Biologia w Lublinie

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
karolajna661
Posty: 26
Rejestracja: 3 mar 2011, o 20:40

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: karolajna661 »

aa z wety?! to ja idę na Up!:D weterynaria to moje marzenie. poprawiam chemię za rok i spróbuję tam
Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

karolajna661 pisze:aa z wety?! to ja idę na Up!:D weterynaria to moje marzenie. poprawiam chemię za rok i spróbuję tam
tak mi opowiadala ze mieli czesto zajecia wspolne moge sie jutro podpytac bardziej szczegolowo

Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

Piro&#x17Cynka pisze:
karolajna661 pisze:aa z wety?! to ja idę na Up!:D weterynaria to moje marzenie. poprawiam chemię za rok i spróbuję tam
tak mi opowiadala ze mieli czesto zajecia wspolne moge sie jutro podpytac bardziej szczegolowo



tez skladam na vete za rok:p moze sie spotkamy kiedys na zajeciach

karolajna661
Posty: 26
Rejestracja: 3 mar 2011, o 20:40

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: karolajna661 »

zapytaj jeśli możesz
mam nadzieję, ale wątpię czy się dostanę,bo nie chce mi się poprawiać biologii (67%)
Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

heh zobaczymy za rok jutro Ci napisze jeszcze :p a na razie dobranoc

ania167
Posty: 149
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:24

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: ania167 »

Ja studiuje na umcs ale chemię i pierwszy rok był tragiczny chodziłam spać często 2-3 a przed botanika zdarzało się że i o 4 ale byli ludzie co sobie olewali i jakoś jeszcze studiują mnie by przerażało poprawianie na koniec np 4kolosów z jednego przedmiotu. A na up z tego co się słyszy jest o wiele łatwiej. Teraz juz się przyzwyczaiłam i chodze spać o normalnych porach i jestem zadowolona z wyboru tylko ciekawe jak będzie z pracą
Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

tak jak Ci wcześniej pisałam, chyba zoologie mieli wspólnie ze studentami vety :]
Ocenia studia bardzo fajnie, tylko że ona nie robi specjalności nauczycielskiej, tylko jakąś inną (wiem, ze chce pracować w laboratorium).
No i ogólnie - zajefajni ludzie , żadnych bufonów itp .
No i lajcik jest też
Nie zazdroszczę wyboru
karolajna661
Posty: 26
Rejestracja: 3 mar 2011, o 20:40

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: karolajna661 »

ania167: mam wielu znajomych którzy wybierają się na chemię i słyszałam, że to ciężkie studia. Ja nie lubię chemii,ale jak trzeba to się uczę A z pracą to w Polsce to i tak i tak jest problem ale myślę, że po chemii coś znajdziesz
Pirożynka: dziękuję za informacje
ania167
Posty: 149
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:24

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: ania167 »

Niektórzy prowadzący sami mówią że chemia i biologia na umcs są ciężkie mam znajomą na biologii to stwierdziła że dostać coś wyzej niż 3 rzadko się zdarza, ja mam też dużo przedmiotów biologicznych i zajęcia na binozie sporo nauki jakiś trudnych pojęć a już o biochemii nie wspomnę
karolajna661
Posty: 26
Rejestracja: 3 mar 2011, o 20:40

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: karolajna661 »

Tej biochemii to się każdy boi Od każdego studenta (z podobnych kierunków) słyszałam, że biochemia to jedna wielka masakra:D.
Ja coś czuję że pracy po tej biologii i tak nie znajdę
Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

karolajna661 pisze:Tej biochemii to się każdy boi Od każdego studenta (z podobnych kierunków) słyszałam, że biochemia to jedna wielka masakra:D.
Ja coś czuję że pracy po tej biologii i tak nie znajdę
to poprawiaj mature

karolajna661
Posty: 26
Rejestracja: 3 mar 2011, o 20:40

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: karolajna661 »

Poprawiam na pewno Wiedziałam to od kiedy wyszłam z matury z chemii .
Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

karolajna661 pisze:Poprawiam na pewno Wiedziałam to od kiedy wyszłam z matury z chemii .
no to gitara

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości