Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: drlurra »

No kurde napisali nam na stronie pamu, że wyniki rekrutacji po 16.00 ale kiedy po 16.00? Jest już 19:45 z hakiem a wyników jak nie było tak nie ma. Bezsnsu to jest po prostu.
sawyer

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: sawyer »

hej zdałem biole na 65% chem 48% oba przedmioty na roz złoŻyłem papiery na chemie jest 250 miejsc 3,3 osoby na miejsce ja mam 85 miejsce rankingowe / nie dostałem sie
moze mi to ktos wyjaśnić albo powiedziec jaki był próg na te nieszczęsną chemie /?
Maturzystka
Posty: 46
Rejestracja: 1 lip 2007, o 23:18

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Maturzystka »

Próg w Łodzi też jest wysoki na lekarski(248) wiedziałam,że na dzienne nie mam szans,ale myślałam,że wyciągne na wieczorowe,ale chyba jednak mi się nie uda Jeszcze czekam na próg w Gdańsku
ireth18

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: ireth18 »

Ja mam 232 i byłam pewna Że się gdzieś dostane w pierwszej rekrutacji i to pewnei mnie zgubiło, bo nawet do Szczecina mi zabrakło :( Czekam na Gda ciekawe ile tam będzie próg. Jak nie to jest jeszcze pielęgniarswto i ratownictwo
katYa

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: katYa »

Czy ktoś wie o której godzinie będa jutro ogłoszone listy rankingowe na AM w Lublinie?
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: drlurra »

W Szczecinnie próg wyjątkowo niski bo tylko 234.

[ Dodano: Wto Lip 10, 2007 15:04 ]
o której wyniki w gdańsku, kto wie?

[ Dodano: Wto Lip 10, 2007 17:03 ]
próg w gdańsku - 244
Alan

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Alan »

Mam 258, a ja 234, a ty 299! Co za licytacja i ta udawana obawa, troche mi to przypomina folwark zwierzęcy. Kto da więcej? Nawet nie policzyłem punktów i nie mam gorączki połączonej z rozwolnieniem, a juŻ dostałem się na 3 kierunki. Lepiej sie pomódlcie do Błogosławionej Niny- patronki benzodiazepin.
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: drlurra »

No tak rzeczywiście udawana. bo ludzie ambitni udają, że boją się o swoją przyszłość. Alan a w ogóle po co nam to mówisz?
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Savok »

drlurra, Ta licytacja jest naprawde udawana i z mojego punktu widzenia sluzy jeszcze wiekszemu zgnojeniu ludzi, ktorzy sie tu wstydza odezwac ze zgledu na to, ze maja jedyne 210 czy 220 punktow, bo skorotacy geniusze sie boja, to moze oni od razu pojda sie powiesic?

Mowi wam sie cos, co wynika z doswiadczenia i wieloletniej obserwacji, a wy dalej p swoje. Wszystkim zycze milego ladowania w rzeczywistosci, jak sie okaze, ze to co wam pozwolilo napisac wspaniale mature jest bezuzyteczne na studiach!

A dla reszty, ostatni w tym wypadku naprawde czesto staja sie pierwszymi!
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: drlurra »

Ja mam tylko 230 pkt ale jestem z nich dumny i cieszy mnie taki wynik. I nikt mnie nie zgnoił postem typuja mam 248 i nie przekreślił moich życiowych szans i ambicji.
Savok pisze:bo skorotacy geniusze sie boja, to moze oni od razu pojda sie powiesic?
Każdy wie, że życie nie kończy się na medycynie, że są inne alternatywy, wiec myśle, że nikt tak nie myśli. a nawet jeśli. to taka osoba jest słaba psychicznie i nie powina studiować medycyny a tym bardziej być lekarzem.
Savok pisze:Mowi wam sie cos, co wynika z doswiadczenia i wieloletniej obserwacji, a wy dalej p swoje.
Weź to rozwiń jak możesz bo ja nadal nie wiem, co nam się mówi, a co my nadal p swoje.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: ollciaq »

ja bynajmniej też nie czuję się zdołowana kiedy słyszę mam 250 pkt, nie wiem czy sie dostane
Raczej nie mam napadów lęku i nie planuję samobójstwa chociaż nie dostałam się jeszcze nigdzie na stomatologię ] Prawda jest taka że jeśli ktoś chce naprawdę studiować to co lubi to nie straszne mu żadne przeciwności losu D Mój tata dopiero za 3 razem dostał się na medycynę. Jest teraz szanowanym i dobrym lekarzem.
Więc nie chrzańcie mi tu o dołowaniu . jak chcieć to móc ]
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: rigor mortis »

Savok, dlaczego licytacja jest udawana? Ludzie, zgodnie z tematem, piszą własne wyniki. To, że martwią się o zbyt małą ilość punktów, jest ich sprawą - jak widać niektórzy (którzy przecież byli wyśmiewani, że maja nie wiadomo ile punktów i specjalnie panikują) słusznie się martwili, bo w pierwszym naborze mogli się nie dostać.

Nie wiem skąd wynikają komentarze podobne do Twoich? Z zawiści? Zazdrości? Czy napisanie dobrze matury powinno być deprecjonowane? Jedni napisali tak, drudzy tak. Od tego jest ten temat, by ci, którzy chcą, napisali swoje wyniki. Niech każdy się zajmie sobą. Po co komentować czyjeś wyniki?

Powiem Ci w tajemnicy, że żeby męczyć się na studiach, trzeba się na nie najpierw dostać. Na pewne studia dostaniesz się tylko wtedy, kiedy posiadasz pewną wiedzę, dzięki której napiszesz dobrze maturę. Dlatego to, co pozwoliło ludziom napisać maturę, jednak jest istotne. Logiczne, prawda?
Savok pisze: Mowi wam sie cos, co wynika z doswiadczenia i wieloletniej obserwacji, a wy dalej p swoje.
Przepraszam, czyje to doświadczenie i obserwacje? Twoje? Studiujesz bądź studiowałeś medycynę? Nie? Jeśli nie, to nie powinieneś się czuć chyba ekspertem w dziedzinie tych studiów. Nie mówię, że nie masz pojęcia o tych studiach - każdy z nas może mieć znajomych studentów, może czytać fora, na których wypowiadają się studenci medycyny. Na koniec tez może się trochę potrudzić i wejść na stronę jakiejś uczelni medycznej (sic!) i tam poczytać o tych studiach. Zmierzam do tego, że osoby, które chcą iść na medycynę, mogą (oczywiście to nie jest reguła) mieć taką samą wiedzę o tych studiach, jak Ty - dlatego nie krytykuj ludzi mówiąc, że nie wiedzą, na jakie studia się wybierają i jaka wiedza im będzie tam potrzebna.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Savok »

Zazdrosci? Czego? Chlopie, ja zaraz studia koncze i to raczej z niezlym dorobkiem. O lekarskim wiem duzo wiecej niz Ci sie moze wydawac. Mialem zajecia z lekarzami, i egzaminy z lekarzami. Te same egzaminy. Zdane lepiej niz niejeden z nich.

Z czyich obserwacji i doswiadczen? Moich. Nie jest to pierwsza rekrutacja, ktora obserwuje. Znam zarowno sposob dzialania uczelni jak i samej akademii medycznej od podszewki.

Mowi Wam sie, ze progi wynikaja z systemu, w jakim skladacie dokumenty i z braku ograniczen ilosci uczelni na ktore mozecie skladac dokumenty. Jak byl limit do 2 lub 3 nie bylo takich sytuacji. A pierwsza rekrutacja sie jeszcze nie skonczyla. Narazie zostaly ogloszone listy wstepnie przyjetych, ktore zmieniaja sie codziennie, jak ludzie zabieraja dokumenty. Wystarczy sie dowiedziec o ile prog spadl, a komisje maja aktualizowane dane codziennie.

Co do wczesniejszch postow:
Na tym forum tylko jest sporo osob, dla ktorych swiat sie konczy na medycynie i nawet nie brali pod uwage skladania gdze indziej. Raczej strate roku. Coz, wszystko dla ludzi.
Z reszta sami zobaczycie na ile racji nie mieliscie.
Jak dla mnie EOT.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości