Ból nadgarska.

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
Яafik
Posty: 121
Rejestracja: 1 paź 2012, o 14:57

Ból nadgarska.

Post autor: Яafik »

Trenuję boks, pewnego razu przy mocnym uderzeniu odczułem silny ból w nadgarstku. Po powrocie do domu nie było opuchlizny, mogłem wykonywać proste czynności lecz nie mogłem łapać nic podchwytem.
Minęły 2 tygodnie i nadal mam problem z nadgarstkiem, utrzymanie samej 8-kilowej sztangi podchwytem sprawia mi ból nie wiem co mam z tym zrobić. Kiedyś miałem podobne sytuacje ale po tygodniu problem znikał.
To raczej nie może być nic poważnego, więc nie wybieram się do żadnego lekarza.
Znacie jakieś domowe sposoby na bolący nadgarstek?
lafoniz
Posty: 83
Rejestracja: 27 sty 2013, o 19:29

Re: Ból nadgarska.

Post autor: lafoniz »

&#x42Fafik pisze: Znacie jakieś domowe sposoby na bolący nadgarstek?
Ogranicz podnoszenie ciężarów i masturbację, powinno pomóc.
cracko
Posty: 116
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 14:10

Re: Ból nadgarska.

Post autor: cracko »

Ja z racji uprawiania w swoim życiu różnych sportów, często bardzo intensywnie miałem bóle chyba wszystkiego już. Poprostu musisz odczekać najlepiej bez treningu. Zresztą do pewnych form treningu pięściarskiego nadgarstek Ci nie jest potrzebny więc to nie problem no chyba że jeździsz na zawody i potrzebujesz mega szybkiej kuracji.
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Ból nadgarska.

Post autor: Wendigo »

Skoro ból nie minął po dwóch tygodniach, nie powinno się bagatelizować sprawy. Jeżeli zależy Ci na szybkim powrocie do treningów i odzyskaniu pełnej sprawności mimo wszystko powinieneś udać się do lekarza. Przydałoby się zdjęcie RTG.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość