Biologia, a może nie?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
schizotymia
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2011, o 14:51

Re: Biologia, a może nie?

Post autor: schizotymia »

Ja na biologii dwa pierwsze semestry miałam chemii (nieorganiczna i fizyczna, potem organiczna), następnie biochemia. Plus jeden semestr matmy (w tym statystyki) i fizyki, więc jako tako nie da się tego ominąć idąc na biologię. Zdawałam na maturze rozszerzoną biologię i podstawę chemii. I szczerze, gdybym mogła wybrałabym inny kierunek.
Awatar użytkownika
adosia
Posty: 88
Rejestracja: 10 sty 2011, o 15:11

Re: Biologia, a może nie?

Post autor: adosia »

Chemię nie jest wclae tak trudno nadgonić. Jak ja w drugiej klasie patrzyłam arkusze to też mi oczy wyłaziły. Potem w trzeciej rozwiązywałam na poziomie 30-50% (a sie starałam). Z czasem im więcej młuciłam zaczęłam pochodzić do 75% obecnie i mam nadzieje, że będzie jeszcze lepiej. Nie martw się na zapas
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Biologia, a może nie?

Post autor: Trzyszcz »

Ale ciśniecie po biologi ^^
Jestem skłonny się zgodzić, że to studia dla ludzi których to rzeczywiście interesuje, a nie takich którym się trochę podoba a idą bo łatwo po tym pracę znaleźć, ale bez przesady- stwierdzenie że studiowanie wszystkiego i niczego jest dosyć karkołomne (ranicie moje uczucia).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość