Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: rigor mortis »

Powiało skromnością -) Fascynujące - miałeś egzaminy z lekarzami i zdałeś lepiej od nich! (jakie to egzaminy?). Tylko jaki to ma związek z nie wiadomo jak dokładną znajomością studiów medycznych? Nie studiujesz medycyny. Wątpię, by Twoje studia przypominały studia medyczne - może pierwsze dwa lata są trochę podobne.
Ale nadal Twoja wiedza o tych studiach nie jest empiryczna. Każdy, kto ma znajomych na studiach medycznych może zyskać o nich wiedzę, stąd nie rozumiem, dlaczego uważasz, że pozjadałeś wszystkie rozumy w tym temacie?

Co do rekrutacji i progów - nie przyznam Ci racji, nie zaprzeczę również. Wolę poczekać, aż się ona skończy i dopiero potem wyciągnąć wnioski. To lepsze od quasi-inteligentnego gdybania na temat tego, o ile zapewne spadną progi, ile będzie jeszcze dodatkowych naborów i co one przyniosą. Nie ma w tym niczego konstruktywnego, nie uważasz?

Pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów na studiach i gratuluję minionych, którymi nie omieszkałeś się pochwalić -)
Olka taka :)

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Olka taka :) »

Noo to fajnie macie :D Ja mam kilka punktów poniŻej 200 i Żyję. nadzieję miałam i moŻe jeszcze mam, chociaŻ jestem juŻ nastawiona na rok pielęgniarstwa. Lekarski moŻe za rok, po powtórce maturki :) Gdybym miała ponad 220 byłabym w niebie :D ale to tylko ja bo wiem, Że mało takich ludzi w Polsce bo u mnie w szkole cieszyliby się z takich wyników jakie ja mam :D Gratuluję pierwszakom medycyny, moŻe spotkamy się za rok :)

Pani na PAMie powiedziała, Że lista moŻe przesunąć się nawet do 400 miejsca :) jak nie więcej. duŻo z was będzie jeszcze się cieszyło :P
iza

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: iza »

Ja jestem po starej maturze.
Właśnie rozwiązałam tegoroczny arkusz z biologii ( zarówno podstawowy jak i rozszerzony). Z obu poniŻej 97 i 95%. A z egzaminów wstępnych jakoś z 70% wyjść nie mogę.
No comment.
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: rigor mortis »

Iza, sama sobie sprawdzałaś te arkusze? Jeśli tak, to czasem możesz się przeliczyć z tymi punktami, wierz mi. Sporo osób liczyło sobie biologię na ponad 90% w tym roku. Wyszło jak wyszło. Póki nie sprawdzą takiego arkusza egzaminatorzy, to nie warto raczej wyrokować w sprawie swojego wyniku.
Regis
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, o 20:31

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Regis »

iza pisze:Ja jestem po starej maturze.
Właśnie rozwiązałam tegoroczny arkusz z biologii ( zarówno podstawowy jak i rozszerzony). Z obu poniżej 97 i 95%. A z egzaminów wstępnych jakoś z 70% wyjść nie mogę.
No comment.
Jak sobie sama liczyłaś to nic dziwnego
Przykład - moja koleżanka naliczyła sobie 92% na pewniaka z kluczem, a wynik - niewiele ponad 70
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: badger »

Ja sobie naliczyłem z bioli 92% a miałem 83 :] Nigdy samemu się dobrze nie oceni
mariano710
Posty: 35
Rejestracja: 10 lip 2007, o 23:14

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: mariano710 »

Wiadomo juz jakie sa ostateczneprogi na medycyne
juz nie smutna:)

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: juz nie smutna:) »

mariano710 pisze:Wiadomo juz jakie sa ostateczneprogi na medycyne
wiem tylko ze na lekarsko dentystyczny zamkneli liste w warszawie z progiem 240 punktow. I w lublinie z progiem 218. Reszta jeszcze ruchoma. Trzeba uzbroic sie w cierpliowisc :)
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Medycyna Lwów »

w warszawie próg 241 pkt był.
juz nie smutna:)

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: juz nie smutna:) »

Kaamil pisze:w warszawie próg 241 pkt był.
na dentystyczny? wlasnie zagladam do aplikacji i tam mi wyraznie piszeMinimum punktów dla kierunku: 240,0 chyba ze mowisz o lekarskim bo ja tylko w tych lekarsko-dent sie orientuje. no nie wazne :) grunt ze juz zakonczyli.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Medycyna Lwów »

no moze na lekarski 247 pkt - z tymi 240 pkt to musieli na sam koniec kogos przyjać.
Regis
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, o 20:31

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Regis »

Katowice 223 .
kaska

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: kaska »

Regis pisze:Katowice 223 .
To jest najniŻsza punktacja 3 listy
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości