Biologia w Lublinie

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
karolajna661
Posty: 26
Rejestracja: 3 mar 2011, o 20:40

Biologia w Lublinie

Post autor: karolajna661 »

Pewnie był już podobny temat, ale przejrzałam to forum i nie zauważyłam podobnego więc piszę
Jestem tegoroczną maturzystką. Zapisałam się na dwa kierunki biologii nauczycielskiej z chemią w Lublinie, na UMCS i na UP.
Mam kilka pytań. Otóż myślę, że dostanę się na oba kierunki (chociaż okaże się to za kilka dni), zastanawiam się którą uczelnię wybrać. Ciekawi mnie bardzo jak jest na UP, o UMCSie nie wiem co myślećJest ktoś kto tam już studiował? Co o tym myślicie?
I jeszcze jedno. Bardzo bym chciała uczyć w szkole. Czy po tych studiach mogę uczyć chemii tak samo jak i biologi?A jeśli nie praca w szkole to co innego mogę robić po tych studiach?gt
Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

hej ja wprawdzie nie studiuje, ale bardziej polecam Ci umcs ta uczelnia jest wyzej w rankingach niz Uniwersytet Przyjemnosci no i umcs blizej centrum ale up i umcs tez fajne spoko ludzie tam chodza a w akademiku :p zajefajnie :D

karolajna661
Posty: 26
Rejestracja: 3 mar 2011, o 20:40

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: karolajna661 »

Właśnie zauważyłam że są podzielone zdania. Niektórzy mówią, ze na UMCSie że nudne zajęcia, strasznie piłują. Inni że tylko tam się czegoś nauczę i wyższy poziom itp Sama nie wiem
Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

karolajna661 pisze:Właśnie zauważyłam że są podzielone zdania. Niektórzy mówią, ze na UMCSie że nudne zajęcia, strasznie piłują. Inni że tylko tam się czegoś nauczę i wyższy poziom itp Sama nie wiem
no podobno na UP lajtowo jest w porownaniu z UMCS A jak chemia Ci poszla ?

Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

Piro&#x17Cynka pisze:
karolajna661 pisze:Właśnie zauważyłam że są podzielone zdania. Niektórzy mówią, ze na UMCSie że nudne zajęcia, strasznie piłują. Inni że tylko tam się czegoś nauczę i wyższy poziom itp Sama nie wiem
no podobno na UP lajtowo jest w porownaniu z UMCS A jak chemia Ci poszla ?



postaw sie w roli twojego przyszlego pracodawcy : jaki dyplom jest atrakcyjniejszy : z UP czy UMCSu?

karolajna661
Posty: 26
Rejestracja: 3 mar 2011, o 20:40

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: karolajna661 »

Chemia mi poszła TRAGICZNIE.Ale nie mam wyrzutów sumienia bo arkusz był z kosmosu 52%, ale myślę że wystarczy na biologię, bo słyszałam że z podstawą nawet ludzi przyjmowali w tamtym roku.
Właśnie nie wiem skąd jest atrakcyjniejszy, bo nie znam uczelni P
Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

karolajna661 pisze:Chemia mi poszła TRAGICZNIE.Ale nie mam wyrzutów sumienia bo arkusz był z kosmosu 52%, ale myślę że wystarczy na biologię, bo słyszałam że z podstawą nawet ludzi przyjmowali w tamtym roku.
Właśnie nie wiem skąd jest atrakcyjniejszy, bo nie znam uczelni P
nie jest tragicznie ludzie z 30% na lek sie pchaja wprawdzie do Lwowa, ale zawsze na lek
no ja bym brala UMCS moze to zly pomysl, ale moze idz tam gdzie twoi znajomi ja na UMCS bo tam duzo ludzi z klasy idzie

karolajna661
Posty: 26
Rejestracja: 3 mar 2011, o 20:40

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: karolajna661 »

jest tragedia. Ale u nas każdy tak zawalił,były dziewczyny które naprawdę umiały ta chemię i napisały na 40% /
A ode mnie z klasy nikt nie idzie na biologięA Ty na biologię się wybierasz w tym roku?
Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

karolajna661 pisze:jest tragedia. Ale u nas każdy tak zawalił,były dziewczyny które naprawdę umiały ta chemię i napisały na 40% /
A ode mnie z klasy nikt nie idzie na biologięA Ty na biologię się wybierasz w tym roku?
nie nie, ja w domu zimuje no u mnie tez stres i to wszystko I jeszcze pierwsza lawka przed komisja masakra
a mozna wiedziec z jakiego miasta jestes:)?

karolajna661
Posty: 26
Rejestracja: 3 mar 2011, o 20:40

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: karolajna661 »

A chemię zdawałaś?Jak Ci poszło?
Z Lublina
Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

heh to masz fajnie bo ty tamtejsza
chemia 80%
mialo byc + 90%
heh

karolajna661
Posty: 26
Rejestracja: 3 mar 2011, o 20:40

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: karolajna661 »

O jak Ty to zrobiłaś?! :O przeciez to było kosmos. pewnie na medycynę chcesz?
Pirożynka

Re: Biologia w Lublinie

Post autor: Pirożynka »

karolajna661 pisze:O jak Ty to zrobiłaś?! :O przeciez to było kosmos. pewnie na medycynę chcesz?
farme chcialam, ale teraz to juz sama nie wiem Biologia na 60%, to z czym do ludzi mojej kolezanki siostra jest na biologi na up, w tym roku zacznie 4 rok mowi ze jest fajnie, ma na wszystko czas (na imprezy ) wysoka srednia tez ma (5,4 ale moglo mi sie cos pomylic ) no i zajecia maja czesto z ludzmi z wety:)

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości