Bioinżynieria zwierząt, biomedycyna czy weterynaria?

Awatar użytkownika
kiełbasa

Bioinżynieria zwierząt, biomedycyna czy weterynaria?

Post autor: kiełbasa » 17 lip 2015, o 20:43

Witam, mam wielki dylemat. W tym roku jako takiej szansy w Lublinie na weterynarię nie widzę, jestem 37 w rankingu a mają komplet i brakuje mi tych cholernych 4 punktów, ale dostałam się na bioinżynierię zwierząt na sggw i na biomedycynę w Lublinie. Teraz kompletnie nie wiem co zrobić- wybrać inny kierunek i poprawiać maturę za rok czy pójść na niestacjonarną weterynarię do Lublina. Coś ktoś pomoże? :cry:

szoczka150

Re: Bioinżynieria zwierząt, biomedycyna czy weterynaria?

Post autor: szoczka150 » 18 lip 2015, o 11:27

Myślę,że warto zawalczyć o to na czym naprawdę Ci zależy :) czasami nawet lepiej jest zostać rok w domu i poprawić maturę niż pójść na studia które w ogóle nas nie interesują ;)
Wiem to z doświadczenia ;) a może w tym roku jeszcze się uda dostać tam gdzie byś chciała ;)
Trzymam kciuki ;)

Awatar użytkownika
serotoninaa

Post autor: serotoninaa » 19 lip 2015, o 16:50

Jest połowa lipca i mimo, że teraz mają komplet to do października na pewno wiele osób zrezygnuje i zacznie się dzwonienie do osób niżej na liście. Polecam dowiadywanie się, czy może ktoś już nie zabrał papierów, a możliwe że uda ci się wskoczyć na listę przyjętych przed rozpoczęciem roku :)

Awatar użytkownika
kiełbasa

Post autor: kiełbasa » 19 lip 2015, o 18:54

serotoninaa pisze:Jest połowa lipca i mimo, że teraz mają komplet to do października na pewno wiele osób zrezygnuje i zacznie się dzwonienie do osób niżej na liście. Polecam dowiadywanie się, czy może ktoś już nie zabrał papierów, a możliwe że uda ci się wskoczyć na listę przyjętych przed rozpoczęciem roku :)
No tak tylko ciekawe czy te ponad 30 osób zrezygnuje żeby było miejsce troszkę to nieprawdopodobne się wydaje ale będę dzwonić ;)

ODPOWIEDZ