Biotechnologia Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
miss_impatient
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2017, o 18:58

Biotechnologia Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław

Post autor: miss_impatient »

Witam, w tym roku zdawałam maturę i zastanawiam się nad wyborem studiów. Czy na biotechnologie na UP we Wrocławiu cięzko się dostać?
krzywekalesony
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2017, o 20:08

Re: Biotechnologia Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław

Post autor: krzywekalesony »

niezbyt, ale ponoc jest tam po prostu tragicznie. mam tam siostre i bazujac na relacjach jej i jej znajomych ze studiow z ktorymi mialem okazje gadac nigdy bym tej uczelni nikomu nie polecil.
paulaipaula
Posty: 5
Rejestracja: 3 sty 2018, o 13:12

Re: Biotechnologia Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław

Post autor: paulaipaula »

Słyszałam różne opinie, i pozytywne i negatywne. Pewnie duzo zależy do jakiej grupy sie trafi no i od samego studenta jak mocno sie angażuje w nauke i inne dodatkowe aktywnosci
pat_b3
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2018, o 15:19

Re: Biotechnologia Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław

Post autor: pat_b3 »

A mogłabyś powiedzieć coś więcej? rozpatruję przeniesienie z UP w Lublinie i biorę wrocławski UP pod uwagę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość