Biotechnologia 2 stopnia UW

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
foget_me_not
Posty: 1
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:16

Biotechnologia 2 stopnia UW

Post autor: foget_me_not »

Hej, podbijam temat studiów magisterskich. Mam pytanie: jak wygląda rekrutacja na biotechnologie II stopnia na UW? Liczy się średnia tylko i wyłącznie z przedmiotów podanych na stronie wydziału, czy też całkowita ze wszystkich? A jesli chodzi o rozmowe kwalifikacyjna - mocno cisna? Licze, ze konkurencja do pokonania, hyh. Pytam, ponieważ chciałabym dalej kontynuowac magisterke własnie tam, a niestety conajmniej jeden z przedmiotow nie byl realizowany na UMCS Pozdrawiam !
Evika
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2012, o 16:14

Re: Biotechnologia 2 stopnia UW

Post autor: Evika »

Witam!
Ja również jestem zainteresowana magisterką z biotechnologiii i w związku z tym chciałabym dowiedzieć się od już studiujących jak to wygląda naprawdę. Jak oceniacie uczelnie, wykładowców, ludzi. I czy przede wszystkim ciężko jest się dostać? Ja osobiście jestem po licencjacie tylko, że z biologii (na innej uczelni niż Uw). Tak więc starsi koledzy jeśli możecie doradzić, byłabym wdzięczna:)
MaryLou
Posty: 2
Rejestracja: 7 sie 2012, o 09:30

Re: Biotechnologia 2 stopnia UW

Post autor: MaryLou »

Evika pisze:Witam!
Ja również jestem zainteresowana magisterką z biotechnologiii i w związku z tym chciałabym dowiedzieć się od już studiujących jak to wygląda naprawdę. Jak oceniacie uczelnie, wykładowców, ludzi. I czy przede wszystkim ciężko jest się dostać? Ja osobiście jestem po licencjacie tylko, że z biologii (na innej uczelni niż Uw). Tak więc starsi koledzy jeśli możecie doradzić, byłabym wdzięczna:)
Droga koleżanko, dowiedziałaś się czegoś na temat studiów 2 stopnia? Też jestem zainteresowana biotechnologią na Uniwersytecie Warszawskim, acz jestem bardzo ciekawa jak wygląda ta ewentualna rozmowa kwalifikacyjna? Pozdrawiam i powodzenia życzę
hedonist
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2014, o 12:49

Re: Biotechnologia 2 stopnia UW

Post autor: hedonist »

helou! podbijam wątek^^ ciekawi mnie rozmowa kwalifikacyjna na UW ktoś coś? DD
karola1823
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 21:14

Re: Biotechnologia 2 stopnia UW

Post autor: karola1823 »

Hej) z uwagi na liczne pytania, a brak jakichkolwiek odpowiedzi chętnie podzielę się własnym doświadczeniem, może akurat posłuży komuś w przyszłym roku. Co do wymaganych zagadnień radziłabym przejrzeć wszystkie, ponieważ trafiały się pytania praktycznie z każdej grupy. Jednak szczególną uwagę warto zwrócić na tematy poświecone prokariota, ewolucji. Komisja ? Hmm w moim odczuciu przesympatyczna i co ważne- stara się, jak może rozładować stres. Kiedy trzeba ciągnie za język, zeby pomóc zdobyć, jak najwięcej punktów Także warto próbować,
kojojowakrowa
Posty: 8
Rejestracja: 13 kwie 2011, o 14:12

Re: Biotechnologia 2 stopnia UW

Post autor: kojojowakrowa »

. Co do wymaganych zagadnień radziłabym przejrzeć wszystkie, ponieważ trafiały się pytania praktycznie z każdej grupy. Jednak szczególną uwagę warto zwrócić na tematy poświecone prokariota, ewolucji. Komisja ?


Ja właśnie w ogóle nie mogę znaleźć przykładoych zagadnień na egzamin wstępny. Ktoś może się podzielić ? Zagadnienia, pytania, egzaminy. Przyjmę wszystko !
Marrti
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 12:40

Re: Biotechnologia 2 stopnia UW

Post autor: Marrti »

Hej, też bardzo chętnie się dowiem o zagadnienia na rozmowę kwalifikacyjną, sugestie itp.
zabra01
Posty: 3
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:16

Re: Biotechnologia 2 stopnia UW

Post autor: zabra01 »

podbijam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości