zobaczyliście najszybciej? Spadek wagi, kondycja, poprawia zdrowia? Jakie są Waszym zdaniem największe i najszybsze plusy?

Awatar użytkownika
Collo

Post autor: Collo » 12 paź 2012, o 16:00

Lilly123 pisze:Witam biegaczy :) mam zamiar zacząć biegać regularnie, ale ciekawa jestem Waszych opinii o tym jakie pozytywne efekty zobaczyliście najszybciej? Spadek wagi, kondycja, poprawia zdrowia? Jakie są Waszym zdaniem największe i najszybsze plusy?
Poprawa kondycji :) To widać już po kilku pierwszych biegach, z każdym następnym biegiem wolniej się męczyłem i dłużej biegałem, a gdy mogłem już biegać bez przerwy 0,5h to zwiększałem wydajność pokonując dłuższą drogę w tym samym czasie ;) Co do spadku wagi, to próbowałem do tego nie dopuścić, jestem dosyć chudy, więc bardzo dużo jadłem i udało mi się nawet przytyć 2kg :D

Awatar użytkownika
zoo_

Post autor: zoo_ » 12 paź 2012, o 16:58

Colloportus, ile dziewczyn by się z Tobą zamieniło, starać się, żeby nie schudnąć XD

Colloportus ma racje, sama nie biegam (w sumie tak rekreacyjnie bym i chciała, ale brak motywacji), ale widzę po znajomych najbliższych jak szybko mozna poprawić swoje "wyniki" - zaczynasz z 400m (maks możliwości) a kończysz na kilku czy kilkunastu kilometrach (impossible :D).
Kolega w wakacje jeździł na rowerze, często grał w nożną na boichu (tak rekreacyjnie i dla nudy wszystko) i na początku roku tak jak wszyscy ze skokiem w dal obniżyli swoje wyniki (wiadomo jak to po wakacjach XD) tak on jeden skoczył o 70cm dalej niż przed wakacjami :P

garda

Post autor: garda » 12 gru 2012, o 19:49

Lilly123 pisze:Witam biegaczy :) mam zamiar zacząć biegać regularnie, ale ciekawa jestem Waszych opinii o tym jakie pozytywne efekty zobaczyliście najszybciej? Spadek wagi, kondycja, poprawia zdrowia? Jakie są Waszym zdaniem największe i najszybsze plusy?
To zalezy od Ciebie. Wszystkie mogą przyjść w jednym czasie. Spadku wagi na początku bym sie nie spodziewała.

ODPOWIEDZ